Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Народа е жаден за истински певици, които да грабват вниманието му с живо пеене, а не с курволък. Това е формулата, върху която всички певици трябва да се опитват да работят и да вземат да крият малко от малко истинската си същност, която не ни вълнува.

 

21462778_1480623798657962_4667509611106991533_nPrIwRPA.jpg

 

21433230_1471961796190829_7482029086539392328_nISkGFHv.jpg

 

21557433_1480698341983841_6607137935461279638_nxceFXBR.jpg

 

21557441_1473641172689558_159226475402187536_nJRMGMrb.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Народа е жаден за истински певици, които да грабват вниманието му с живо пеене, а не с курволък. Това е формулата, върху която всички певици трябва да се опитват да работят и да вземат да крият малко от малко истинската си същност, която не ни вълнува.

 

21462778_1480623798657962_4667509611106991533_nPrIwRPA.jpg

 

21433230_1471961796190829_7482029086539392328_nISkGFHv.jpg

 

21557433_1480698341983841_6607137935461279638_nxceFXBR.jpg

 

21557441_1473641172689558_159226475402187536_nJRMGMrb.jpg

То понеже Глория винаги е облечена като монахиня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То понеже Глория винаги е облечена като монахиня.

Не става въпрос за облеклото. Все пак самата тя вкара този лаф за монахините, когато коментираше за облеклото на певиците. Но! Личния живот на Глория изключително рядко е ставал достояние в обществото. Нито знаем как прави секс, нито знаем с кой го прави или, пък с колко го прави , нито става ясно тази година с кой е, преди 2 години с кого е била или пък преди 3, нито се излага да ги обсъжда. Всичко,което се е пишело около нея са само догадки и измислици на тъпи журналя. Никъде не е имало доказателства за разлика от при повечето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за облеклото. Все пак самата тя вкара този лаф за монахините, когато коментираше за облеклото на певиците. Но! Личния живот на Глория изключително рядко е ставал достояние в общеатвото. Нито знаем как прави секс, нито знаем с кой го прави или, пък с колко го прави , нито става ясно тазигодина си койе, преди 2 години с кого е била или пък преди 3, нито се излага да ги обсъжда.

+1,не отричам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става въпрос за облеклото. Все пак самата тя вкара този лаф за монахините, когато коментираше за облеклото на певиците. Но! Личния живот на Глория изключително рядко е ставал достояние в обществото. Нито знаем как прави секс, нито знаем с кой го прави или, пък с колко го прави , нито става ясно тази година с кой е, преди 2 години с кого е била или пък преди 3, нито се излага да ги обсъжда. Всичко,което се е пишело около нея са само догадки и измислици на тъпи журналя. Никъде не е имало доказателства за разлика от при повечето.

И освен това не демонстрира поведение на лека жена по време на участията си, което е някаква мода последно време и сред глупавите тийнове се счита за супер яко, които с годините стават все по-изпаднали и трагични, каквато е Сузанита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгарите вече си отиват и трябва да се откъснат от комерсиалната вълна. Ако се правят песни като 'Кой", "Мотел". "Как да изтрезнея", "В друг живот", "Обичай ме", "Болка в минути" и т.н ще си вдигнат много нивото и лека полека ще изчистят кофти имиджа си. Наистина хората искат такива песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгарите вече си отиват и трябва да се откъснат от комерсиалната вълна. Ако се правят песни като 'Кой", "Мотел". "Как да изтрезнея", "В друг живот", "Обичай ме", "Болка в минути" и т.н ще си вдигнат много нивото и лека полека ще изчистят кофти имиджа си. Наистина хората искат такива песни.

 

Не мисля, че има как вече да изплуват. Да се надяват попът да не издържи. :whistling:

 

Липсата на нови изпълнители е в основата, но пък и новите не се харесват от публиката. Тоест, самият жанр вече не е способен да създава нови имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела не е никаква лидерка. Какви са тези участия по 25 минути и то всичко на плейбек :mf_surrender:

 

Как какви? На половин цена, разбира се! Като Галена, Преслава, Анелия, Емилия.... от пакета на Пайнер, за клубове в София. Трябва да пеят 40 минути, а не 25.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как какви? На половин цена, разбира се! Като Галена, Преслава, Анелия, Емилия.... от пакета на Пайнер, за клубове в София. Трябва да пеят 40 минути, а не 25.

Галена пее в пъти повече, и е на живо и прави купон.

 

Гласувайте за Джулия в Сигнала, заслужава поне 1 победа :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена пее в пъти повече, и е на живо и прави купон.

 

Знаем колко на живо пее Галена, знаем и какво шоу прави. Но да не искаш да ми кажеш, че фаворитката на половин Рамания за "Певица на годината`2017" Емануела не прави шоу и се изявява на плейбек? Защото аз от години твърдя, че няма никаква разлика кой е на сцената от една групичка набедени за супер певачки като сладураните Анелия, Емануела, Преслава, Деси Слава, Джена, Мара и Алисия. Те са толкова еднакви в своята скучноватост, че се остава с впечатлението, че един к*р ги е правил или са излезли от конвейра в Димитровград една след друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаем колко на живо пее Галена, знаем и какво шоу прави. Но да не искаш да ми кажеш, че фаворитката на половин Рамания за "Певица на годината`2017" Емануела не прави шоу и се изявява на плейбек? Защото аз от години твърдя, че няма никаква разлика кой е на сцената от една групичка набедени за супер певачки като сладураните Анелия, Емануела, Преслава, Деси Слава, Джена, Мара и Алисия. Те са толкова еднакви в своята скучноватост, че се остава с впечатлението, че един к*р ги е правил или са излезли от конвейра в Димитровград една след друга.

А в началото на кариерите си, когато обираха големи овации, суперлативи и МАСОВО одобрение, далеч повече се стараеха да са различни и да се отличават. Къде е старата Анелия, която се отличаваше с различни песни, да не говорим за Преслава, която имаше потенциала за супер звезда с по рок-разчупване на песните си. Те са пример за тотален обрат и в момента никой не ги бръсне за слива (за извън феновете на чалга)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що бре така грубо? Виж, в черно е, като монахиня... :1000 (19):

 

9185013x.jpg

 

 

Щракнал си детето, браво, браво :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щракнал си детето, браво, браво :Vishenka_05:

 

Щракнала Сашка, че беше с тях вътре в загражденията до сцената и озвучителите. Че мен като ме видяха ченгетата и ме помислиха за терорист, та сам се изнесох отстрани. Все пак Лом не е Видин, където всички колеги ме познават и си влизам където искам. А и не беше коректно да се бутам, щото имаше и други натрапници, та им подсказах на колегите, че е хубаво да ги разкарат и да ме посочат мен, като повод. Така и стана, ама жената ми остана със Сашето до палатката. То добре, че Симона излезе да пее 2 песни, та успяха да се щракнат, че после Глория я изведоха с кордон и некой не се уреди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щракнала Сашка, че беше с тях вътре в загражденията до сцената и озвучителите. Че мен като ме видяха ченгетата и ме помислиха за терорист, та сам се изнесох отстрани. Все пак Лом не е Видин, където всички колеги ме познават и си влизам където искам. А и не беше коректно да се бутам, щото имаше и други натрапници, та им подсказах на колегите, че е хубаво да ги разкарат и да ме посочат мен, като повод. Така и стана, ама жената ми остана със Сашето до палатката. То добре, че Симона излезе да пее 2 песни, та успяха да се щракнат, че после Глория я изведоха с кордон и некой не се уреди.

 

 

Много хубави, браво :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Топ 20 - Август

1. Джена и Преслава - Тук жена му пазу

2. Галена - #TheBo$$

3. Емануела - Без чувства

4. Джена - Коя

5. Константин и Джулия - Ще ме научиш ли

6. Емануела - Виновна

7. Теди Александрова, Борис Дали и DJ Живко Микс - Температура

8. Емилия и Тони Стораро - Как да изтрезнея

9. Константин ft. Деси Слава - Аз бях тук

10. Анелия - Дай ми още

11. Преслава - Пада звезда

12. Галин и Лорена - Нощта гърми

13. Юнона ft. Константин - Безразлични

14. Кали - Каква съм луда

15. Анелия и Kyriacos Georgiou - Кажи ми

16. Устата ft. Деси Слава, Анелия и Преслава - Leila Pala Tute

17. Теди Александрова ft. Азис & Наси - Подгряващи звездички

18. Ваня ft. Азис - Маймуно мръсна

19. Кали ft. Азис - Имаш ден

20. Роксана ft. Румен Борилов - Хиляда пъти

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Топ 20 - Август

1. Джена и Преслава - Тук жена му пазу

2. Галена - #TheBo$$

3. Емануела - Без чувства

4. Джена - Коя

5. Константин и Джулия - Ще ме научиш ли

6. Емануела - Виновна

7. Теди Александрова, Борис Дали и DJ Живко Микс - Температура

8. Емилия и Тони Стораро - Как да изтрезнея

9. Константин ft. Деси Слава - Аз бях тук

10. Анелия - Дай ми още

11. Преслава - Пада звезда

12. Галин и Лорена - Нощта гърми

13. Юнона ft. Константин - Безразлични

14. Кали - Каква съм луда

15. Анелия и Kyriacos Georgiou - Кажи ми

16. Устата ft. Деси Слава, Анелия и Преслава - Leila Pala Tute

17. Теди Александрова ft. Азис & Наси - Подгряващи звездички

18. Ваня ft. Азис - Маймуно мръсна

19. Кали ft. Азис - Имаш ден

20. Роксана ft. Румен Борилов - Хиляда пъти

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...