Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Като гледам тази балада не само печели класации, а и се е засилила към 7 милиона в близкото бъдеще. Това е просто изумително, повечето балади едвам стигат 3-4 милиона, а ДС вече има трета с над 6 (пета ако зачитаме важното й участие в двете на Константин), а едната дори гони 12. Дано това да й е стимул да пуска поне по една бавна песен на година, това темпо й отива много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се драйфа от изкуствено приповдигнатия лигав патос и удивителни препинателни знаци на последната страница?

 

Не, и на мен с измислени класации, базиращи се на нищо. Амън от бутане на Деса в предните 20 години. И като и се иде на участие ти иде да се гръмнеш. :bx:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, и на мен с измислени класации, базиращи се на нищо. Амън от бутане на Деса в предните 20 години. И като и се иде на участие ти иде да се гръмнеш. :bx:

 

Престани вече и се примири ,че Деса си е винаги над Кама и така ще бъде винаги , логично е Деса и Преса да са ти все трън в очите - всички знам защо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престани вече и се примири ,че Деса си е винаги над Кама и така ще бъде винаги , логично е Деса и Преса да са ти все трън в очите - всички знам защо!

 

В нито един момент, дори за секунда в предните 20 години Деса не е била по-продавана, по-търсена, по-хитова и с по-голям хонорар от Камелия. Това е парадокс, който никога не намери отговор. Но един ден книгата на Кама ще излезе. В нея ще ги има всички фактури по месеци, които Пайнер 20 години криеше, за да се види колко жалки ще излязат всички без Глория. Ама и тогава ще се лае как Деса има извънземен глас. И за какво и е, като не може да кешира с него или поне да го осребри в скрап? В тази връзка, същото ще стане и с Преслава. Този балон ще се спука и де юре, не само де факто в клубовете и по концертите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Книга, пълна с фактури? :roll1: Фокси, ако това наистина е идея на Камелия, а не твоя, ѝ кажи да не го прави, защото ще ѝ се смеят.

И да, дори и тогава ще се говори за големия глас на Десислава, защото тя с това е известна дори и в най-малките къщички по селата, където някои не ѝ знаят песните с милиони гледания, нито пък твоите теории с какви методи била оцеляла като звезда, но пък са наясно с нейния талант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Книга, пълна с фактури? :roll1: Фокси, ако това наистина е идея на Камелия, а не твоя, ѝ кажи да не го прави, защото ще ѝ се смеят.

И да, дори и тогава ще се говори за големия глас на Десислава, защото тя с това е известна дори и в най-малките къщички по селата, където някои не ѝ знаят песните с милиони гледания, нито пък твоите теории с какви методи била оцеляла като звезда, но пък са наясно с нейния талант.

 

Не книга пълна с фактури, а книга, в която легендите за такива като Деса ще рухнат сами, като хората видят фактурите. И ще бъдат бесни, защото българина най-много мрази да го лъжат и да го правят на маймуна. Иначе не се безпокой, Кама вече бе овъзмездена да цакането от Пайнер едно време. Всичко което му пожела се случи много по-бързо от прогнозите и, а най-якото е, че с Деса вътре във фирмата. Не става бре хора, не става насила..... не става и с гледания....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам тази балада не само печели класации, а и се е засилила към 7 милиона в близкото бъдеще. Това е просто изумително, повечето балади едвам стигат 3-4 милиона, а ДС вече има трета с над 6 (пета ако зачитаме важното й участие в двете на Константин), а едната дори гони 12. Дано това да й е стимул да пуска поне по една бавна песен на година, това темпо й отива много.

Според мен няма значение дали и балада или не. Ако песента е хубава тя си става хит. Естествено и името на изпълнителя е важно в случая. Няма как една Нелина да направи гледанията на една Десислава.

Но наистина сякаш баладите на Десислава през годините винаги са били топ. Просто гласа й предразполага за такива песни и изпявания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не книга пълна с фактури, а книга, в която легендите за такива като Деса ще рухнат сами, като хората видят фактурите. И ще бъдат бесни, защото българина най-много мрази да го лъжат и да го правят на маймуна. Иначе не се безпокой, Кама вече бе овъзмездена да цакането от Пайнер едно време. Всичко което му пожела се случи много по-бързо от прогнозите и, а най-якото е, че с Деса вътре във фирмата. Не става бре хора, не става насила..... не става и с гледания....

 

И да се докаже, че в цялостност едната има повече приходи от другата- какво? Имена като Десислава, Преслава и Ивана (тези от черния ти списък :D) са известни на народа не само с цифри, а с много повече. И се съмнявам всички изведнъж да тръгнат да четат някаква книга и да си променят мнението.

 

Според мен няма значение дали и балада или не. Ако песента е хубава тя си става хит. Естествено и името на изпълнителя е важно в случая. Няма как една Нелина да направи гледанията на една Десислава.

Но наистина сякаш баладите на Десислава през годините винаги са били топ. Просто гласа й предразполага за такива песни и изпявания.

Така е, има нещо доста красиво и чувствено в гласа ѝ, което прави баладите ѝ едни от най-добрите.

Камелия няма ли намерение да пуска балада вече- имам чувството, че от старите само тя може да е конкуренция на Деса в гледаемостта. Само като се сетя какви класики има ме хваща яд, че от 2010 не е пускала нещо по-бавно, а не е като и на нея да не ѝ отива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да се докаже, че в цялостност едната има повече приходи от другата- какво? Имена като Десислава, Преслава и Ивана (тези от черния ти списък :D) са известни на народа не само с цифри, а с много повече. И се съмнявам всички изведнъж да тръгнат да четат някаква книга и да си променят мнението.

Така е, има нещо доста красиво и чувствено в гласа ѝ, което прави баладите ѝ едни от най-добрите.

Камелия няма ли намерение да пуска балада вече- имам чувството, че от старите само тя може да е конкуренция на Деса в гледаемостта. Само като се сетя какви класики има ме хваща яд, че от 2010 не е пускала нещо по-бавно, а не е като и на нея да не ѝ отива.

 

Народа не е глупав и затова винаги се е бъркал повече за Камелия. Стане ли въпрос за хвалби, за Деса и Преса тоя народ по навик е на амбразурата. Ама трябва ли да се бръкнат същите хора за тях, се оказват едни такива стиснати, че е не е за приказки. Надявайте се вие за чувства в гласа, когато минат достатъчно години и се види кой върху какво е стъпил и има ли аргументи. Не забравяйте, че това поколение не са вечни, а и вече минаха навсякъде, където може да се мине в медиите и по концертите, който пък стават все по-голяма радкост, а с това е възможностите за изява се стесняват под санитарният минимум. И тогава остава сухата аритметика, където....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави впечатление, че повечето изпълнители си издават ей така албумите без книжки каквито са последните нови албуми на Джена, а албумите на Райна дори и фолклорните й имат книжка. Е това се нарича изпипан продукт, а не да минеш номера, че имаш просто албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да се докаже, че в цялостност едната има повече приходи от другата- какво? Имена като Десислава, Преслава и Ивана (тези от черния ти списък :D) са известни на народа не само с цифри, а с много повече. И се съмнявам всички изведнъж да тръгнат да четат някаква книга и да си променят мнението.

Така е, има нещо доста красиво и чувствено в гласа ѝ, което прави баладите ѝ едни от най-добрите.

Камелия няма ли намерение да пуска балада вече- имам чувството, че от старите само тя може да е конкуренция на Деса в гледаемостта. Само като се сетя какви класики има ме хваща яд, че от 2010 не е пускала нещо по-бавно, а не е като и на нея да не ѝ отива.

Тя има балада, въпрос на време е да я чуем и видим, вече :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, май не си посрещнал добре новата година. Нервен ни се струваш... Криза или тотален срив? :whistling:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Няма криза, няма срив, няма нищо подобно, което може да се появи в главата на "десов" активист. Просто продължава да ми е смешно как бутате вече 20 години нещо, което на живо си е едно почти нищо. При никой в чалгата няма такава огромна разлика от студийният и медиен образ на един изпълнител, с този от живите, концертите и клубните изяви, както е при Деса. За мен не е мързел, нито лигавщина, с която тя хитро прикрива липса на сценичен талант. Затова я подценяват с хонорара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това май й е най-слабо приетата песен- за 11 дни едва 2 млн...

За Преси би била втората най добре приета, какво повече?

 

Страшна! Най-яката песен на Галин.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДА ТЕ ПОГЛЕДНА ВЕЧЕ СЕ СРАМУВАМ

ДА ТИ ПРИЗНАЯ ВСИЧКО СЕ СТРАХУВАМ

АХ ТЪЖНО Е ... ТЕЖКО Е!

:Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...