Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Канал на Планета, ама има качени клипове и на Весела?

Може би са решили да зарежат абсурдната им политика за напусналите изпълнители? :1000 (29):

Това в никой лейбъл по света го нямаше. Време и Пайнер да се адаптират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би са решили да зарежат абсурдната им политика за напусналите изпълнители? :1000 (29):

Това в никой лейбъл по света го нямаше. Време и Пайнер да се адаптират.

Абсурдно е.... как може да си триеш историята на това, което си създал. За съжаление това се трупа в годините и вече му е донесло негативи като цяло.

Тоя жанр още се държи на някаква измислена актуалност и моментност.

 

Интересно, че няма на Глория качени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В това отношение ме кефят Касъмови. През оная работа им е за напусналите в тоя смисъл, че нито го трият, нито репортват, в канала на Ара и Диапазон има доста стари клипове и хората не ги трият, дори на Емануела не затриха, примерно. Евала затова.

Само в Пайнер я правят тая дивотия, но пък законово са в правото си, при положение, че авторските са техни (където са, с изкл. на Глория , примерно).

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В това отношение ме кефят Касъмови. През оная работа им е за напусналите в тоя смисъл, че нито го трият, нито репортват, в канала на Ара и Диапазон има доста стари клипове и хората не ги трият, дори на Емануела не затриха, примерно. Евала затова.

Само в Пайнер я правят тая дивотия, но пък законово са в правото си, при положение, че авторските са техни (където са, с изкл. на Глория , примерно).

 

Митко работи като "п**ка". Това е тъпо, селско и показва единствено колко тесногръд е. Той можеше да извлича позитиви от всичкото това, което е негово - права, клипове, песни, албуми, известност на даденото име и инерцията, която го е съпътствала. Но сигурно си е казвал "Ще им правя аз реклама, няма да я бъде, ще ги изтрия от хоризонта." . Обаче не ставаше така.

На той като 10 годишна пикла се сърдеше, когато някой му напускаше фирмата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

То си ходи срещу него това, няма как някой да бъде просто ей така затрит, особено сега, в интернет ерата.

Като не е в Youtube, има си vimeo, vbox , dailymotion и т.н. Той губи уважение.

 

Касъмови може и да изпуснаха десетки гласовити изпълнители, но поне не им затриха създаденото.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма, но ще мине #ПадаПреслава, има шанс и за ТЖММ.

 

Няма никакъв шанс даже вече е отпаднала от Трендинга , Анелия я замести сори дано другия път да и се получи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен Галена ще направи 10 милиона постепенно в дългосрочен план. Което за нея е слабо, като се има в предвид колко бързо ги е правила преди, но в действителност 10 милиона все още си е силна цифра за всеки един изпълнител. Ще видим, според мен песента не е за отписване.

А Трендинга аз вече съвсем не го отчитам за фактор. Имам чувството, че в БГ някои определени хора си избират кой на какви места да е. Няма как Тита изведнъж да изпадне извън ТОП 10. Също така не виждам как е възможно Анелия да е номер 1 от канала на Планета, след като песента на Галена очевидно е по-вървежна откъм гледания, лайкове и т.н. (въпреки, че това е най-добрата песен на Анелия след Дай ми още). Имат си някакви все по-странни и необясними начини за определяне на класацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия така не съм я виждал никога да се раздава, яко върти баджаци, хаха. Това и е сигурно за цялата кариера. А какви карикатури има във видеото, добре че са изчезнали от менажерията към днешна дата.

 

То си ходи срещу него това, няма как някой да бъде просто ей така затрит, особено сега, в интернет ерата.

Като не е в Youtube, има си vimeo, vbox , dailymotion и т.н. Той губи уважение.

 

Касъмови може и да изпуснаха десетки гласовити изпълнители, но поне не им затриха създаденото.

 

Ако Касъмови триеха всичко, де що е поизнапускало, нямаше да имат какво да ротират бре! Пайнера може да е закостенял комунист, псевдо бизнесмен, но печели пари, а ония двамата само се чудят кого и за какво да измуфтят, за да не се заличат от хоризонта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде на гласуването! :3fdb8960598fa63e: Моля ви само, прочетете правилата, за да и спестите излишни постове, в които ви моля да си поправяте вота.

 

Надявам се да нямате нищо против в козметичните промени, които направих в някои от категориите. Мисля, че така ще е по-интересно и разнообразно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...