Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Хайде, милички...

Я, да видя колко хейт ще изяде лидерката, не е лесно да сме на върха!

Нали, Фикленче?

'Един лидер не трябва да стои на върха, а да се движи напред. Да се движиш напред не е лесно, а да си на върха е впечатляващо, но не означава нищо'

 

Галена движи напред, пуска различни проекти .

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да, за "Твоите сто лица". Колко пък да е продала повече от Глора, като ви знаем колко сте кралските и как купувате всичко с марката "Глория"?!

Така е на Глория всичко се купува.

Остави продажбите, като качество на песните в албумите, този на Глория е по-силен, но пак да си дойдем на думата,че Пайнер винаги избират в против на старите си изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е на Глория всичко се купува.

Остави продажбите, като качество на песните в албумите, този на Глория е по-силен, но пак да си дойдем на думата,че Пайнер винаги избират в против на старите си изпълнители.

Тя и Мария не е нова изпълнителка, но няма как да направи по-силен албум от Галина, нито пък да е получила повече гласове. Да не говорим за онзи смях с "Най-добро присъствие на концертната сцена", в година в която Глория е напълнила сама НДК, да се дава подобна награда на Галена. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е да ти дават пари и да им пееш на главата, а съвсем друго да им скачаш в скута, да им търкаш задните си части в пакетите, а още по инфантилно особено за интелигентно момиче като теб да вижда в това нещо нормално или шоу.

Много си те уважавам , Стеле, но тук не те разбирам. А и не съм от тези които във вски пост пишат за нея. В скандалите феновете и почват с прехвалванията, с което палят фитили в антифеновете и в хора като мен, които харесват повечето и продукция. Нито се занимавам да я плюя по сигнал, нито в туба та, нито във фб. Просто това натрапване, че е безпрецедентен лидер идва в повече и очевидно не е само на мен. Коментирайте малко Емилия, Анелия, Яница дори. Може ли само за Преса и Галена да се пише. И то едно и също. Десовите и Камелотите се спряхме в това отношение да ви натрапваме едно и също всеки ден ;)

Ооо, никога не съм казала, че оправдавам подобно държание и маниери. Нещо не си ме разбрал :)

Просто в последните дни се говори масово за този клип и тази вана, сякаш всички останали са света вода ненапита.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Мария не е нова изпълнителка, но няма как да направи по-силен албум от Галина, нито пък да е получила повече гласове. Да не говорим за онзи смях с "Най-добро присъствие на концертната сцена", в година в която Глория е напълнила сама НДК, да се дава подобна награда на Галена. :mf_surrender:

Да и това го бях забравила за концерта. Много грешна Пайнерска политика, която не ги води към много добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за видеоклип и артистично за Галош в наградите на Рама, а Фиклената пак ми даде минус. Дано гласът ми за Преслава за певица на годината е решаващ :D

няма да е за 1 път. Преса обича незаслужените награди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако питаш мен и сега е като кон. 1000%20(29).gif

 

2d92c68e1033a4dd.png

 

Затова снимките и минават през 1000 обработки и на живо няма нищо общо. Тук таме по някоя случайна снимка кадето е излязла що годе добре, като тия двечките по-горе.

Нито е гладка в лицето, нито пък с дълги и тънки крака като и се иска да е.

Това мъжлето и има ли метър и пейсет? 1000%20(29).gif

Как му се иска да заграби и Преслито за цицата, ама няма....1000%20(29).gif

Фен на най-големия кон/риба , да коментира, че Галена приличала е нелепо. За това ли все Галена е обявявана за топ мацка и модна икона? Преса никога не е изпъквала с визия, дори и сега. Тя е природно грозна, поне има някакъв чар.

 

Галена и преди Галин си беше хубава, кво пускате грозни снимки, като такива има всяка. Я пуснете първите клипове и на двете - Преслава е като пребита циганка, че и свиня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен на най-големия кон/риба , да коментира, че Галена приличала е нелепо. За това ли все Галена е обявявана за топ мацка и модна икона? Преса никога не е изпъквала с визия, дори и сега. Тя е природно грозна, поне има някакъв чар.

 

Галена и преди Галин си беше хубава, кво пускате грозни снимки, като такива има всяка. Я пуснете първите клипове и на двете - Преслава е като пребита циганка, че и свиня.

поне Галена не е циганка като ПРеслава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен на най-големия кон/риба , да коментира, че Галена приличала е нелепо. За това ли все Галена е обявявана за топ мацка и модна икона? Преса никога не е изпъквала с визия, дори и сега. Тя е природно грозна, поне има някакъв чар.

 

Галена и преди Галин си беше хубава, кво пускате грозни снимки, като такива има всяка. Я пуснете първите клипове и на двете - Преслава е като пребита циганка, че и свиня.

Не си съвсем справедлив. Преслава също има номинация за бг модна икона, а и откакто заработи със Стоянски, винаги изглежда изтупана и красива.

А и претърпя завидна метаморфоза, след като усети накъде духа вятъра в чалгата и че визията минава на преден план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен на най-големия кон/риба , да коментира, че Галена приличала е нелепо. За това ли все Галена е обявявана за топ мацка и модна икона? Преса никога не е изпъквала с визия, дори и сега. Тя е природно грозна, поне има някакъв чар.

 

Галена и преди Галин си беше хубава, кво пускате грозни снимки, като такива има всяка. Я пуснете първите клипове и на двете - Преслава е като пребита циганка, че и свиня.

Този коментар е за бисерите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При наградите тази година обаче наистина борбата между Преслава и Галена е доста реална. Като изключим, че Емануела е над двете, за първи път от доста време някогашните приятелки са на едно ниво и няма да се води, че едната е отмъкнала наградата на другата. Ама все някоя ще отмъкне наградата на Емануела- или тук, или в Сигнала... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идиотите как може на Песента на 2006 да напишат, че е от 2005 ... :mf_surrender: Добре поне, че най-накрая ги върнаха в канала заедно с "Нямам право" и още други няколко.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

и защо не клипира тази песен :mf_surrender:

 

Защото си стана хит и така, нямаше нужда да се хаби :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си съвсем справедлив. Преслава също има номинация за бг модна икона, а и откакто заработи със Стоянски, винаги изглежда изтупана и красива.

А и претърпя завидна метаморфоза, след като усети накъде духа вятъра в чалгата и че визията минава на преден план.

Преслава и модна икона ?? Не думай.

Вярно, напоследък се облича марково - Дискуерд, Филип Плейн, Москино - ок, няма лошо. Но е прекалено обикновенна, като всяка втора е. Въобщене можеш да я доближиш и грам до гъзарки, като Алисия, Мария , а още повече Галена - коята сигурно е най-скъпо облечената БГ звезда. Някой има ли си на идея, че в повечето случай е с дрехи за над 50 хилядарки. Говорим да 1 сет. Цветелина и тя е мега скъпа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да харесваше 88? Имаха доста интересни песни, бяха и различни, но пък кариерата им бе от няма и 5 години..

За всички, които ги помнят - това е сайта ми, в който може да намерите всичко за тях накуп :Vishenka_05:

 

https://88music.alle.bg/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...