Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Пак ли е бита?

 

Не, нали е там заради паник атаките. От 3 седмици е в болница, била по-добре. Искаше да разясни на хората защо е пиела, че било заради паник атаките, защото й писнало да я изкарват алкохоличка. Обидена е на Биг Брадър. Била по-добре и се надява да я изпишат за рождения й ден 25 декември. Показа стаята си в болницата, коридора на болницата, идвали да я посещават близки, приятели, познати, фенове. Фенове й пратили букет цветя показа.

Януари щяла да се завърне с нова песен. Много хора й писали за паник атаките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правилно ли гледам, че Куклите е със 150 к за 5дни? Че тя Дразни ме прави толкова след 5 месеца :dontknow:

 

За седмица 600 000, което по 70-80 000 на ден. За нея даже е повече от добре. Не гледай толкова в трафика на Пайнер. Кама си има собствена писта...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За седмица 600 000, което по 70-80 000 на ден. За нея даже е повече от добре. Не гледай толкова в трафика на Пайнер. Кама си има собствена писта...

 

Има писта към задънена улица все милата1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли беееееееее, ти ли анонимний попита най-нагло и арогантно мислейки си, че ще се правиш на дупе пред хората тук? Ти ли бре, ти ли? :hahaha:

 

jdv1513686826t.jpg

 

Да там е,но ти най-нагло каза,че тва е една класация треторазрядна дето не струвала.

Е кой е наиграния в случая ХАХА

И класацията не и вдига хонорара от 2 499 лв :derisive:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да там е,но ти най-нагло каза,че тва е една класация треторазрядна дето не струвала.

Е кой е наиграния в случая ХАХА

И класацията не и вдига хонорара от 2 499 лв :derisive:

 

Хонорарът след САЩ е 6000 лева, а за банкети 8000. Да си знаеш де....

 

А иначе, толкова си смешен, жалък и комичен в нещастният опит да тролиш, че ти се смее целия форум. Дори тия, дето недолюбват Кама, но пред фактите...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хонорарът след САЩ е 6000 лева, а за банкети 8000. Да си знаеш де....

 

А иначе, толкова си смешен, жалък и комичен в нещастният опит да тролиш, че ти се смее целия форум. Дори тия, дето недолюбват Кама, но пред фактите...

 

Иска ти се и 10000 евро да е ,ама си е баш 2 499 лв чистичко.

Гот ми е да си прая гаргара с тебе,за това само ставаш1000%20(29).gif

 

п.п Каза ли ,че класацията на Сигнал не струва...каза ли бе смешник1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

QJmTyop.jpg

 

ПАЙНЕР ХИТ СЕЗОНИ - ЕСЕН/ЗИМА 2017

1. Преслава - Не се изтриваш

2. Емилия и Тони Стораро - Как да изтрезнея

3. Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат

4. Джулия ft. Галена - Поздрав за жена ти

5. Галин - #Me Gusta

6. Кали - Que Pasa

7. Джена - Да ти бъда корона

8. Денис ft. Adnan Beats & Game Over - Мороко

9. Анелия - С тебе ми е най

10. Емилия ft. Емануела - Все едно ми е

11. Илиян и Алисия - За последно

12. Теди Александрова - Кораба майка

13. Фики - Пате

14. Магда и Iordanis Agapitos - Да, да, да

15. Нелина - Първи сме сега

16. Яница - Изкушение

 

Пропуснали са "Изневериш ли ми" :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура щяла да се завръща ... помните ли на първото турне как ни четеше как я храним във форума и зад кулисите каза пред камера "Едни хора във форумите ме наричат Цура и твърдят, че нямам място на това турне" :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цура щяла да се завръща ... помните ли на първото турне как ни четеше как я храним във форума и зад кулисите каза пред камера "Едни хора във форумите ме наричат Цура и твърдят, че нямам място на това турне" :roll1: :roll1:

 

Пропуснала съм го този момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо, смешен не е обида, но смешник е обида. Но няма да те докладвам, а ще те размажа от бъзици днес.

Второ, Деса я няма, а Кама е в самият връх на топа на чалгата...... в ТОП 3.... анонимко бургаска..... ТОП 3..... ФАКТИ!

Трето, Кама е в топ 3 по хонорари...... вече е в топ 3......

Четвърто, другите десови мълчат, а ти се самоунижаваш тук плюейки срещу вятъра и това е егати кефа.

Пето, Кама винаги е била вавилонска КУЛА, а Деса просто една от многото КУКЛИ, за които става въпрос в "Куклите".....

 

За първи път Кама е била на 2-ро място в тази класация и дайдакажем,че е топа на чалгата, ами какво ще кажеш тогава за оная дето я печели за 6-ти път , където твърдеше ,че песента и е претоплена манджа. Ти си наистина голяма фурнаджийска лопата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път Кама е била на 2-ро място в тази класация и дайдакажем,че е топа на чалгата, ами какво ще кажеш тогава за оная дето я печели за 6-ти път , където твърдеше ,че песента и е претоплена манджа. Ти си наистина голяма фурнаджийска лопата.

 

Камелия е била десетки пъти на челото на тази класация и всякакви други чартове, с много песни. Все пак когато тръгна радио "Сигнал+", тръгна и нейната кариера. 20 години вървят заедно, но никой не се е занимавал така безпомощно с позициите в разни топове на Кама както тази нещастна анонимка от Бургас. Боже колко много му е мъчно, че Деса бе размазана от Кама? Акъла ми не го побира как е възможно такива безсмислени неща, да го вълнуват. Но няма прошка сега. Бой по тиквата анонимна до дупка. Да знаят другите като него когато ги ядат, какво следва.... да знаеш и ти.

 

И да, отговорно твърдя, че песента на Преса е претоплена манджа, която се застройва с пайнерско яйце. Без него я изхвърлят на боклука, както и теб....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е била десетки пъти на челото на тази класация и всякакви други чартове, с много песни. Все пак когато тръгна радио "Сигнал+", тръгна и нейната кариера. 20 години вървят заедно, но никой не се е занимавал така безпомощно с позициите в разни топове на Кама както тази нещастна анонимка от Бургас. Боже колко много му е мъчно, че Деса бе размазана от Кама? Акъла ми не го побира как е възможно такива безсмислени неща, да го вълнуват. Но няма прошка сега. Бой по тиквата анонимна до дупка. Да знаят другите като него когато ги ядат, какво следва.... да знаеш и ти.

 

И да, отговорно твърдя, че песента на Преса е претоплена манджа, която се застройва с пайнерско яйце. Без него я изхвърлят на боклука, както и теб....

 

Фокси след като “Не се изтриваш” е претоплена манджа , “Куклата” тогава да не е мега хит Хахах , Фокси защо така се излагаш бе човек, зрял човек си пфф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси след като “Не се изтриваш” е претоплена манджа , “Куклата” тогава да не е мега хит Хахах , Фокси защо така се излагаш бе човек, зрял човек си пфф.

 

Разбира се, че "Куклите" е много по-добра песен. Не знам какво въобще го обсъждаме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че "Куклите" е много по-добра песен. Не знам какво въобще го обсъждаме?

 

1000%20(29).gif

ами да ама във въпросната класация дето хвалиш тая манджа е номер 1 точно 6 пъти...та кой е хита ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif

ами да ама във въпросната класация дето хвалиш тая манджа е номер 1 точно 6 пъти...та кой е хита ;)

 

lucas остави излишно е не виждаш ли ,че човека живее в някоя друга планета. Няма смисъл вече с него да се занимава никой тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето да погледате малко яки мадами и най-яката певачка. А и музика малко да чуете, че амън от измислени пайнерски песновки, набедени за хитове.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оффффффффффффффффф, то бива заслепено ама чак толкова.

 

Песента на Камелия е като хиляди други- чули сме го бентли ментли и такова изпяване, нищо ново.

 

Камелия много държеше на принципите си и накрая се подхлъзна и е като всички, за да има участия. Само някои правят различни неща. Е Камелия не е направила нищо различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

QJmTyop.jpg

 

ПАЙНЕР ХИТ СЕЗОНИ - ЕСЕН/ЗИМА 2017

1. Преслава - Не се изтриваш

2. Емилия и Тони Стораро - Как да изтрезнея

3. Деси Слава и Джордан - Ангелите плачат

4. Джулия ft. Галена - Поздрав за жена ти

5. Галин - #Me Gusta

6. Кали - Que Pasa

7. Джена - Да ти бъда корона

8. Денис ft. Adnan Beats & Game Over - Мороко

9. Анелия - С тебе ми е най

10. Емилия ft. Емануела - Все едно ми е

11. Илиян и Алисия - За последно

12. Теди Александрова - Кораба майка

13. Фики - Пате

14. Магда и Iordanis Agapitos - Да, да, да

15. Нелина - Първи сме сега

16. Яница - Изкушение

 

Пропуснали са "Изневериш ли ми" :1000 (29):

Най-яката песен първа, разбира се! :Vishenka_05: "Да ти бъда корона", "Все едно ми е", песните на Джулия, Галин, Анелия и Яница също са много добри. Хубава компилация определено.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е №1 на 20-та година от кариерата си и сама доказа, че може да е топ без продуценти, телевизии и реклама. Така, че тихо там вие бургаските тролове....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...