Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

За какво ти е на диск от 70 стотинки?! Те преиздават на най-евтинажните дискове и то без книжка, по-добре да не правят нищо, отколко да са смешни и нагли.

Аз вече си взех Нямам проблеми и съм доволен. То като цяло качеството на албумите през 90-те не беше на някакво кой знае какво ниво. :1000 (29):

ПП: За членство в сектата на ДС ли ще кандидатстваш или се подмазваш на Слави за извинение? Не си одобрен и в двата случая. :3fdb8960598fa63e:

 

И нестабилни лайфове в fb.com/livemap :1000 (29):

:1000 (29):

Вместо да се възползват от първия си потенциално пълен концерт от доста време насам... те за по-натам ще го пазят. Какво умишлено прецакване на хайпа към фирмата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вече си взех Нямам проблеми и съм доволен. То като цяло качеството на албумите през 90-те не беше на някакво кой знае какво ниво. :1000 (29):

ПП: За членство в сектата на ДС ли ще кандидатстваш или се подмазваш на Слави за извинение? Не си одобрен и в двата случая. :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29):

Вместо да се възползват от първия си потенциално пълен концерт от доста време насам... те за по-натам ще го пазят. Какво умишлено прецакване на хайпа към фирмата.

Слави Трифонов ли визираш?

Аз харесвам Чувала с картофи, колкото и на някого да не му се иска и редовно ще правя анализи в темата й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истерията изобщо не е заминала, постоянно виждам истории в инстаграм и фейса как се тресат дискотеките от тази песен. Не знам на какво се базира Набиращи популярност, но със сигурност Не се изтриваш прави по-големи дневни гледания от песента на Емилия.

Аз също забелязвам доста приятели в ИГ да пускат сторита с нея било то в коли,дискотеки,домашни.Харесва се масово,за което много се радвам.

В университета я бяха пуснали на плазмата във входа :3fdb8960598fa63e: Преси мачка здраво и сега със Шушана разбива конкуренцията.Докато други лаеха , че щяла да я пуска на плейбек по участия тя си я пее на живо :3fdb8960598fa63e: Очаквам я на 30ти с нетърпение

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално Емилия и с "Как да се изтриваш", и с "Все едно ми е" е първа в trending, което май не й се беше случвало. Много големи хитове извади. Очаквам в албума обаче да има нови песни от нейните си, стига комерс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам Жалка не е била зле с Моро му. Но Дъ бос не е никакъв хит. При Преса си има силен прием. Не е било пълна трагедия концертът за всеки случай. Но много малко хитове. И много плейбек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са ми свалили клипчето от Концерта на Глория в НДК. Пя Носталгия. И е от преди 26 месеца. Чувствам се осквернен :mf_surrender:

Какви претенции предявяват Пайнер към творчеството на Глория, което е авторско и на което тя сама си е музикален продуцент?!

Песента е на Глория и Илия Загоров. Няма оправия с тия, честно. Гадняри, това е от злоба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утро "шушановци"? :clap: Как сте, как сте след снощното " пайнерско" шушаниране? :ar:

Аз не виждам проблем с изпълнението на "Шушана". Песента нито е авторска, нито нова, нито под шапката на конкурентна фирма. Отделно не е позорно да признаеш, че това е огромен хит - колко често чалга песни влизат в новините, отделно в ежедневието на хората като елемент на обща култура. Нито за първи, нито за последен път Пайнер не държат най-големия хит в момента. Но дори и без "Шушана" имаше достатъчно добре приети песни. Отделно и продадената на 100% зала, което не се е случвало от години, без значение какъв е капацитета.

 

Двете огромни черни точки за концерта са масовия плейбек, което от години не се е случвало и това, че не се излъчва на живо. Посредствеността откъм сцена и сценография се е превърнала в статукво за Пайнер, там няма какво да се коментира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажа, че според мен едно от причините за плейбека, е озвучаването което не беше нещо уред ...
Link to comment
Сподели в други сайтове

20 години правят концерти. Разполагат с едни от най-добрите тонрежисьори (доказано) и отново имат проблем със звука? Значи можеха стадиони да озвучават доста прилично, а в зали все имат проблем? Абе да не е проблема все пак в масовата некадърност на изпълнителите? Щото и на пробите на първия концерт от турне'2006 Ивана 3 пъти каза на Ленко Драганов да си оправи звука и 3 пъти и це отговорено, че звука си е ОК, а просто тя пее фалшиво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

20 години правят концерти. Разполагат с едни от най-добрите тонрежисьори (доказано) и отново имат проблем със звука? Значи можеха стадиони да озвучават доста прилично, а в зали Велков имат проблем? Абе да не е проблема все пак в масовата некадърност на изпълнителите? Щото и на пробите на първия концерт от турне'2006 Ивана 3 пъти каза на Ленко Драганов да си оправи звука и 3 пъти и це отговорено, че звука си е ОК, а просто тя пее фалшиво.

 

Гаден беше наистина. И се чуваше едно гадно ехо ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятна няма вградена апаратура като Арена или НДК и когато се стигне до това Пайнер да осигуряват нещо, провалът винаги е налице. Изумително е как фирма, пълна от-до с некадърници, е просъществувала толкова дълго и все още е номер 1 в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гаден беше наистина. И се чуваше едно гадно ехо ...

 

И затова горките звиздици жулят на плейбек? Поне да си кажат, че не могат и нямат хитове, та затова. А не традиционно да си измиват ръцете с техниката. Но както и да е, не това е важното след този концерт. Истината е, че ги е страх да се покажат на живо с концертите си и както поне на вас в залата ви е станало ясно защо. Не може една "Шушана" да тури кръст на продукцията на уж най-голямата компания и това да е в реда на нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гаден беше наистина. И се чуваше едно гадно ехо ...

Явно залата не в пригодена за концерти. На Графа в Стара Загора беше така. Музикантите бяха топ, Графа пя перфектно, но просто кънтеше много гадно.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...