Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Доста е тегаво да продаваш много и да имаш наистина най-големите хитове от жените изпълнителки, а в крайна сметка никога да не си бил номер 1 за хората. :) Никога няма да го преживеете с Камелия това.

 

Да възможно е, ама тя бе компенсирана. И то в пъти по-яко, отколкото е очаквала. Вервай ми, преживяла го е мноооого отдавна и сега само се надсмива, на онези задкулисни интриги от преди 15-20 години. Даже в Бургас преди месец в "Плазата", като един запален "галенин" фен я пита за същото направо му каза:

 

- По-добре, че не ме направиха. Сигурно щях да стана егати кифлата и днес щях да съм само спомен от старите ленти. Нямаше да имам същата мотивация.

Със спомени живеят Глория, Деса и Ивана, но не и Кама. Турнета, концерти, всичко е отдавна на масата. Отдавна се знае кой и какво е правил в онези години и какво е останало след него. Както се забравиха наградите на Маргарита, така ще увехнат и тези на Пайнер. Само трябва да ги няма няколко години. Не мисли, че Камелия не е имала предостатъчно общи концерти с колегите индивидуално с всеки. Отдавна е задоволила егото си, да си им го върне, на Пайнер също. Сега само им се радва, като ги гледа как се мъчат да обяснят на публиката, че видиш ли концертите са отживелица и нема смисъл от тях, щото им писна да се унижават с празни зали и стадиони в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Толкова много общи участия с Деса през годините, толкова бой по тиквата на Фатме, че отдавна егото е задоволено. :1000 (30):

 

Едно време тези награди правеха звездите. Днес звездите се правят сами, от собствени канали в тубата и бокса. Пример: Гери-Никол

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много общи участия с Деса през годините, толкова бой по тиквата на Фатме, че отдавна егото е задоволено. :1000 (30):

 

къде ,като Деса я отнася още докато си отоври устата като куцо пиле домат.

Хората настръхват като пее Деси Слава,а като запее Камелия хората настръхват от ужас.... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

къде ,като Деса я отнася още докато си отоври устата като куцо пиле домат.

Хората настръхват като пее Деси Слава,а като запее Камелия хората настръхват от ужас.... :3fdb8960598fa63e:

 

Нали видя колко настръхваха на панаира при нас? - въобще не я отразиха. :1000 (29): Тия работи там на подрастващите, не на чича си Фокс...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали видя колко настръхваха на панаира при нас? - въобще не я отразиха. :1000 (29): Тия работи там на подрастващите, не на чича си Фокс...

 

да видяхме от видеата от пред,не от 300метра отзад на сцената.

иначе видеа за настрхването от пеенете и на двете хиляди има в тубата.

И Кама все е в задна позиция-не може да пее милата

Link to comment
Сподели в други сайтове

да видяхме от видеата от пред,не от 300метра отзад на сцената.

иначе видеа за настрхването от пеенете и на двете хиляди има в тубата.

И Кама все е в задна позиция-не може да пее милата

 

Бесен си, сцената е дълга 8 метра, а аз съм на не повече от 15. :happyppl: Ей, нищо не става вече от тая Деса. Само едно име и остана....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса прави поколения,златните години си ги взе,та дори и миналата година хит след хит.А Кама ходи се търка в Гъзмата да я забележат ,милата не може да пее....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма взел едно време и звезда от едно време. Има звезда СЕГА, Кама го е казала в поне 5 интервюта. Естествено, че визираше Ивана в тях, но то важи и за Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е жалко че певиците са като робове и не от хитовете им а повече от Митко им зависят участията. Каква звезда си ако не можеш сам/а да си решаваш къде и кога ще пееш. Тази Сашка Ангелчето, както говори Фокси, е добър менаджър. В Сърбия всяка по-голяма звезда си има по един такъв а продукцията е само издател и реклама. Сигурно след години и в БГ поп-фолка така ще стане, вижда се че политиката на Пайнер е на стъклени крака, и тогава ще се говори че Кама е първата с собствен менаджър. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да възможно е, ама тя бе компенсирана. И то в пъти по-яко, отколкото е очаквала. Вервай ми, преживяла го е мноооого отдавна и сега само се надсмива, на онези задкулисни интриги от преди 15-20 години. Даже в Бургас преди месец в "Плазата", като един запален "галенин" фен я пита за същото направо му каза:

 

- По-добре, че не ме направиха. Сигурно щях да стана егати кифлата и днес щях да съм само спомен от старите ленти. Нямаше да имам същата мотивация.

Със спомени живеят Глория, Деса и Ивана, но не и Кама. Турнета, концерти, всичко е отдавна на масата. Отдавна се знае кой и какво е правил в онези години и какво е останало след него. Както се забравиха наградите на Маргарита, така ще увехнат и тези на Пайнер. Само трябва да ги няма няколко години. Не мисли, че Камелия не е имала предостатъчно общи концерти с колегите индивидуално с всеки. Отдавна е задоволила егото си, да си им го върне, на Пайнер също. Сега само им се радва, като ги гледа как се мъчат да обяснят на публиката, че видиш ли концертите са отживелица и нема смисъл от тях, щото им писна да се унижават с празни зали и стадиони в последните години.

 

А ти защо продължаваш със същото... Явно имаш доста свободно време.

За Глория, Деса и Ивана не се притеснявай, те имат достатъчно други неща, от които да се вълнуват. Тези със спомениге ги знаем кои са, все пак съвсем скоро си имал личен сблъсък с една такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма взел едно време и звезда от едно време. Има звезда СЕГА, Кама го е казала в поне 5 интервюта. Естествено, че визираше Ивана в тях, но то важи и за Деса.

 

хахахахахахха да има ЗВЕЗДА СЕГА И КЪДЕ БЕШЕ КАМЕЛИЯ 2003-2016ТА

Деса има хитове от 2016 ,2015 и тн

а Кама каква звезда е сега с една песновка на ГЪМЗАТА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти защо продължаваш със същото... Явно имаш доста свободно време.

За Глория, Деса и Ивана не се притеснявай, те имат достатъчно други неща, от които да се вълнуват. Тези със спомениге ги знаем кои са, все пак съвсем скоро си имал личен сблъсък с една такава.

 

Убивам време, докато тръгна за панаира в Лом, за да видя и Глория на какво ниво е, а и да си полафя със Сашка Ангелчето. Все пак Сашка я води в Лом.

 

Наистина се опитвам да съм обран, за "Дразни ме". Но си става зверски хит. Бъзиците с Лукас и сие настрана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люки, люки, ти ако беше си подавал носа от вас, нямаше да коментираш изобщо, а щеше сам да знаеш колко е голям хита на Камелия.

 

Фатмето правилно се ската, никой просто не я отразява. Ама то само с беквокали по чуждите хитови песни не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люки, люки, ти ако беше си подавал носа от вас, нямаше да коментираш изобщо, а щеше сам да знаеш колко е голям хита на Камелия.

 

Фатмето правилно се ската, никой просто не я отразява. Ама то само с беквокали по чуждите хитови песни не става.

 

1000%20(29).gifпристрастени ли сме

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gifпристрастени ли сме

Дам, Лухче, неска ми е ден, ама си ми твърде ниска топка нещо. Камелия има хит, какъвто в чалгата таз година няма, а твоя козуначен варел си скри сланините щото вече никой не я ще за нищо. Особено по дискотеките, в малкото, които имат достъчно голям кат за нея не остава място за публика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

време беше да напомни за себе си след 15 години забвение.

и следват още 15 години такова хахах

 

лелче не вървиш,отдавна си ни ясна колко ти е нивото ...Деса като мачкаше миналата година ,Кама само си бъркаше в шундата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

време беше да напомни за себе си след 15 години забвение.

и следват още 15 години такова хахах

 

лелче не вървиш,отдавна си ни ясна колко ти е нивото ...Деса като мачкаше миналата година ,Кама само си бъркаше в шундата.

 

Лухче, Фатмесита не е мачкала нищо миналата година, освен мазни баници, за да си ги натъпче в туловището по-лесно. А Камелия и тогава без тазгодишния хит ти бъркаше във всички дупки, които слънцето не огрява, а твойте са много ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим, Камелия такъв хит не е виждала от "Изпий ме цялата", да не кажа даже "Усещам те още".

Ами Изпий ме цялата - 2010

До 2014 - пъчна дупка. Чак след дуета с Галин се размърда, така че говорим за 4 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лухче, Фатмесита не е мачкала нищо миналата година, освен мазни баници, за да си ги натъпче в туловището по-лесно. А Камелия и тогава без тазгодишния хит ти бъркаше във всички дупки, които слънцето не огрява, а твойте са много ;)

 

ходи се одупи и се успокой ,че ти личат нервите.

имаше една песен...Майната ти ...май беше от 2016 та....хит на годината стана...хм интересно 1000%20(29).gif

 

последния хит на Кама беше Луда по тебе от 2002 ра

моля моля...никви изпиии ме незнам си кво или усещам те незнам си къде

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лухче, лухче, жалко подобие на трол си неска, земи виж слънце, малко витамин д мое те кротне. Че Фатмесището имало хит тая или предната петилетка го разправяй на някой друг, тук не вървиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лухче, лухче, жалко подобие на трол си неска, земи виж слънце, малко витамин д мое те кротне. Че Фатмесището имало хит тая или предната петилетка го разправяй на някой друг, тук не вървиш.

 

пиши си ,не ми пречиш,те фактите ги има в нета ;)

тихичко ти казах,избърши устата и бялото в нея....

Link to comment
Сподели в други сайтове

пиши си ,не ми пречиш,те фактите ги има в нета ;)

тихичко ти казах,избърши устата и бялото в нея....

За Фатмесището само за факти мое си говорим, Лухче, колкото и да разпрааш друго, тя хитове в нета или изобщо няма. Тя затова пее чужди такива, и най-интерсното, набляга на тези на бившата и дружка Василка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...