Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Факт!

Помня и до днес емоцията, че виждаш изпълнителката, с която си израстнал и на която се възхищаваш, с която се идентифицираш като цяло, на метри от теб, чуваш песен след песен, които обожаваш, част си от голяма маса хора, които също я обичат и се случва нещо по-мащабно и силно от клубно участие. Може би само феновете и на Глория знаят за какво говоря точно. Пожелавам го на всеки почитател, ще видят колко по-хубаво е от броене на милиони в сайтове за видео обмен.

 

С тази си интерпретация на "Ах, тези пари" просто ме разтърси, тогава я преоткрих тази песен, допреди концерта не бях я слушала така. Пееше разкошно, леко изменяше мелодията, импровизираше. И много ми хареса как изглеждаше тогава, беше в супер форма, особено като за нея.

 

Е аз бях така на концерта на Глория. Говоря за последния в НДК. Емоцията е незабравима наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С помощта на стилиста й.

 

Много по-добре е да харчиш парите на баща си,отколкото да забиваш вафлен милионер.

Тя не харчи само парите на Галин, а и тези които си изкарва. Сигурна съм, че и с тях би се оправила.

Попринцип не толерирам хора, които на 100% са зависими от някой в живота си, било то мъж или баща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, по какво си личи, дай пример. Според теб какво я прави селянка.

Виж как се държи с мъжете по участия. Не е ли селско вместо да пееш , да скачаш от скут на скут. Не е ли селски начина по който се обръща към човека който и даде всичко...

 

Ами как се мята по участия като треторазрядна стриптизьрка. Дори и изказа и пред камери различни от тези на Планета е като на дива селянка. Инфантил отвсякъде :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е аз бях така на концерта на Глория. Говоря за последния в НДК. Емоцията е незабравима наистина.
Той поне е качен в канала на Планета и може да си го пускате с хубаво качество отново и да се кефите.

Какво ще им стане да качат Ивана Live party целия в тубата?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той поне е качен в канала на Планета и може да си го пускате с хубаво качество отново и да се кефите.

Какво ще им стане да качат Ивана Live party целия в тубата?

Да поне това, защото е жалко да се изгубят от публиката.

Малко изпълнители днес могат да направят такива концерти. А на Ивана защо не е качен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали говорим за върхове? Какъв връх е имала тая преди тва? Върха когато беше освиркана на наградите? Върха когато цяла България й се смееше на евтиния пиар? Върха когато Пресли я съжали и реши да си раздели наградата с нея? Върха когато Андреа течеше от чешмата и с Кости бяха на върха, а тя пускаше "За пари"? Върха когато Джена беше топ и всички кифли се откриваха в текстовете на всяка нейна песен? Върха когато Анелия 2011-2012 се завърна ударно? Аз не казвам че не е бил някъде в топ 5, но тя тогава не можеше да се пребори с никоя. Единствено 2013 и 2015 тя беше лидер и тва не виждам кой го отрича, но да казвате че от 2010-сега е лидер, е сори. Дори последните 2 години Анелия и Емануела яко я забиват..."лидерката".

Тя е нищо повече от

:Vishenka_05: 2v8sq5z.jpg

 

 

 

Зле дръжте с мене, това заслужавам си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той поне е качен в канала на Планета и може да си го пускате с хубаво качество отново и да се кефите.

Какво ще им стане да качат Ивана Live party целия в тубата?

Може би заради правата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж как се държи с мъжете по участия. Не е ли селско вместо да пееш , да скачаш от скут на скут. Не е ли селски начина по който се обръща към човека който и даде всичко...

 

Ами как се мята по участия като треторазрядна стриптизьрка. Дори и изказа и пред камери различни от тези на Планета е като на дива селянка. Инфантил отвсякъде :girl_witch:

И другите скачат. Не го възприемам добре и аз, но защо все Галена ви е в устата? Почти всички имат снимки с мазни чичковци по участия и как им тъпчат парички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той поне е качен в канала на Планета и може да си го пускате с хубаво качество отново и да се кефите.

Какво ще им стане да качат Ивана Live party целия в тубата?

Беше качен в 2 части ако не се лъжа, но сигурно е имало неуредени права с някои песни и са го изтрили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да поне това, защото е жалко да се изгубят от публиката.

Малко изпълнители днес могат да направят такива концерти. А на Ивана защо не е качен?

Защото в Пайнер работят доста некадърници. Защото през 2008 година нямаха ютуб платформа, а сега Ивана не им е приоритет. Защото те сами са доказвали неведнъж колко ги бива в заличаване успехите на старите си певци.

 

Колкото до правата - могат тогава да качат отделни изпълнения от концерта, на песни, с чиито права няма как да има проблеми - "Ах, тези пари", "Дъжд от рози", "Седем дни",

"Най-добрата", "Шампанско и сълзи", "Празник всеки ден", "Аз съм с теб" и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото в Пайнер работят доста некадърници. Защото през 2008 година нямаха ютуб платформа, а сега Ивана не им е приоритет. Защото те сами са доказвали неведнъж колко ги бива в заличаване успехите на старите си певци.

 

Колкото до правата - могат тогава да качат отделни изпълнения от концерта, на песни, с чиито права няма как да има проблеми - "Ах, тези пари", "Дъжд от рози", "Седем дни",

"Най-добрата", "Шампанско и сълзи", "Празник всеки ден", "Аз съм с теб" и т.н.

Това е факт. По същия начин пренебрегват доста често и Глория. Брутално беше, когато дадоха на Цура баладата, а всички видяхме, че Кулите трябваше да спечели.

Ивана е емблематичен изпълнител, не може подобно отношение. Може пак младите да са ти приоритет, но не и за сметка на старите изпълнители, които са ти изкарвали парите навремето. Може би самото желание на Глория и Ивана се изчерпва точно заради това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

После не е била ЛИДЕРКА.. :mf_surrender: вижте само клипа.............

Лидерката с най-добрите клипове, на световно ниво са.

Факт е колкото и да се отрича. Вярно всичко трябва да върви ръка за ръка - усет, вкус, стил и разбира се финанси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не харчи само парите на Галин, а и тези които си изкарва. Сигурна съм, че и с тях би се оправила.

Попринцип не толерирам хора, които на 100% са зависими от някой в живота си, било то мъж или баща.

Парите,които изкарва с най-древната професия..В музиката няма как да станеш известен без подкрепата на някой богат било то бащa или тъпкач

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой взе албума тогава, Мария ли?
Да, за "Твоите сто лица". Колко пък да е продала повече от Глора, като ви знаем колко сте кралските и как купувате всичко с марката "Глория"?!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Едно е да ти дават пари и да им пееш на главата, а съвсем друго да им скачаш в скута, да им търкаш задните си части в пакетите, а още по инфантилно особено за интелигентно момиче като теб да вижда в това нещо нормално или шоу.

Много си те уважавам , Стеле, но тук не те разбирам. А и не съм от тези които във вски пост пишат за нея. В скандалите феновете и почват с прехвалванията, с което палят фитили в антифеновете и в хора като мен, които харесват повечето и продукция. Нито се занимавам да я плюя по сигнал, нито в туба та, нито във фб. Просто това натрапване, че е безпрецедентен лидер идва в повече и очевидно не е само на мен. Коментирайте малко Емилия, Анелия, Яница дори. Може ли само за Преса и Галена да се пише. И то едно и също. Десовите и Камелотите се спряхме в това отношение да ви натрапваме едно и също всеки ден ;)

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...