Jump to content



Препоръчани коментари

Как един път не благодарихте на Галена, именно тя вкара Деса 'обратно в играта'

Каква е тази злоба към Галена ?

 

Как пък вие не благодарихте един път на Деса, че направи Галин мъж. Всичко, което сега прави на Галош в кревата го е научил от кака си.

 

Десови не сме забравили онова за битата карта. Галена не е достоен човек. Не можеш да обиждаш колегите, а после да ги търсиш за дует.

Какво е казала тая змия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък вие не благодарихте един път на Деса, че направи Галин мъж. Всичко, което сега прави на Галош в кревата го е научил от кака си.

Какво е казала тая змия?

Хахаххаа, първото изречение :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Иначе при Иван и Андрей беше казала, че няма как да ревнува от Десислава, защото била бита карта. Бахти идиотката :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това наистина беше много неподходящо изказване от Галена, но смятам, че тя вече си е променила възгледите. А и по онова време все още не беше напълно излязла от селото :D но във времето се забеляза израстване в изказа й. Най-малкото се забелязва, че в новата ера на ДС в Пайнер Галена гледа на нея като на по-голяма звезда в цялостност, щом дори е била първата, която й се е обадила за дует. Умна си е Галка, още щом е чула че ДС ще се връща е усетила накъде ще отидат нещата след като име като нея отново ще има компания зад гърба си...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това наистина беше много неподходящо изказване от Галена, но смятам, че тя вече си е променила възгледите. А и по онова време все още не беше напълно излязла от селото :D но във времето се забеляза израстване в изказа й. Най-малкото се забелязва, че в новата ера на ДС в Пайнер Галена гледа на нея като на по-голяма звезда в цялостност, щом дори е била първата, която й се е обадила за дует. Умна си е Галка, още щом е чула че ДС ще се връща е усетила накъде ще отидат нещата след като име като нея отново ще има компания зад гърба си...

 

Това не е просто неподходящо изказване. Това ѝ разкрива желание за оригиналност, но също така и простоватата ѝ природа и елементарна мисъл. С времето е станала малко по-обрана, защото се взе за голяма работа, не си мисли, че е станала по-умна, или е прочела повече книги :1000 (29):

Според мен и двете си изиграха картите доста добре. Най-силните песни на Галена в последните години са дуетни, а Десислава трябваше да направи колаборация с актуална звезда, за да се завъртят нещата. ВСе ми се искаше да е Преслава тогава, но Галена е по-амбициозна и упорита :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не е просто неподходящо изказване. Това ѝ разкрива желание за оригиналност, но също така и простоватата ѝ природа и елементарна мисъл. С времето е станала малко по-обрана, защото се взе за голяма работа, не си мисли, че е станала по-умна, или е прочела повече книги :1000 (29):

Според мен и двете си изиграха картите доста добре. Най-силните песни на Галена в последните години са дуетни, а Десислава трябваше да направи колаборация с актуална звезда, за да се завъртят нещата. ВСе ми се искаше да е Преслава тогава, но Галена е по-амбициозна и упорита :1000 (29):

Е, то това изказване със сигурност има общо с някаква простоватост, но пак си е похвално, че във времето се е научила как да се държи. :D

Със сигурност си изиграха картите добре. А дует с Преслава и аз искам, но може и да не ни огрее... :D Интересно ми е какво стана с дуета с третото актуално име, което й се предложи, когато тръгна да се връща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли това парче? Аз много му се кефех тогава, въпреки скандалния клип/тв версия :1000 (29):

 

Много е красива тук. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е красива тук. :Vishenka_05:

Винаги ми е била странна косата ѝ, но поне се оправя с двама в клипа, нищо, че те повече се кълчат от нея :1000 (29):

Тя сигурно дори не си ги помни тия песни дори :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли това парче? Аз много му се кефех тогава, въпреки скандалния клип/тв версия :1000 (29):

 

Супер яката песен. Дори, ако не ме лъже паметта, беше пробила в класация на Бтв, в която не пускаха чалга.

Ето още едно здраво парче от същия период. Деската е много секси тук в ролята на скандална агентка, която се награбва с престъпника хах. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер яката песен. Дори, ако не ме лъже паметта, беше пробила в класация на Бтв, в която не пускаха чалга.

Ето още едно здраво парче от същия период. Деската е много секси тук в ролята на скандална агентка, която се награбва с престъпника хах. :1000 (29):

 

 

Палавница. :1000 (29): Доста си се въртяха по веселина тв тези песни си спомням.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер яката песен. Дори, ако не ме лъже паметта, беше пробила в класация на Бтв, в която не пускаха чалга.

Ето още едно здраво парче от същия период. Деската е много секси тук в ролята на скандална агентка, която се награбва с престъпника хах. :1000 (29):

 

Страхотна песен. Музикалните експерименти на ДесиСлава определено ми липсват. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дни взех да си пускам тази прекрасна песен от 1998 и да се питам... очаквала ли е наистина Деси, че днес, 20 години по-късно, ще е най-добре задължалата се изпълнителка от 90-те и ще е покорила сърцата на толкова много хора? :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер яката песен. Дори, ако не ме лъже паметта, беше пробила в класация на Бтв, в която не пускаха чалга.

Ето още едно здраво парче от същия период. Деската е много секси тук в ролята на скандална агентка, която се награбва с престъпника хах. :1000 (29):

 

Беше си и стабилен хит. Тогава малко имена влизаха в дискотеките... Нямаше чалготеки и след 2-3 пускаха чалгата по заведенията...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше си и стабилен хит. Тогава малко имена влизаха в дискотеките... Нямаше чалготеки и след 2-3 пускаха чалгата по заведенията...

Една от първите клубни кралици. :D

 

Btw, някой знае ли дали в този форум може да се добавят временни анкети към вече съществуващи теми? Взе да ми става интересно да разберем кой ли според форумци е най-успешният/най-добрият проект на Деси Слава от новата Пайнерска ера? Може и други въпроси да се задават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от първите клубни кралици. :D

 

Btw, някой знае ли дали в този форум може да се добавят временни анкети към вече съществуващи теми? Взе да ми става интересно да разберем кой ли според форумци е най-успешният/най-добрият проект на Деси Слава от новата Пайнерска ера? Може и други въпроси да се задават.

 

Аз не знам да има такава опция. Всичките са ѝ добри :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, всичките са ѝ добри, тя слаби песни няма. :D Но някои са най-добри.

 

Ако не направим анкета, може само да го обсъждаме. Всеки да даде своите основания защо смята, че проектът Х е най-добър.

Аз съм много разколебан между Не го прави, В друг живот и И на всички като тебе, но навярно бих гласувал за В друг живот. Този проект просто е едно съвсем различно ниво, което не ни се предлага в жанра, но Десислава е от онези, които обичат да предлагат различното. И песента, и клипа създават много чувство, което очевидно е докоснало хората щом това все още е най-гледната балада.

 

Да речем, че всеки може да си изреди ТОП 3- моят е В друг живот- 3 точки, И на всички като тебе - 2 точки, Не го прави- 1 точка. Ако се натрупат повече гласували може да направя класация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кои са песните, които вече е издала в Пайнер? Пропускам ли нещо:

 

Не го прави

Започваме на чисто

Смени паролата си

В твоите очи

Отново се родих

В друг живот

Нека да е тайно

И на всички като тебе

Гледай да не бъркаш

И това ще преживея

Ангелите плачат

Дали ще те оставя

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кои са песните, които вече е издала в Пайнер? Пропускам ли нещо:

 

Не го прави

Започваме на чисто

Смени паролата си

В твоите очи

Отново се родих

В друг живот

Нека да е тайно

И на всички като тебе

Гледай да не бъркаш

И това ще преживея

Ангелите плачат

Дали ще те оставя

 

+ I'm your bitch :D Стига да не зачитаме feat-овете дето тя ги прави хаха.

Може и всичките да ги подредим в някакъв ТОП по предпочитание, а не само ТОП 3. Както другите кажете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кои са песните, които вече е издала в Пайнер? Пропускам ли нещо:

 

Не го прави

Започваме на чисто

Смени паролата си

В твоите очи

Отново се родих

В друг живот

Нека да е тайно

И на всички като тебе

Гледай да не бъркаш

И това ще преживея

Ангелите плачат

Дали ще те оставя

Тя готова за нов албум направо! Още 2-3 песни и да го издава! :3fdb8960598fa63e:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя готова за нов албум направо! Още 2-3 песни и да го издава! :3fdb8960598fa63e:

И аз това осъзнах тези дни. :1000 (29): Тя вече си има Поискай от мен, а навярно и третият дует с ТОП име, който подготвяше. И все пак, ако някой ден тръгне да издава албум според мен ще включи само най-успешните парчета, а разни като "Започваме на чисто" и "Смени паролата си" няма да влязат в подборката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+ I'm your bitch :D Стига да не зачитаме feat-овете дето тя ги прави хаха.

Може и всичките да ги подредим в някакъв ТОП по предпочитание, а не само ТОП 3. Както другите кажете.

 

И аз се замислих, че е доста добре, ако сега издаде албум.

Има събрани песни, да запише още 1-2 нови и да ги събере. Срамота е такова име да няма от 9 години албум, ако не броим Славатроника.

Някой да ѝ го подскаже. Докато е в майчинство да го направи и наесен да го промотира :feminist_en:

 

Хайде, подреждаме ги и гласуваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...