Jump to content



Препоръчани коментари

1.В друг живот

2.И на всички като тебе

3.Не го прави

4.В твоите очи

5.И това ще преживея

6.Ангелите плачат

7.Смени паролата си

8.I'm Your Bitch

9.Нека да е тайно

10.Отново се родих

11.Гледай да не бъркаш

12.Започваме на чисто

13.Дали ще те оставя

 

Много трудно ми беше да сложа Дали ще те оставя на последно място, тъй като до скоро куфеех на нея, но като се сравни с всичко останало... :1000 (29): Дано Деси да пусне и нещо по-малко сезонно тази година хах. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че за сравнително кратко време в голямата фирма успя доста бързо да се върне на кораба и да е актуална, браво.

 

 

 

1. Не го прави

2. И това ще преживея

3. В твоите очи

4. И на всички като тебе

5. В друг живот

6. Ангелите плачат

7. Гледай да не бъркаш

8. Нека да е тайно

9. Смени паролата си

10.Отново се родих

11. Дали ще те оставя

12. Im your bitch

13. Започваме на чисто

Link to comment
Сподели в други сайтове

1-3.Нека да е тайно

1-3.В твоите очи

1-3.И това ще преживея

 

4-6.И на всички като тебе

4-6.В друг живот

4-6.Отново се родих

 

7-8.Ангелите плачат

7-8.Смени паролата си

 

9.Дали ще те оставя

10.Не го прави

11.Започваме на чисто

12.Гледай да не бъркаш

13.I'm Your Bitch

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно албум, Деса не е Анелия, че да събере всичката помия на едно място, колкото да отчете ново сиди. Още като влезе в Пайнер Деса заяви че ще пусне двоен диск - 1 с по комерсиалните и 1 с по музикантски песни. Не искам компромиси в това отношение. Деса за 20 год не си е позволила албум с повече от 5 познати песни. Дано си остане така. Все пак това е изпълнителя който може разбие всяко клише в чалгата :))

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, много ми е трудно да подредя новите песни в "Пайнер", защото реално тя си ми е "текущата" любимка според последните песни, а беше и първата ми, преди Пресуна да я измести :Vishenka_05:

 

1. Не го прави

2. В друг живот

3. В твоите очи

4. И това ще преживея

5. И на всички като тебе

6. Гледай да не бъркаш

7. Ангелите плачат (знам, че ще ме оплюете, но не слушам много чалга балади)

8. Отново се родих

9. Дали ще те оставя

10. Нека да е тайно

11. Смени паролата си

12. Започваме на чисто

13. I'm your bitch

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах да сме цели четирима гласувалите. :1000 (29): Може и да се получи някаква класация в крайна сметка, но може да не е категорична, а да се ъпдейтва в зависимост от това какво гласуват хората след това.

 

Докато другите обмислят своя ТОП, да видим колко сладка е Деси, която снощи е била на участие на Галена... :Vishenka_05:

 

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5B3F0B2E

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5B46989D

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5B2B6D96

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах да сме цели четирима гласувалите. :1000 (29): Може и да се получи някаква класация в крайна сметка, но може да не е категорична, а да се ъпдейтва в зависимост от това какво гласуват хората след това.

 

Докато другите обмислят своя ТОП, да видим колко сладка е Деси, която снощи е била на участие на Галена... :Vishenka_05:

 

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5B3F0B2E

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5B46989D

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5B2B6D96

Аман от теб и Кухата лейка

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.И това ще преживея

2.В твоите очи

3.Не го прави

4.И на всички като теб

5.В друг живот

6.Ангелите плачат

7.I'm your bitch

8.Дали ще те оставя

9.Смени паролата си

10.Гледай да не бъркаш

11.Нека да е тайно

12.Отново се родит

13.Започваме на чисто

 

Моля модераторите да баннат Докесата. Отново спами в темата и агресира срещу потребителите. Това тук не му е семейството и не сме длъжни да дишаме от помията му. За хлебарките - крак, за Докесата - бан (и баня)!!!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Помним ли как като излезе този мегахит злобарите го определяха като претоплена манджа, а 2 години по късно има 50к лайка и 14 милиона гледания, като все още е в топ 100 на най гледаните песни в тубата всяка седмица :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.В друг живот

2.Не го прави

3.И на всички като теб

4.Ангелите плачат

5.В твоите очи

6.И това ще преживея

7.Нека да е тайно

8.Дали ще те оставя

9.Отново се родих

10.I'm your bitch

11.Гледай да не бъркаш

12.Смени паролата си

13.Започваме на чисто

Малко трудно ми беше да ги подредя.Но "В друг живот" определено остава моят фаворит :heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли как като излезе този мегахит злобарите го определяха като претоплена манджа, а 2 години по късно има 50к лайка и 14 милиона гледания, като все още е в топ 100 на най гледаните песни в тубата всяка седмица :Vishenka_05:

Помним, помним... :3fdb8960598fa63e: То парчето, че си е претоплена манджа в по-голямата си част- така е, но в този форум все още не се е схванало, че Десислава и такъв тип песни може да ги прави уникални с гласа си, а в случая и с оригиналните латино фрази, които си разменят с Галчо и които си бяха нещо свежо за чалгата по онова време... Само като се сетя как Итсдро откачи като ги чу! :roll1:

 

Малко трудно ми беше да ги подредя.Но "В друг живот" определено остава моят фаворит :heart:

За Деси явно имаме общ вкус, това е добре. :D

С Преслава да вземат да направят подобен дует, няма да спра да ги защитавам и двете, все пак съм Десов фанатик... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Деси явно имаме общ вкус, това е добре. :D

С Преслава да вземат да направят подобен дует, няма да спра да ги защитавам и двете, все пак съм Десов фанатик... :3fdb8960598fa63e:

Доста хора сме , на които ни се иска дует между тях двете. :3fdb8960598fa63e:

Но мисля,че скоро няма да ни огрее :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си Десов фанатик е абсолютен комплимент сред тая плява в жанра и изобщо в държавата!!! Обсебени от чистото, стойностното и доброто в една много пошла държава , каквато е БГ...

 

Аз съм топ фанатика от нашите. Не си деля титлата, дори и с теб. Десов фанатик е ТИТЛА :Vishenka_05:

 

Абе забелязахте ли в подписите ни как Галя и Янева се изявяват като топ фенки - Десови фанатички {}

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста хора сме , на които ни се иска дует между тях двете. :3fdb8960598fa63e:

Но мисля,че скоро няма да ни огрее :dontgetit:

Това доста се коментира, особено откакто Деси се е върнала в Пайнер. Да направим петиция! :3fdb8960598fa63e:

 

Абе забелязахте ли в подписите ни как Галя и Янева се изявяват като топ фенки - Десови фанатички {}

Ами за Галка знаем, че винаги й е била фенка- даже и мъжа й си взе за трофей, че се е докосвала до нещо на ДС... :3fdb8960598fa63e: Това в кръга на шегата, да не вземе да се върже някой...

А за Цветелина няма да забравя как още в първия ден на излизането на дебютната й песен всички вече я наричаха 'комбинация между Десислава и Софи'- още от тогава си личеше, че има вдъхновението и потенциала да е като големите легенди.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Помним ли как като излезе този мегахит злобарите го определяха като претоплена манджа, а 2 години по късно има 50к лайка и 14 милиона гледания, като все още е в топ 100 на най гледаните песни в тубата всяка седмица :Vishenka_05:

 

Деси на обложката в лице изглежда като преял злорад хипопотам, който се готви да направи някоя пакост. Чудя се как я е одобрила.

 

-----------------

 

Една от любимите ми нейни не много популярни песни:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси на обложката в лице изглежда като преял злорад хипопотам, който се готви да направи някоя пакост. Чудя се как я е одобрила.

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Мистерията беше златен албум (буквално златен, макар и да не са го сертифицирали)... Абсолютно няма слаба песен или пък песен, която слушателите от онова време да не знаем.

Тази ера ни припомня и кой беше първата American style сензация в чалгата... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса беше такъв топ, че чак и от тая мазна селянийка направи хит.

 

Тази песен е страхотна, както и "Мога", жалко, че не заложи на тях!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Мистерията беше златен албум (буквално златен, макар и да не са го сертифицирали)... Абсолютно няма слаба песен или пък песен, която слушателите от онова време да не знаем.

Тази ера ни припомня и кой беше първата American style сензация в чалгата... :whistling:

 

Може ли да изясниш защо някои песни имат клипове от "Фолкмаратон", а други - не? И защо Деса не ги е качила в канала си, май и клипът към " Истинска нощ".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да изясниш защо някои песни имат клипове от "Фолкмаратон", а други - не? И защо Деса не ги е качила в канала си, май и клипът към " Истинска нощ".

Честно казано, не знам. Точно по онова време не бях фен на никой и не следях Планета, знаех песните и някои албуми на изпълнителите предимно покрай това какви масивни хитове бяха. Всъщност, само на "Залеза и зората" се кефех като фен. :D

Но ако наистина този клип е само като за Фолкмаратон режисьорът се е справил доста добре като за ТВ версия. Като за времето си такива ефекти за клип си бяха нещо доста свежо. Е, само две години по-късно тя и Азо ни показаха какво всъщност значи Клип...

 

 

Още съвсееем малко до милионче!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.И това ще преживея

2.В твоите очи

3.Не го прави

4.И на всички като теб

5.В друг живот

6.Ангелите плачат

7.I'm your bitch

8.Дали ще те оставя

9.Смени паролата си

10.Гледай да не бъркаш

11.Нека да е тайно

12.Отново се родит

13.Започваме на чисто

 

Моля модераторите да баннат Докесата. Отново спами в темата и агресира срещу потребителите. Това тук не му е семейството и не сме длъжни да дишаме от помията му. За хлебарките - крак, за Докесата - бан (и баня)!!!

Ще ти се (finger)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е страхотна, както и "Мога", жалко, че не заложи на тях!

И Мога, и Между да и не и Неочакван край си бяха стабилни хитове и без клипове в онези години. В сайтовете за МП3 Азо и Деса бяха най търсените имена. Нямаха нужда от клипове. Преди се правеха мегахитове и без клипове - Не вярвам, Убиец на любов, Две тела, Нямаш сърце и т.н.

 

Мога и Неочакван край и на мен са ми любими от албума Мистерия. Много различни песни за онези години...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси на обложката в лице изглежда като преял злорад хипопотам, който се готви да направи някоя пакост. Чудя се как я е одобрила.

 

-----------------

 

Една от любимите ми нейни не много популярни песни:

 

Много тъп стоп кадър. Може би просто не и пука чак толкова вече. Примири се, че вече няма да е фиданка...

 

 

Коментирай истинския хипопотам:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тема за размисъл:

 

Какво според вас е имала предвид Десислава, озаглавявайки първия си албум, на който тя е продуцент - "Любовта е само чувство"?

Каква е вашата интерпретация?

Неведнъж съм се чудил наистина какво точно е посланието тук. Вие как мислите?

На мен сякаш ми стои като отрицание на мисълта "Любовта е всичко".

Та, любовта наистина ли е всичко или е просто чувство? :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast changed the title to Деси Слава

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...