Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много съм доволен от проекта на Ваня Калудова. Така не съм въртял нейн трак от 2011 насам със скандалната ''Несретница''. :Vishenka_05:

Тук демонично негативни коментари, но очаквам за първи път да скандализира с хит. Виж, че доста добре върви с гледания!

Рева ли под звуците на Яни ? Чия пържола си ти ? :3fdb8960598fa63e:

"Несретница" е от 2013 :Vishenka_05: Мигом очаквам да направи 1 млн. гледания!

В интерес на истината, съм леко разочарован от Яни. Траковете от 2017 ми харесват повече.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Несретница" е от 2013 :Vishenka_05: Мигом очаквам да направи 1 млн. гледания!

В интерес на истината, съм леко разочарован от Яни. Траковете от 2017 ми харесват повече.

О, според мен ще направи дори 2 милиона! Обаче след ''Кралете'' и другата песен това е направо мехлем за ухото и душата. Ваня отслабна и сигурно се е амбицирала за рестарт на кариера!

Ами определено е по-слаба от ''Изкушение'' и ''Няма да ме купиш'', но мисля, че ще стане хит трака на Яница. Видя ли как захапва устните на Кристиана ? Жестока е!

Тони Ди с участие в началото на този месец - радвам се за нея!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

О, според мен ще направи дори 2 милиона! Обаче след ''Кралете'' и другата песен това е направо мехлем за ухото и душата. Ваня отслабна и сигурно се е амбицирала за рестарт на кариера!

Ами определено е по-слаба от ''Изкушение'' и ''Няма да ме купиш'', но мисля, че ще стане хит трака на Яничка. Видя ли как захапва устните на Кристин ? Жестока е!

Тони Ди с участие в началото на този месец - радвам се за нея!

В. К. изглежда невероятно - очакваме ли да се съблече в следващ клип, за да покаже постигнатото? :3fdb8960598fa63e:

Яни скандализира за пореден път, но сингълът ми идва слабичък, съжалявам.

Дано нашата фея Тони Д. се чувства добре и скоро ни сюрпризира с нов трак!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В. К. изглежда невероятно - очакваме ли да се съблече в следващ клип, за да покаже постигнатото? :3fdb8960598fa63e:

Яни скандализира за пореден път, но сингълът ми идва слабичък, съжалявам.

Дано нашата фея Тони Д. се чувства добре и скоро ни сюрпризира с нов трак!

Надявам се Оцко да е подарил няколко трака на Яни защото Кристиана най-сетне ще види популярна песен, но определено е крачка назад за Яни, нищо, че на мен ми харесва!

Ваня Калудова вече я видяхме по хавлия в ''Не е ваша работа''. Няма да се изненадам пак да го направи!

И аз искам феята на Пайнер да ни зарадва с ново парче!

Виж какъв позитивизъм, каква чиста аура! Този трак има над 3 милиона гледания в ютюб общо! Царица на ретро хитове!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се Оцко да е подарил няколко трака на Яни защото Кристиана най-сетне ще види популярна песен, но определено е крачка назад за Яни, нищо, че на мен ми харесва!

Ваня Калудова вече я видяхме по хавлия в ''Не е ваша работа''. Няма да се изненадам пак да го направи!

И аз искам феята на Пайнер да ни зарадва с ново парче!

Виж какъв позитивизъм, каква чиста аура! Този трак има над 3 милиона гледания в ютюб общо! Царица на ретро хитове!

Невероятна! :Vishenka_05: Искаше ми се този трак да получи по-голяма популярност:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятна! :Vishenka_05: Искаше ми се този трак да получи по-голяма популярност:

О, да. Много приятно сръбско звучене има!

Този невероятен трак скоро с 300 хиляди!

Усещам, че ако скоро пусне нов ще има над 500 хиляди - Тони Ди го заслужава.

Време е да участва във Вип Брадър и да го спечели.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се драйфа от изкуствено приповдигнатия лигав патос и удивителни препинателни знаци на последната страница?

Коментирай ретро богинята Тони Д. - ти си израстнал повече през 90-те, за разлика от нас, имаш повече наблюдения :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай ретро богинята Тони Д. - ти си израстнал повече през 90-те, за разлика от нас, имаш повече наблюдения :Vishenka_05:

 

Бил съм много малък, а и не слушах чалга тогава, но си спомням, че беше някакъв феномен. Баба ми (отявлена селянка) имаше някаква видео касета нейна и я спукваше от въртене с нейните приятелки. Мислеше се за много вървежна, слушайки "Три кила банани" и "Робиня съм твоя". То предполагам сигурно е било вървежно да слушаш Дачева по онова време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много взе да газира (хахахаха) тоя трак. :yoji:

 

 

Аз я късам от въртене, в началото не бях много ентусиазиран, като я чух, но сега няма спиране. Явно песента е grower.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се драйфа от изкуствено приповдигнатия лигав патос и удивителни препинателни знаци на последната страница?

 

Де да беше само на последната страница.

Омръзна ли ни да слушаме за траковете и животите на Райна Княгиня, Тони Ди, както наричаха Ивана и прочие? :gun_bandana: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де да беше само на последната страница.

Омръзна ли ни да слушаме за траковете и животите на Райна Княгиня, Тони Ди, както наричаха Ивана и прочие? :gun_bandana: :roll1:

 

То няма какво да им кажем, щото са попфолк изпълнителки, а това е тема за чалга, но самият начин, по който се превъзнасят като някакви надрусани с попърс лигави феи, е много дразнещ. Както и да е, нядох се като прасе и вече не ми пука. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де да беше само на последната страница.

Омръзна ли ни да слушаме за траковете и животите на Райна Княгиня, Тони Ди, както наричаха Ивана и прочие? :gun_bandana: :roll1:

Отврат! Отивам да с*ра!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мохамед: Новата песен на Яница ще се окаже най-големия й провал през последните години. Ще срещне трудност да направи дори два милиона и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мохамед: Новата песен на Яница ще се окаже най-големия й провал през последните години. Ще срещне трудност да направи дори два милиона и половина.

Мехмед пророк ли беше?

 

Колко предвижда за следващата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мехмед пророк ли беше?

 

Колко предвижда за следващата?

 

Мохамед счита, че на Йеница този дует ще й е за урок и ще се постарае повече за следващата песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мохамед: Новата песен на Яница ще се окаже най-големия й провал през последните години. Ще срещне трудност да направи дори два милиона и половина.

 

Това беше ясно и без Мохамед да го каже... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава и Джордан на върха в края на 2017 г.

 

https://www.meloman.bg/cvetno/desislava-i-d...raya-na-2017-g/

 

https://www.10te.bg/hot-hits/10-te-naj-gore...ekemvri-2017-g/

 

Чудесно! Песента е уникална и заслужава признание..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...