Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Почти 800к. :Vishenka_05:

 

Заслужава повече.. На Райна й трябва един дует с някое актуално име, което да я изтреля отново в топ-а и такива песни ще се оценяват повече и ще се си възвърне позициите. Само актуалност й липсва да е в топ-а. Песните, клиповете, визията й са страхотни, но като няма достатъчно интерес от хората не се оценяват подобаващо. Мисля че и към един дует с Коцето ще има огромен интерес, но тя си знае.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Канал с почти 1 милион абонати, клип на месец и няколко дни, почти 800K и то от някогашните големи имена. Не е много за кефене :)

 

Това означава, че песента средно е била гледана по-малко от един път на абонат. :1000 (29):

 

Но е яка, де. Това не може да се отрече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Канал с почти 1 милион абонати, клип на месец и няколко дни, почти 800K и то от някогашните големи имена. Не е много за кефене :)

 

Песента е прекалено встрани от масовката и звученето в момента, така че това си е успех за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен, превърнала се в мегахит само за една нощ. Тип "Губя те бавно" и "Грешна нощ".

 

Премиерата на 10 години Пайнер ли беше?

Май на Тракия фолк 2000 или на 10 години Пайнер, не знам кое е първото - само знам, че са юни и двете.

Мара има уникална дискография. Установих, че има поне 30 песни, които са ТОП. Просто тя беше съвсем различен човек в началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария има не малко записани песни в дискографията на родния фолк, определено.

 

А някой да ми обясни защо от вчера съм надул на Марина Тошич- Черта ти слагам , и не я спирам и тая сутрин. Бахти зарибявката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин поне прави хубави песни и след толкова години кариера продължава да предизвиква интерес, пък нека е наркоман, а не като онези двамцата, които за 3 години издъхнаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...