Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Значи има такова списание, но вътре не пише нищо за Рики, нито за Фонси, а пък съвсем нищо за Фокси. :1000 (19):

 

Интересува ме дискотеката на Коцето ли го издава?

Гледам той и Емануела са на корицата заедно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Я някой да каже за това списание "Plazza".

 

Реклами на приятелите на заведението плюс интервю с Емануела и Константин - тя да обяснява как си знае цената, той да обяснява как е момче от народа.Нищо ново.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпълнители, напуснали Пайнер

 

Албена – В Пайнер от 2005 до 2006

Андреа – В Пайнер от 2006 до 2015

Бони – В Пайнер от 1998 до 1999; от 2008 до 2012

Боряна – В Пайнер от 2007 до 2008

Валдес – В Пайнер от 1994 до 2004

Валентина – В Пайнер от 2011 до 2016

Валентина Кристи – В Пайнер от 2007 до 2013

Вероника – В Пайнер от 2002 до 2009

Весела – В Пайнер от 1998 до 2009

Виктория – В Пайнер само 2002

Виктор – В Пайнер от 2008 до 2010

Галина – В Пайнер само 2002

Дамяна – В Пайнер само 2000

Даниела – В Пайнер от 2003 до 2012

Даяна – В Пайнер от 2012 до 2015

Джамайката – В Пайнер от 2013 до 2015

Димитър Френски – В Пайнер от 1999 до 2000

Елена – В Пайнер от 2005 до 2011

Елена Кацарова – В Пайнер от 2001 до 2003

Еми Стамболова – В Пайнер от 1994 до 1997

Жоро Любимеца – В Пайнер от 1998 до 2008

Жулиета – В Пайнер от 2007 до 2009

Ива – В Пайнер от 2003 до 2005

Илия Загоров – В Пайнер от 1997 до 2005

Калия – В Пайнер от 2001 до 2004

Камелия – В Пайнер от 1997 до 2014

Кристиана – В Пайнер от 2013 до 2015

Крум – В Пайнер от 2013 до 2015

Лейла – В Пайнер от 2011 до 2012

Луна – В Пайнер от 2006 до 2007

Магапаса – В Пайнер от 1997 от 2009

Магдалена Санчес – В Пайнер от 2001 до 2003

Мариана Калчева – В Пайнер от 1999 до 2007

Мариана Славова – В Пайнер от 2001 до 2003

Мариян – В Пайнер от 2004 до 2008

Мая – В Пайнер от 1996 до 2008

Милена – В Пайнер от 1998 до 2002

Милица - В Пайнер от 2005 до 2017

Мира – В Пайнер от 1999 до 2005

Надя – В Пайнер от 2001 до 2007

Надя Казакова – В Пайнер от 2013 до 2015

Найден Милков – в Пайнер от 2001 до 2008

Наско Ангелов – В Пайнер само 2002

Орхан Мурад – В Пайнер от 2007 до 2008

Персиян – В Пайнер от 2007 до 2008

Петра – В Пайнер от 1998 до 2002

Полина – В Пайнер от 2005 до 2009

Пламена – В Пайнер от 2011 до 2014

Пламен Денев – В Пайнер само 1999

Пресила - В Пайнер от 2014 до 2017

Радо Шишарката – В Пайнер от 1993 до 1997

Рейхан – В Пайнер от 2001 до 2005

Рени – В Пайнер от 1998 до 2005

Росица – В Пайнер от 2012 до 2015

Руси Русев – В Пайнер от 1995 до 2000

Саманта – В Пайнер от 2009 до 2011

Сашка Васева – В Пайнер от 1996 до 1999

Сиана – В Пайнер от 2007 до 2017

Силвена – В Пайнер от 2008 до 2009

Симона – В Пайнер от 2011 до 2012

Соня Иванова – В Пайнер от 2011 до 2012

Стоян – В Пайнер само 2003

Таня Боева – В Пайнер от 1997 до 1999

Таня Добрева – В Пайнер от 1995 до 2003

Таня Мутафова – В Пайнер от 1995 до 2000

Теди – В Пайнер от 1996 до 1998

Тонита – В Пайнер от 1998 до 1999

Траяна – В Пайнер само 2005; от 2009 до 2015

Хари Христов – В Пайнер само 1998

Цветелина – В Пайнер от 1996 до 2001

Щилиян – В Пайнер от 1995 до 1997

Янек – В Пайнер от 1999 до 2000

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И трите песни са си ТОП, въпреки текста. :1000 (29): Големи класики, да вземат да си ги пеят по концерти.

 

А иначе първата плакала-чакала е собственост на Рени и не знам дали е на Токича:

 

Плакала съм нощем дълго

Чакала съм тебе мълком

Знаела съм ще се върнеш

Мъка в радост да превърнеш

Не, текста е на сестра и, а аранжимента на Ленко Драганов. Той Токича май тръгна някъде 2000 г. с "Бели нощи", "Само ти". Обаче и аз имам сантимент към неговите песни, като може би най - любимите са ми "Тръгвам си" на Малина и "За мен забрави" на Емилия, също и двете песни за Магда. Двете песни на Виктория и Галина също ми допадат, нищо че той си правеше почти еднотипни неща. Единствените песни, които ми харесват на Анелия са именно от неговия период, на Емилия скоро се запознах с някои и "Самотна стая" се оказа хубав албум, не знаех и на Гергана някои от първите, та ги преоткрих, иначе точно с тези песни израснах - "Губя те бавно", "Както преди", "Само ме обичай", "Леден свят", "Кажи обичам те"... А последната ми любима негова песен е на Силвия "Как да върна любовта".

 

Ама "Ден след ден" пак вдигна на 17 място в 50-те най на Сигнала, нищо че заби на 30 000 гледания, а аз дори спрях да гласувам - явно които са я чули я харесват, независимо колко са те :D Но като видя разни "Мъртви страни", "Питай Бог" на Антонина, "Недостъпна за тебе" на Велевска, че са нови даже, като за некомерсиален експеримент в малък канал, толкова. Те едни Нелина, Нина и Есил я водят с 5-60К в канал с милион абонати, явно ако не е ново супер вдигащо и комерсиално парче, по - старите изпълнители трудно правят гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, текста е на сестра и, а аранжимента на Ленко Драганов. Той Токича май тръгна някъде 2000 г. с "Бели нощи", "Само ти". Обаче и аз имам сантимент към неговите песни, като може би най - любимите са ми "Тръгвам си" на Малина и "За мен забрави" на Емилия, също и двете песни за Магда. Двете песни на Виктория и Галина също ми допадат, нищо че той си правеше почти еднотипни неща. Единствените песни, които ми харесват на Анелия са именно от неговия период, на Емилия скоро се запознах с някои и "Самотна стая" се оказа хубав албум, не знаех и на Гергана някои от първите, та ги преоткрих, иначе точно с тези песни израснах - "Губя те бавно", "Както преди", "Само ме обичай", "Леден свят", "Кажи обичам те"... А последната ми любима негова песен е на Силвия "Как да върна любовта".

 

Ама "Ден след ден" пак вдигна на 17 място в 50-те най на Сигнала, нищо че заби на 30 000 гледания, а аз дори спрях да гласувам - явно които са я чули я харесват, независимо колко са те :D Но като видя разни "Мъртви страни", "Питай Бог" на Антонина, "Недостъпна за тебе" на Велевска, че са нови даже, като за некомерсиален експеримент в малък канал, толкова. Те едни Нелина, Нина и Есил я водят с 5-60К в канал с милион абонати, явно ако не е ново супер вдигащо и комерсиално парче, по - старите изпълнители трудно правят гледания.

 

За малко си помислих, че ще прочета твой пост без да пишео нищо за Рени в него, нооо :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се окаже, че "Шушана" ще стои повече време в Трендинг, отколкото "Не се изтриваш" :1000 (29):

Преслава цял месец на върха на българската музика. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се окаже, че "Шушана" ще стои повече време в Трендинг, отколкото "Не се изтриваш" :1000 (29):

 

 

Много ясно, че ще стои повече. "Шушана" е хитът на годината в чалгата, по-голям и от "Мотел". Песничката на Преслава както блесна, така и вече угасна. Истерия по нея виждам единствено и само във форума, дори и феновете на Преслава мисля, че го осъзнават. :) Не искам да омаловажавам успеха й все пак, толкова популярна песен тя не е имала от "На тебе не отказвам" насам, но като цяло нищо особено е песента и това ще се види и довечера. Много ми е интересно кой в Пловдив ще се осмели да изпее "Шушана". Най-добре да излизат накрая и всички заедно да я изпеят, така всеки от публиката поне ще стои до края. :lol: :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще стои повече. "Шушана" е хитът на годината в чалгата, по-голям и от "Мотел". Песничката на Преслава както блесна, така и вече угасна. Истерия по нея виждам единствено и само във форума, дори и феновете на Преслава мисля, че го осъзнават. :) Не искам да омаловажавам успеха й все пак, толкова популярна песен тя не е имала от "На тебе не отказвам" насам, но като цяло нищо особено е песента и това ще се види и довечера.

Много точно казано,евала!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че ще стои повече. "Шушана" е хитът на годината в чалгата, по-голям и от "Мотел". Песничката на Преслава както блесна, така и вече угасна. Истерия по нея виждам единствено и само във форума, дори и феновете на Преслава мисля, че го осъзнават. :) Не искам да омаловажавам успеха й все пак, толкова популярна песен тя не е имала от "На тебе не отказвам" насам, но като цяло нищо особено е песента и това ще се види и довечера. Много ми е интересно кой в Пловдив ще се осмели да изпее "Шушана". Най-добре да излизат накрая и всички заедно да я изпеят, така всеки от публиката поне ще стои до края. :lol: :rolleyes:

 

Истерията изобщо не е заминала, постоянно виждам истории в инстаграм и фейса как се тресат дискотеките от тази песен. Не знам на какво се базира Набиращи популярност, но със сигурност Не се изтриваш прави по-големи дневни гледания от песента на Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истерията изобщо не е заминала, постоянно виждам истории в инстаграм и фейса как се тресат дискотеките от тази песен. Не знам на какво се базира Набиращи популярност, но със сигурност Не се изтриваш прави по-големи дневни гледания от песента на Емилия.

 

Я дай някакви линкове да видим коя дискотека толкова е разтресла. В Плаза-Варна се приема на едно ниво с всички останали популярни песни от тая есен и доста по-слабо от "Пате" и "Ме густа".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я дай някакви линкове да видим коя дискотека толкова е разтресла. В Плаза-Варна се приема на едно ниво с всички останали популярни песни от тая есен и доста по-слабо от "Пате" и "Ме густа".

Плаза София, Мегами, 33, как да изтегля клип от нечия история?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер пуснали ретираж албума на Цветелина-Няма да е все така :Vishenka_05:

Значи все пак пускат и албуми на напуснали изпълнители?

Ех, Камче, Камче, защо ти беше да се караш с Митьо, сега няма да мога да ти купя Огън момичето... :roll1:

 

Значи последно и довечера ще трябва да разчитаме на фен клипчета от концерта? :dontgetit: :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи все пак пускат и албуми на напуснали изпълнители?

Ех, Камче, Камче, защо ти беше да се караш с Митьо, сега няма да мога да ти купя Огън момичето... :roll1:

 

Значи последно и довечера ще трябва да разчитаме на фен клипчета от концерта? :dontgetit: :dontgetit:

За какво ти е на диск от 70 стотинки?! Те преиздават на най-евтинажните дискове и то без книжка, по-добре да не правят нищо, отколко да са смешни и нагли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...