Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Какъв Мехмед? Казва се "Мохамед".

 

Преслава има потенциала винаги да извади голям хит, ако си прецени добре нещата и нацели поне средно добра песен. Винаги съм го твърдял. Прекалено е талантлива и харизматична, за да е иначе.

Каква гледаемост предвижда Мохамед, относно песента на Ваня Калудова? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква гледаемост предвижда Мохамед, относно песента на Ваня Калудова? :Vishenka_05:

 

Мохамед пророкува, че новата песен на Троянския Кон ще е най-големият й хит в последните години, заради което фенове на Глория ще получат уртикарии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мохамед пророкува, че новата песен на Троянския Кон ще е най-големият й хит в последните години, заради което фенове на Глория ще получат уртикарии.

Чул те Аллах! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2 седмици Соня Иванова пее в нашето заведение. Искам да ви кажа,че няма такъв талант просто. Пее абсолютно всички стилове. Жалко,че не можа да прогресира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия така не съм я виждал никога да се раздава, яко върти баджаци, хаха. Това и е сигурно за цялата кариера. А какви карикатури има във видеото, добре че са изчезнали от менажерията към днешна дата.

Не знам какви карикатури има, но поне ги няма Галош, Праса и останалите коври, които затриха жанра.

Този клип е от най-хубавите години. Може да са просто изглеждащи, но имаше някакво наивно чувство на сплотеност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

10 000 000 :Vishenka_05:

 

Кралица... най-големият женски хит в поп-фолка за 2017! :Vishenka_05:

Сега таргетът е 20 милиона до юли! :lol:

АБСУРД !! ДОРИ ДО КРАЯ НА ГОДИНАТА НЯМА ДА ПРАВИ 20 млн !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Галин:

Ей, Фики, Фики рязано турче...

Ей, Фики,Фики с мутра на конче..

Феноветe на Фики:

Галинее, Галинее плейбека не въриии,

тонколоните разбиии ужасен си тиии

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стилистът на Карлеуша беше в Биад тази вечер на участието на Галена и си говореха доста време. Дали не готвят нещо заедно?

 

Карлеуша няма стилист, сама се облича. Ако мислиш на Зоран Бирташевич, той и' е мениджър.

Карлеуша каза в едно от последните си интервюта че иска да добави София и Турция в листата на нейните предстоящи концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карлеуша няма стилист, сама се облича. Ако мислиш на Зоран Бирташевич, той и' е мениджър.

Карлеуша каза в едно от последните си интервюта че иска да добави София и Турция в листата на нейните предстоящи концерти.

Много малко я знаят тука, няма смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че откъде тия клипове с плочка Payner Video във пълно качество?

Или ако не е техен, явно някой има достъп до колекция DVD качество клипове от преди години.

И щяха да го report-нат досега. От друга страна, ако е техен, нали имат плейлист "Златните хитове". Знам ли.

Теории.

 

Всеки тая на кой е.

Кефи ме. :P :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...