Jump to content



Препоръчани коментари

Хора,

сега прегледах тези прословути награди на десетилетието и мисля да гласувам. Навсякъде, където е възможно ще подкрепя Десислава, а за певица Преслава, защото най-много заслужава.

Мислех да не го правя, но ми харесва как Янева е структурирала всичко и ще подкрепя и нейния ентусиазъм по този начин :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, много подценявана песен... А ми е от любимите ѝ в новия ѝ Пайнерски период. :Vishenka_05:

 

Страхотна е, страхотно изпяване, страхотен текст! :Vishenka_05:

Заедно с "Не го прави" са ми фаворитите от самостоятелните й във втората й Пайнерска ера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, скандален :1000 (29):

Поздрав с това:

 

 

Помним ли го :1000 (29):

Да, помним го, и още как. :D Точно някъде тези дни и седмици стават 10 години от излизането на това парче, което през 2008 се нареди сред песните на доста световни имена в испанска компилация- първата чалга певица с каквото и да е подобие на пробив на запад. А и през тази година Десислава за първи път заложи само на поп песен за пролетно-летния сезон, според мен й се получи добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, помним го, и още как. :D Точно някъде тези дни и седмици стават 10 години от излизането на това парче, което през 2008 се нареди сред песните на доста световни имена в испанска компилация- първата чалга певица с каквото и да е подобие на пробив на запад. А и през тази година Десислава за първи път заложи само на поп песен за пролетно-летния сезон, според мен й се получи добре.

на 18-ти Април стават 10 години. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че има хитове от всичките години, откакто се е върнала. И то хитове с потенциала да се помнят и след години, с изключение може би на дуета с Галин, но и за него не се знае. Браво на Деската. 4 парчета с над 10 милиона и едно наближаващо 9. Подобни клипове на другите големи от старата генерация биха били с максимум 2-3 милиона, с изключение на "Дразни ме". Не е истина, че тя и Азис устояха най-добре на времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Ангелския глас. Аз на първо място и желая много красиви емоции в личен план, защото ги заслужава , а и знаем колко искаше второ дете от 2007, така че много семейно щастие и здраве за нея и близките и едва тогава и желая един страхотен концерт + много красиви песни и хитове.

 

 

Какво смятате за решението да не бърза да се връща на сцена? За пореден път разбива клишетата за чалгаджийките, които се завръщат на сцена на третия месец, защото "детето не разбирало като малко кой го гледа" /из гениалните хрумвания на Емилия/...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво смятате за решението да не бърза да се връща на сцена? За пореден път разбива клишетата за чалгаджийките, които се завръщат на сцена на третия месец, защото "детето не разбирало като малко кой го гледа" /из гениалните хрумвания на Емилия/...

И аз съм доволен, че разбива поредни стереотипи. В интервюто си ѝ личи, че в момента е една щастлива майка, която поставя семейството пред кариерата. Като си му дойде времето да се завърне- ще се завърне.

Човърка ме само това, че онази астроложка ѝ беше предвидила, че 2018 ще е върхът в кариерата ѝ. :D Десислава ѝ послуша съвета през 2017 да заложи на семейството, но явно за второто няма да я послуша. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз смятам, че ще направи хубаво като остане да гледа малкия повече време.

В крайна сметка тези мигове са безценни и по-важни от каквито и да било песни, клипове и тн.

Десислава може да е всякаква, но е видяла как порасна първото ѝ дете и не иска да причинява това и на второто.

Смело е да останеш толкова време без участия и песни, но нищо чудно и да е подготвила още нещо заснето. Аз я подкрепям в това ѝ решение, защото единственото смислено и важно нещо е семейството. Всичко останало е суета!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен като за лятото ще пусне другото парче със заснет клип в Гърция, а на есен вече ще подготви нещо бомбастично като "И на всички като тебе". Това си е добра стратегия, като се замисли човек- ще има цели три песни за годината, което е достатъчно дори и за певица, която не е в майчинство.

Много ми се искаше да издаде и фолклорния албум, но някои неща като него за момента все още са в сферата на science fiction-а и няма да очаквам нищо конкретно. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислите за това парче на Деската?На мен ми беше любимо. :Vishenka_05: Доста драматична си е като текст в припева,но пък всеки е имал подобни моменти на слабост. :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за това е поп-фолка - реалността в текстовете. Страхотна песен, много хора са имали точно такива преживявания, а това май е единствената песен на подобна тематика.

 

Аз пък искам нова песен с Играта, но няма да се съгласи. Но поне с някой друг рапър. Страшни песни направи с него, нямам думи. Седях пред Веселина ТВ и чаках да пуснат "Бъди добро момче", или зъвнях по 2.40 лв. на обаждане да си я поръчвам, чаках по час да ми изпълнят поръчката, че имаше още сума песни и пускахме поздрави. После ТВ на макс и игране. Тръпката да си чакаш песента по ТВ , това сегашното поколение няма да го изпитат никога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислите за това парче на Деската?На мен ми беше любимо. :Vishenka_05: Доста драматична си е като текст в припева,но пък всеки е имал подобни моменти на слабост. :derisive:

Жалко, че я остави, а засне песни като "Започваме на чисто" и "Смени паролата си". Тя уж беше обещала клип.

Обожавам меланхолията, примесена с 80-тераски денс в тази песен на Деси Слава, иска ми се повече да го показва този глас и в бързите си песни, както едно време беше в "Мистерия" (оперната партия), в "Схемата", в "Регетон и ...".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси наистина искаше да направи клип на "Грим по дланите", но явно прецени, че песента не се харесва достатъчно, за да си хвърля парите за нея. Сгреши- това парче беше много любимо на тази част от публиката, която го беше чула. Ако беше пуснато в Нереализираните сигурно щеше да има пълна шестица или близо до нея.

 

Честито ни четвърто място в година, в която ДС се отдаде на майчинството и пусна само две песни!

http://signal.bg/галена-най-харесвана-попфолк-певица-2018/

Директно след най-хитовите за годината... Голяма е! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава е 4та в Най харесвана фолк певица 2018, което е страхотно постижение като се има впредвид, че не беше много активна и нямаше много нова продукция. Дори не е публикувала линк във фб страницата си. Ако беше, щеше да е и преди Емануела. Аз съм доволен, а дори не съм и гласувал :)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не съм гласувал, но това, че хората я харесват не е ново. ВИанги е така било и ще бъде.

Въпросът е , че последните години преди втория пайнерски период хората не можаха толкова да чуят за проектите ѝ. Тогава и ютуб не беше толкова широко изпозлван в България както е сега.

За това на самопродуциращите се изпълнители сега им е по-лесно да достъпят публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как един път не благодарихте на Галена, именно тя вкара Деса 'обратно в играта'

Каква е тази злоба към Галена ?

 

Десислава има 18 години кариера и преди Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как един път не благодарихте на Галена, именно тя вкара Деса 'обратно в играта'

Каква е тази злоба към Галена ?

 

Галя трябва да е благодарна, щото песента я прави гласа на Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как един път не благодарихте на Галена, именно тя вкара Деса 'обратно в играта'

Каква е тази злоба към Галена ?

 

 

Десови никога не сме отричали приноса на този дует към успешната кариера на ДесиСлава към този момент. Дъвкали сме го стотици пъти. Радваме се и се гордеем с дуета, но чак да сме благодарни... Благодарни може да са Деса и Галена една към друга, но ние няма за какво да и благодарим. Ако не беше дуета с Галче, дуета и с Галин щеше да свърши същата работа. А и знаем, че Деса е имала много предложения в онзи момент, така че стига сте си приписвали чак такава важност... Галена намаза дует с жива легенда и най добрия глас в жанра им. Благодарихте ли на Деса за това. Скоро ще стане най гледаната песен на Галена. Тогава Десови ще ви почнем дето много знаете. А и В твоите очи беше не веднъж пренебрегната по номинации и награди от Галенови. За да и набутате другите дуети и продукция... Но към днешна постиженията на песента не могат да бъдат отречени. Добре, че е Деса, за да разбере Галена какво е хитовете ти да се слушат с години и да мачкат с гледания 3 години!!! Благодарете на Деса за това!!! Десови не сме забравили онова за битата карта. Галена не е достоен човек. Не можеш да обиждаш колегите, а после да ги търсиш за дует. Деса за 20 год не си е позволила такова неуважение към никой колега. Разбра ли сте от благодарност и респект точно вие... И особено ти. Има и читави Галенови... Ти просто си недоразумение

 

Галя трябва да е благодарна, щото песента я прави гласа на Деса.

И не само за това. Галош трябва да е вечно благодарна, че Деса остави огризките си (Галин), че да има днес Галена кариера и семейство ;}

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и да не забравяме, че Деса е настояла тази песен да направят и има принос за текста, за изпълнението - да не говорим. Галена можеше и да я съсипе.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"В твоите очи" направи 20 милиона миналия месец, а сега гледам, че гони 21 милиона. Колко е хубаво песента ти отново да се показва отстрани и феновете на жанра да не я превключват като им тръгне, защото вече я усещат като нова златна класика... С това темпо наистина има вероятност този клип да стане най-гледаният и на Галена. Та той почти е станал вторият й най-гледан.

Да вземе и "И на всички като тебе" да се показва така отстрани, та да чукнем 20 милиона и там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че Десислава направи набързо няколко вечни песни от втория си период в Пайнер. И то само за няколко години.

В твоите очи, В друг живот, И на всички като тебе и Нека да е тайно се знаят от всички фенове, а и все още се въртят по дискотеките!

От другите ѝ песни Отново се родих доби прилична популярност, както и песните ѝ с Джордан. Нека сега си почине от работа, занимае се с детето, а после с пълна сила все така продуктивна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...