Jump to content



Препоръчани коментари

Е няколко пъти нали влизаха и целия форум коментираше, че излезли от нафталина... Хелбой и Форлон бяха много приятни събеседници. Вероятно и още са де :Vishenka_05:

Слави, давай, ти си от по-дейните и немързеливи риби - събирай Десината тайфа! Хахаха :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не помня да е пяла при Слави Думи две. Помня Някой ден. Доскоро я имаше в сайта на Слави, но вече и там я няма...

Когато пя Не вярвам, първият път, май след Пайнер гостува...като слизаше по стълбите бенда свиреше Думи 2, но не знам дали я изпя :3fdb8960598fa63e:

Да се самопоздравя като не се сещате :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз само симулирам дейност. Всъщност последните години съм станал страшен мързел. Мога по 3 дни да не изляза от стаята стига интерактивата ми цифрова телевизия, гаджето и Масето ми да са там :1000 (6):

Много як подарък бях започнал да творя за 20 годишнината на Деска, ама и него не завърших до край. Така съм със сериали, хобита, задължения... Не е лесна рибешката карма. Добре, че асцедента ми е водолей, че да не потъна в дълбините :dontgetit:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато пя Не вярвам, първият път, май след Пайнер гостува...като слизаше по стълбите бенда свиреше Думи 2, но не знам дали я изпя :3fdb8960598fa63e:

Да се самопоздравя като не се сещате :3fdb8960598fa63e:

Поздравяваме те с Не идвай :3fdb8960598fa63e:

Аз от гостуванията и помня тези, в които пя Мъжете, Казваш, че ме обичаш с Азо, Нещо по така, Невъзможно е да спрем, Някой ден, Стей, Лудо младо, с АлекСандър и с Галена...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питаш ли ме к'во ми е: риби с асцендент риби... :1000 (34):

 

Абе, наш'та с какъв ли асцендент е?

 

Знаете ли този почти неизвестен дует на Десислава и Играта "Извиках твоето име"? Спомням си, че в училище много се котираше - доста звучеше от телефоните...

Мен много ме кефи - носи някаква меланхолия...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато пя Не вярвам, първият път, май след Пайнер гостува...като слизаше по стълбите бенда свиреше Думи 2, но не знам дали я изпя :3fdb8960598fa63e:

Да се самопоздравя като не се сещате :3fdb8960598fa63e:

Честито прераждане във форума. :D

 

 

Между другото, Деси от доста време не е била гост на Слави- от гафа с роклята т.е почти три години. Слави да вземе да я покани като за завръщането й, току-виж взели, че уговорили и записването на френската песен... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питаш ли ме к'во ми е: риби с асцендент риби... :1000 (34):

:roll1: :roll1:

А даваш вид на много обран и уравновесен.

 

Рибите изглеждат в очите на другите , че малко се огъват, но са доста силни хора, защото през каквото и да минат, не се пречупват. Просто бленуват за един различен свят и когато не го открият, се затварят в себе си. Адски трудни можем да бъдем за комуникация, особено ако енергията на отсрещния не ни допадне. Но както рибата се раздава за близките си, друг така не може. Готови сме да направим повече за хората , които обичаме, отколкото за себе си. Силно тачим, но и силно мразим. Абе няма такъв филм като нашия :D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питаш ли ме к'во ми е: риби с асцендент риби... :1000 (34):

 

Абе, наш'та с какъв ли асцендент е?

 

Знаете ли този почти неизвестен дует на Десислава и Играта "Извиках твоето име"? Спомням си, че в училище много се котираше - доста звучеше от телефоните...

Мен много ме кефи - носи някаква меланхолия...

 

Тук пее Борислава , а не Деси. И в онези години имаше потребител чета във в бокса които трупаха гледания с лъжливи заглавия. Учудвам се, че не си проучил въпроса. Ще те гоним от сектата :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаете ли този почти неизвестен дует на Десислава и Играта "Извиках твоето име"? Спомням си, че в училище много се котираше - доста звучеше от телефоните...

Мен много ме кефи - носи някаква меланхолия...

 

Тази песен не знам дали беше потвърдено, че е на Деси, иначе е супер. Гласът звучи доста като нейния, но има и нещо различно като че ли. Но това все пак е Деси Слава- тя винаги може да звучи различно. :D

ПП: Борислава? :D Ако толкова успешно може да прилича на Деси, трябва да й дам шанс.

 

Жалко, че не реализираха този свой официален дует, на мен ми е супер любим:

Но като гледам Деси го е качила в официалния канал със специална снимка и дори има 136k, което е много добре като за стара не толкова известна песен без клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен не знам дали беше потвърдено, че е на Деси, иначе е супер. Гласът звучи доста като нейния, но има и нещо различно като че ли. Но това все пак е Деси Слава- тя винаги може да звучи различно. :D

ПП: Борислава? :D Ако толкова успешно може да прилича на Деси, трябва да й дам шанс.

 

Жалко, че не реализираха този свой официален дует, на мен ми е супер любим:

Но като гледам Деси го е качила в официалния канал със специална снимка и дори има 136k, което е много добре като за стара не толкова известна песен без клип.

И теб ще те махаме от сектата...

 

Чувствам се като Десова енциклопедия сред вас :1000 (29):

 

Борислава е една от изпълнителките на Веселина тв. Дебютира със своя версия на Не вярвам на Деса и на Обичай ме на Анелия... една зъбата такава. Още тогава имитираше Деска в пеенето. Очевидно и беше фенка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, аз пак съм си обран и поне привидно уравновесен. :)

Да, рибите сме готови да пренебрегнем себе си заради другите, но чак да мразим... Мисля че нашата зодия не е много по крайностите, поне аз не съм. Ето защо ти понякога проявяваш някакви крайности - водолейското в теб се обажда... Хаха :1000 (29): :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И теб ще те махаме от сектата...

 

Чувствам се като Десова енциклопедия сред вас :1000 (29):

 

Борислава е една от изпълнителките на Веселина тв. Дебютира със своя версия на Не вярвам на Деса и на Обичай ме на Анелия... една зъбата такава. Още тогава имитираше Деска в пеенето. Очевидно и беше фенка

Аз още имам шанс да остана в сектата- все пак поставих под съмнение, че песента е на ДС. :D

Но нека не гоним никой, трябват ни дори още повече хора, за да поддържаме подобаващо култа към Кралицата. :3fdb8960598fa63e:

 

Виж, това за Борислава, че е фенка не го знаех. Но тя Деска малко ли фенки има сред звездите... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, аз пак съм си обран и поне привидно уравновесен. :)

Да, рибите сме готови да пренебрегнем себе си заради другите, но чак да мразим... Мисля че нашата зодия не е много по крайностите, поне аз не съм. Ето защо ти понякога проявяваш някакви крайности - водолейското в теб се обажда... Хаха :1000 (29): :Vishenka_05:

 

Ало, Десовите, нищо не казвате за "Извиках твоето име"...

Можем да мразим там където сме обичали. Омраза премесена със страст. Луната ми е в Овен. От там и този плам.

 

Казахме. Не е на Деска тази песен. Играта беше потвърдил, че е с Борислава едно време...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее, наистина ли не е Десислава? Та гласът е сякаш нейният...

Жалко. По-добре да не бях подхващал темата с тази песен, та да си бях с илюзията, че е Деси. Хаха :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още имам шанс да остана в сектата- все пак поставих под съмнение, че песента е на ДС. :D

Но нека не гоним никой, трябват ни дори още повече хора, за да поддържаме подобаващо култа към Кралицата. :3fdb8960598fa63e:

 

Виж, това за Борислава, че е фенка не го знаех. Но тя Деска малко ли фенки има сред звездите... :D

Ние сме дори скромни в изказванията. Добавен съм в един Десов чат. Там пишат много сладки деца под 18. Боготворят я.Наричат я Мама. Мама това, мама онова. Ама на нас чичките по дърти от гаджето и , няма да ни отива :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее, наистина ли не е Десислава? Та гласът е сякаш нейният...

Жалко. По-добре да не бях подхващат темата с тази песен, та да си бях с илюзията, че е Деси. Хаха :Vishenka_05:

Не е илюзия, че спокойно можеше и Деси да я е изпяла така, че и по-добре... :3fdb8960598fa63e:

Помним ли как и на този концерт беше единствената поканена чалга дива, много преди някой изобщо да си помисли, че чалгата и попа биха си подали ръка? :3fdb8960598fa63e:

 

Ние сме дори скромни в изказванията. Добавен съм в един Десов чат. Там пишат много сладки деца под 18. Боготворят я.Наричат я Мама. Мама това, мама онова. Ама на нас чичките по дърти от гаджето и , няма да ни отива :1000 (29):

:roll1:

Добре е да се знае, че има и по-малки фенчета. Ренесансът в Пайнер добре й се отрази, доста хора на различни възрасти отново й обърнаха внимание, а други тепърва се заплениха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее, наистина ли не е Десислава? Та гласът е сякаш нейният...

Жалко. По-добре да не бях подхващал темата с тази песен, та да си бях с илюзията, че е Деси. Хаха :1000 (29):

Отново типична рибешка черта. Не ни се връща в действителността :3fdb8960598fa63e: особено когато илюзията е по сладка :1000 (29):

Аз още преди да потвърди Играта , че не е с Деси, имах такова усещане. Гласа и е по лиричен от този на Бориславчето...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е.

Тогава да записват нов дует. Много им се получават нещата заедно!

Между другото, много се изкефих като гледах Играта в "Мармалад" при второто му участие там наскоро. Стана въпрос нещо за Десислава и той се изказа супер ласкаво. Каза и че е получавал предложения от други поп-фолк певици, но той е отказвал, само с Деси си останал. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е илюзия, че спокойно можеше и Деси да я е изпяла така, че и по-добре... :3fdb8960598fa63e:

Помним ли как и на този концерт беше единствената поканена чалга дива, много преди някой изобщо да си помисли, че чалгата и попа биха си подали ръка? :3fdb8960598fa63e:

Май и Софи и Устата пяха Бурята. Ако не се лъжа някви награди организирани от списание Блясък бяха това...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава да записват нов дует. Много им се получават нещата заедно!

Между другото, много се изкефих като гледах Играта в "Мармалад" при второто му участие там наскоро. Стана въпрос нещо за Десислава и той се изказа супер ласкаво. Каза и че е получавал предложения от други поп-фолк певици, но той е отказвал, само с Деси си останал. :)

Те с Деси не бяха ли заедно в Мармалад веднъж? Помня, че беше много забавно.

 

Май и Софи и Устата пяха Бурята. Ако не се лъжа някви награди организирани от списание Блясък бяха това...

Всъщност е възможно, вече са ми толкова много спомените за това в какво е била първа, че може и да се бъркам. Наистина трябва да се стегна ако искам да остана в сектата. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът на "Страсти" не е ли от 2001-ва, защото гледах едно клипче с музикалната еволюция на Деса, и там пише, че е от 2002-ра?
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...