Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Баба" Лили, толкова неактуална, защото няма милиони гледания в youtube, не я въртят по дискотеките и изключително рядко по телевизията, напълни летния театър в Стара Загора и има още поне 500 човека с надежда да успеят да влязат на мястото на някой отказал се, но такъв няма. И не, няма само пенсионери в лицето на нейни баби набори. Този летен театър е онзи същия, на който имаше около 300 човека на годишнината на Пайнер с всичките велики мега големи хипер гига звезди Татяна, Анелия, Преслава, Галена и която още там, след като бяха изгонени от Пловдив. Този летен театър е същия, на който се провеждаше Тракия Фолк и Глория, Камелия, та и Деси Слава, някога предизвикваха същия фурор като сега Лили ... към момента само Глория може би ще успее да го постигне! Дерзайте!

 

21617716_10155178668733740_2494967168303514889_npt0o2uN.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Баба" Лили, толкова неактуална, защото няма милиони гледания в youtube, не я въртят по дискотеките и изключително рядко по телевизията, напълни летния театър в Стара Загора и има още поне 500 човека с надежда да успеят да влязат на мястото на някой отказал се, но такъв няма. И не, няма само пенсионери в лицето на нейни баби набори. Този летен театър е онзи същия, на който имаше около 300 човека на годишнината на Пайнер с всичките велики мега големи хипер гига звезди Татяна, Анелия, Преслава, Галена и която още там, след като бяха изгонени от Пловдив. Този летен театър е същия, на който се провеждаше Тракия Фолк и Глория, Камелия, та и Деси Слава, някога предизвикваха същия фурор като сега Лили ... към момента само Глория може би ще успее да го постигне! Дерзайте!

 

21617716_10155178668733740_2494967168303514889_npt0o2uN.jpg

 

Ти пък - кой ще иде да слуша Не лъжи на колене и Обичай ме такава?! 😁😁😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък - кой ще иде да слуша Не лъжи на колене и Обичай ме такава?! ������

За последен път ти казвам да се спреш. Никога не съм казвал, че песните са лоши. Аз лично ги слушам, но не вдигат хората и не са и на 50% от възможностите на Глория. Заради такива като теб днес тя си мисли, че каквото и да издаде, е божествено. Пак казвам, баладите като ”Пясъчни кули”, социалните песни като ”Утре ще е по-добре” и фолклорните като ”Всеки си плаща” са страхотни, но при бързите парчета има проблем, дори самата тя си го призна в Открит микрофон миналата година. Това, че ти си без мнение и си просто една пийонка в ”екипа” ѝ - прави го, щом ти носи кеф. Но когато стане дума за МУЗИКА, си трай. Много повече знам за кариерата на Глория от теб, защото съм й фен отпреди 2003. Знам всеки инструмент и всеки такт от всяка песен, много добре знам какви песни й правеха Максим, Димчо, Димитър Петров, Загоров, Ганев дори, с които тя спря да работи. И сама измисляше хубави неща. Знам с какви думи описваше песните по интервюта. Знам и сега. Най-добре си пусни концерта 2015 и сравни реакциите на ”Кралица”, ”Инсомния”, ”Целувай още” с емоциите при други песни. Но дори и тогава не ти е направило впечатление, защото като гледам определени кадри, по-скоро за теб това е поредното участие, на което ТРЯБВА да бъдеш, и по-скоро си зает да гледаш надменно и злобно преминаващите фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Родителите на Сузанита: Цяла България оплю детето ни (видео)

 

http://m.novini.bg/news.php?id=444393

Всички, които толерират това поведение, включително на тези двамата като родители, могат най-спокойно да се гръмнат. Това е една от причините България да пропада - родителите за нищо не стават. Като е толкова красива и артистична Сузито, далеч не е начина да е с поведение на к*рва, а също и да изглежда като такава - ТЯ Е НА 14!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално втората не вярвам някой да иде да я слуша. :1000 (29):

Хората отиват и заради ”Пулс” и ”Убиваш на място”, но тя не ги пее. :laughing: :laughing: А на Стрелците има бис и я пеят с цяло гърло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Баба" Лили, толкова неактуална, защото няма милиони гледания в youtube

Пхаха, опитай пак, че нещо не ти се получи тук.

 

 

6,7 милиона гледания, генерирани за 4 години. Това е може би най-гледаната българска песен, излязла преди ютуб ерата (евентуално някоя на Слави да е над нея). Отделно "Ветрове" е на 1,6 млн., "Камино" на 1,1 млн., "Хризантеми" на 1,5 млн., 1 млн. за "Панаири", "Осъдени души" на 1,3 млн., "Стари мой приютелю" на 2,9 млн... Да не продължавам. Не се научихте, че гледания са показател за това какво слушат хората, а не някакви имагинерни числа, които тук обичаме да броим.

 

Лили Иванова е икона на българската музика, то при нея даже не може да се опише, тя е синоним даже. Когато някой каже "българска музика", съм убеден, че на голяма част от хората това е първото име, което идва наум. Да не говорим, че за 20 години (поне оттогава съм чел, че е започнала да залага предимно на концертна дейност, а не на продажби на албуми) тя е научила публиката, че да отидеш на неин концерт си е цяло културно събитие. Неслучайно тя е единствения български изпълнител, изключае Слави, който да напълни Арена Армеец, да не говорим, че всяка година обикаля цяла България. Абсолютно безмислен твой пост, ще ми дава Лили Иванова за пример на разпродадени концерти. Че ако не тя - кой?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пхаха, опитай пак, че нещо не ти се получи тук.

 

 

6,7 милиона гледания, генерирани за 4 години. Това е може би най-гледаната българска песен, излязла преди ютуб ерата (евентуално някоя на Слави да е над нея). Отделно "Ветрове" е на 1,6 млн., "Камино" на 1,1 млн., "Хризантеми" на 1,5 млн., 1 млн. за "Панаири", "Осъдени души" на 1,3 млн., "Стари мой приютелю" на 2,9 млн... Да не продължавам. Не се научихте, че гледания са показател за това какво слушат хората, а не някакви имагинерни числа, които тук обичаме да броим.

 

Лили Иванова е икона на българската музика, то при нея даже не може да се опише, тя е синоним даже. Когато някой каже "българска музика", съм убеден, че на голяма част от хората това е първото име, което идва наум. Да не говорим, че за 20 години (поне оттогава съм чел, че е започнала да залага предимно на концертна дейност, а не на продажби на албуми) тя е научила публиката, че да отидеш на неин концерт си е цяло културно събитие. Неслучайно тя е единствения български изпълнител, изключае Слави, който да напълни Арена Армеец, да не говорим, че всяка година обикаля цяла България. Абсолютно безмислен твой пост, ще ми дава Лили Иванова за пример на разпродадени концерти. Че ако не тя - кой?

Говорих иронично разбира се, но не си го усетил явно. Не е като Лили хич да няма милионни клипове - именно тези, които изброи (въпреки, че са едномилионни), но според всички тук ... говорим за "хитове" с гледания от по 10 - 15 млн., както е при Преслава, Галена, Анелия и т.н. Според техните доводи - тези песни на Лили не са никакви хитове, тъй като Галин и Фики например имат доста повече гледания на великтие си музикални творения, следователно хората не би следвало да се интересуват от песните на Лили и нейните концерти, но фактите в реалността друго говорят и точно това отбелязвам аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорих иронично разбира се, но не си го усетил явно. Не е като Лили хич да няма милионни клипове - именно тези, които изброи (въпреки, че са едномилионни), но според всички тук ... говорим за "хитове" с гледания от по 10 - 15 млн., както е при Преслава, Галена, Анелия и т.н. Според техните доводи - тези песни на Лили не са никакви хитове, тъй като Галин и Фики например имат доста повече гледания на великтие си музикални творения, следователно хората не би следвало да се интересуват от песните на Лили и нейните концерти, но фактите в реалността друго говорят и точно това отбелязвам аз.

Идеята ми е, че не е нужно да си Youtube звезда, за да бъдеш изпълнител и да бъдеш принизяван със Земята като да не ти се признават успехите, както повечето форумци правят тук. Това, че Глория (например, ако щеш и Камелия) отдавна не спечелва класации, че не прави 10 млн. на клиповете си, не означава, че е 9-та глуха и че никой не се интересува от нея и че едва ли не била западнала и дайте да я пенсионираме. Виждаме че реално нещата стоят по друг начин и всъщност, youtube звездите, май по-скоро са въздух под налягане и нито са талантливи, нито имат право да се наричат творци, защото май само ходят на пазар за песни до Гърция и Сърбия и нещата спират до там за тях, евентуално някои правят по-читав клип поради това, че има кой да им го плати и край.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът е, че българската публика е свикнала да консумира безплатно. В днешно време хитовете правят по 10-15 милиона, но нищожен процент от тези слушатели биха платили да отидат на концерт на изпълнителя. Виждаме ги при пайнерките и при попаджиите - първите намалиха концертната дейност до минимум и даже тя е пред малобройна публика, другите правят безплатни концерти със публика сеирджии, която масово не знае песните им, или пък правят платени концерти, на които никой не иска да отиде и впоследствие концертите стават безплатни (One Love Tour). Това е положението в днешно време. Виждаме и че при старото поколение положението не е по-цветущо - естрададжиите не пускат песни и правят по един концерт на година, при чалгата пък актуалното звучене напълно е изтикало старите изпълнители в ъгъла. Лили Иванова, пак да кажа, е изключение - тя издава нови албуми през няколко години, има десетки концерти всяка година, за които не можеш да се вредиш за билети. И ги продава с името си, защото всеки знае, че тя рядко пее хитовете си на тези концерти. Така е научила публиката и сега докато умре, ще се бере плодовете на работата си. Не е като да е най-хитовата - един Васил Найденов има повече на брой хитове, но към днешна дата виждаме кой е по-успешен. Глория прави нещо подобно в момента, което след още няколко години ще ѝ е от страшна полза. Слави пък използва ефира и златния статус на дискографията си да прави фурор всеки път, когато направи концерт - 70 хиляди на "Васил Левски" е показател. И дотам - кой друг има активна концертна дейност в българската музика? Просто не става - нужно е време, парични загуби, за да се измени отношението на публиката към теб. Има изпълнители в чалгата, като Емилия, Ивана, Преслава, които имат хитовете и дискографията да правят концерти, но не го правят. Можем да си отговорим защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът е, че българската публика е свикнала да консумира безплатно. В днешно време хитовете правят по 10-15 милиона, но нищожен процент от тези слушатели биха платили да отидат на концерт на изпълнителя. Виждаме ги при пайнерките и при попаджиите - първите намалиха концертната дейност до минимум и даже тя е пред малобройна публика, другите правят безплатни концерти със публика сеирджии, която масово не знае песните им, или пък правят платени концерти, на които никой не иска да отиде и впоследствие концертите стават безплатни (One Love Tour). Това е положението в днешно време. Виждаме и че при старото поколение положението не е по-цветущо - естрададжиите не пускат песни и правят по един концерт на година, при чалгата пък актуалното звучене напълно е изтикало старите изпълнители в ъгъла. Лили Иванова, пак да кажа, е изключение - тя издава нови албуми през няколко години, има десетки концерти всяка година, за които не можеш да се вредиш за билети. И ги продава с името си, защото всеки знае, че тя рядко пее хитовете си на тези концерти. Така е научила публиката и сега докато умре, ще се бере плодовете на работата си. Не е като да е най-хитовата - един Васил Найденов има повече на брой хитове, но към днешна дата виждаме кой е по-успешен. Глория прави нещо подобно в момента, което след още няколко години ще ѝ е от страшна полза. Слави пък използва ефира и златния статус на дискографията си да прави фурор всеки път, когато направи концерт - 70 хиляди на "Васил Левски" е показател. И дотам - кой друг има активна концертна дейност в българската музика? Просто не става - нужно е време, парични загуби, за да се измени отношението на публиката към теб. Има изпълнители в чалгата, като Емилия, Ивана, Преслава, които имат хитовете и дискографията да правят концерти, но не го правят. Можем да си отговорим защо.

Да не забравяме и Графа - той също започна усилено с концертната си дейност, той също напълни Арена Армеец.

 

15272117_214357592342021_6178733352558544497_o-1024x683o1T6oZc4dyIZmA.jpg

 

Веселин Маринов също прави доста концерти и освен това, също си пълни залите и не защото раздава покани.

 

15272117_214357592342021_6178733352558544497_o-1024x683o1T6oZcfISv7Jg.jpg

 

Николина Чакърдъкова също неведнъж напълни зала Арена Армеец и също има турне, което към момента винаги е било пълно с хора.

 

15272117_214357592342021_6178733352558544497_o-1024x683o1T6oZcNeZ2JjO.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, забравих да кажа за Веско Маринов, и той е възпитал публиката си на концерти. Графа и той усети къде е истината, преди години, като вадеше хитове, правеше от дъжд на вятър концерти, сега и той е в преходен период и предполагам ще му се получи. Николина Чакърдъкова обаче... не беше ли тя, дето пускаше автобуси от цяла България и безплатно хора, да напълни Арена Армеец? Съмнително ми е малко, като концертите на Веско, където общините купуват стотици билети и ги раздават на служителите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, забравих да кажа за Веско Маринов, и той е възпитал публиката си на концерти. Графа и той усети къде е истината, преди години, като вадеше хитове, правеше от дъжд на вятър концерти, сега и той е в преходен период и предполагам ще му се получи. Николина Чакърдъкова обаче... не беше ли тя, дето пускаше автобуси от цяла България и безплатно хора, да напълни Арена Армеец? Съмнително ми е малко, като концертите на Веско, където общините купуват стотици билети и ги раздават на служителите си.

До колкото зная, случавало се е Веселин Маринов да има фирми спонсори, които изкупуват част от билетите и ги дават на техни служители. Но той прави и концерти, в които това не се случва. А и все пак - това пак си е някакъв добър вариант за него, отколкото да не прави нищо. Между другото, моя позната работеше за него и концертите му - шиеше част от декорите и облеклата на танцьорите. Това, което съм чувал от нея е, че е безкомпромисен, знае какво точно иска и не щади особено пари за това как изглежда сцената, декорите, облеклата и т.н. Има поглед над тези и държи на тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин - Me Gusta

Музика: Галин

Аранжимент: Dexter

Режисьор: Станислав Христов - Стенли

Очаквайте през октомври!

И Сузанита помагала за текста. Кой знае каква глупост ще е. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...