Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Убивам време, докато тръгна за панаира в Лом, за да видя и Глория на какво ниво е, а и да си полафя със Сашка Ангелчето. Все пак Сашка я води в Лом.

 

Наистина се опитвам да съм обран, за "Дразни ме". Но си става зверски хит. Бъзиците с Лукас и сие настрана.

На високо ниво си е Глория като професионалист, и Сашка ти го е казала. Като пеене е ясно, че все още само могат да се учат от нея. Само ако има кой да й каже да вкара малко и песни като "Добре дошъл", "Нека останем приятели", "Българка", "Децата", "Песента", "Исусе" и разни други в програмата, че отдавна ги е занемарила, а не вярвам на някого да му се слуша "Обичай ме такава".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Виж какво, анонимко "галенина", вече 3 години чакам поне един, ама един шибаняк от Димитровград да коментира казаното от Камелия при Венета Райкова за всичката драма преди първото национално турне "Планета Прима`2004". И няма никой. Ама никой бре, никой, никога и по никакъв повод. Все едно не ги е зашлевила с опакото на ръката и не ги е сринала до земята. Мълчат бре, като хейтърчетата тук, а като напомня за това по някой път се хилят като кифли, а вътрешно стискат зъби и се надяват всичко да отмине, щото е болезнен фистинг за всички от заверата. Ще потърся клипчето, за да ти покажа и на теб, който е чул там недочул и е облъчен с пайнерската пропаганда. Не си го причинявай повече това в червеното, защото тук има достатъчно много по-възрастни от теб, за да ти налеят малко в тиквата мат`рял, че очевидно нема много. По-добре чети нас, а не вярвай на идиоти, че който и да е налетял тук да се прави на отворен си е тръгвал с увиснал нос. Самият факт, че ровиш в Гугъл, за да спориш с мен е повече от идиотски подход.

 

Очевидно и не си гледал разговора на Кама с Венета, където още преди 3 години "чипровската" ясно каза, че като целият мениджмънт на Пайнер са отишли на финални разговори в M-TEL, с кретенската идея за турне "Глория и приятели", от мобилният МИ оператор и днешен спонсор на ЦСКА ясно са им подсказали, че не пасат трева и че чалгата им е по-ясна, отколкото на кратуните на чичо Митко. Хората от най-големият тогава мобилен оператор, със 100% пазарен дял уважаемий невежа, са си направили собствено проучване, като са платили за това на "Галъп интернешънъл". И като са видели данните, са ги сложили на масата пред Митака и с тон не подлежащ на дискусия ясно са казали: - Без тази няма пари! Кама го каза далеч по-цивилизовано, но щом още същата вечер сем. Димитрови с букети цветя, армагани и какво ли не отиват чак във Варна, за да открият Кама в някакъв хотел, където е на участия, за да и се молят да дойде на турне, а само седмици преди това директно са и казали, че не е желана там не разбирам, как някакъв "галенин" келеш в 2017-та ще ми се пъне в обратната посока. Какво да правим сега, като така стават нещата? Хиляди пъти съм подчертавал тук какво са и обещавали тогава и защо единствените и 2 условия са били, да и купят "Diamanti" на Неда Украден и да има обща песен накрая, а не да се излиза на "Носталгия". Много ли е, за да дойдат 1 000 000 в тази фирма и след тези турнета да скочат оборотите така, че да се инвестира в Преслинце и Галенче?

 

За каква Гергана и за какви 5 лева ми дрънкаш бре? Къде си тръгнал да спориш за неща, за които си немаш абер от понятие? Забелязваш ли колко жалко стоят днес лидерките ви, които не смеят една пряка дума да кажат на дъртия, за да не си загубят нещастните участия? Ще иде ли Митака днес да се моли на Галенче така, както едно време на Кама? Ще иде друг път, щото Галенче и един спонсор не му е докарала, както всичките набедени за звездици в тази фирма.

 

Какви глупости дрънкаш :mf_surrender:

Тогавашното ми гадже работеше в агенцията правеща кампаниите на Мтел и Нестле. Агенцията е подизпълнител, тя подписва договорите, тя решава каква ще е кампанията и как ще протече. На Мтел им е през к*ра за Камелия те дават едни пари на агенцията за реклама на техния продукт, а агенцията се ангажира да състави и проведе кампанията, така, че клиента да получи очакваният финансов резултат

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви глупости дрънкаш :mf_surrender:

Тогавашното ми гадже работеше в агенцията правеща кампаниите на Мтел и Нестле. Агенцията е подизпълнител, тя подписва договорите, тя решава каква ще е кампанията и как ще протече. На Мтел им е през к*ра за Камелия те дават едни пари на агенцията за реклама на техния продукт, а агенцията се ангажира да състави и проведе кампанията, така, че клиента да получи очакваният финансов резултат

 

Тогавашното гадже на Гуца бе Румен "Вълка". Спри да ми дрънкаш глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Senhor, Kondomcho, да анализираме краха на Ивана и липсата на такъв при Преси - моя много любима тема! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Senhor, Kondomcho, да анализираме краха на Ивана и липсата на такъв при Преси - моя много любима тема! :Vishenka_05:

Преслава е на командно дишане от "На тебе не отказвам" насам, а за последните 8 години истинските ѝ хитове се броят на пръстите на едната ми ръка. Не е много цветущо положението при нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е на командно дишане от "На тебе не отказвам" насам, а за последните 8 години истинските ѝ хитове се броят на пръстите на едната ми ръка. Не е много цветущо положението при нея.

При кой в чалгата (освен Азис и донякъде Джена и Емануела), е цветущо тази година, че и миналата? :feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При кой в чалгата (освен Азис и донякъде Джена и Емануела), е цветущо тази година, че и миналата? :feminist_en:

Кажете "К"!

Кажете "А"!

Кажете "М"!

Кажете "И"!

Кажете "КАМИ"!

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Senhor, Kondomcho, да анализираме краха на Ивана и липсата на такъв при Преси - моя много любима тема! :Vishenka_05:

 

Причините за бързия крах на Ивана ги посочих днес в преден пост:

 

1) Одъртя и напълня

2) Съсипа се от свръхпродукция и досади на хората

3) Почна да прави по-тъпи песни, които не стават такива хитове като предните

4) Имаше голяма конкуренция в лицето на по-млади и по-интересни нови имена

 

Преслава все още е по-млада, но дори и да стане на 37-38 не вярвам да напълнее като бидон и да е с имиджа на лелка.

Преслава не бълва песни като откачена, в последните години е по-умерена в издаването. Въпреки това обаче отдавна е изчерпана като образ. При нея всичко опира до това дали ще случи на хит. Публиката все още е склонна да й прости 1-2 провала, ако след това се завърне ударно.

В лицето на кое ново име от попфолка Преслава има конкуренция? Джулия, която е на близо 30 години и все още няма и един мегахит, или Теди Александрова, която никой не взима насериозно и почна да омръзва с нейните простотии.

 

Според мен в очите на средностатистическия българин, който не слуша запалено жанра, Преслава си остава най-известната и успешна певица към момента. Внушението, че тя е топа е прекалено силно налагано вече над десет години. Тия, които са фенове на нашата музика, са наясно, че в момента Галена е най-голямата. Галена обаче лека-полека я измества от пиедестала и сред тези, които не са фенове на попфолка. Настига я. Минусът при нея е живото пеене. Хората искат гласища, това е доказан факт. Тя затова и Камелия никога не се сдоби с прозвището всенародна любимка, въпреки че правеше най-големите хитове и най-продаваните албуми в даден период.

 

Преса трябва да поддържа добра фигура, красиво лице, приличен имидж за пред обществото, да си подбира много добре песните и има шанса още дълго време да е в топ3/5. Виждаме как една 46-годишна Камелия, която младото поколение мислеше, че е пенсионирана, изкара един от хитовете на лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Причините за бързия крах на Ивана ги посочих днес в преден пост:

Преслава все още е по-млада, но дори и да стане на 37-38 не вярвам да напълнее като бидон и да е с имиджа на лелка.

Преслава не бълва песни като откачена, в последните години е по-умерена в издаването. Въпреки това обаче отдавна е изчерпана като образ. При нея всичко опира до това дали ще случи на хит. Публиката все още е склонна да й прости 1-2 провала, ако след това се завърне ударно.

В лицето на кое ново име от попфолка Преслава има конкуренция? Джулия, която е на близо 30 години и все още няма и един мегахит, или Теди Александрова, която никой не взима насериозно и почна да омръзва с нейните простотии.

 

Според мен в очите на средностатистическия българин, който не слуша запалено жанра, Преслава си остава най-известната и успешна певица към момента. Внушението, че тя е топа е прекалено силно налагано вече над десет години. Тия, които са фенове на нашата музика, са наясно, че в момента Галена е най-голямата. Галена обаче лека-полека я измества от пиедестала и сред тези, които не са фенове на попфолка. Настига я. Минусът при нея е живото пеене. Хората искат гласища, това е доказан факт. Тя затова и Камелия никога не се сдоби с прозвището всенародна любимка, въпреки че правеше най-големите хитове и най-продаваните албуми в даден период.

 

Преса трябва да поддържа добра фигура, красиво лице, приличен имидж за пред обществото, да си подбира много добре песните и има шанса още дълго време да е в топ3/5. Виждаме как една 46-годишна Камелия, която младото поколение мислеше, че е пенсионирана, изкара един от хитовете на лятото.

Не мисля, че проблема на Ивана е бил в килограмите - по-скоро в пренасищането, защото когато Преслава я измести, тя също си беше дебеланка, то май в това й беше чара тогава.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

К'во става с Анелия, бе ?

Вчера нямаше 600к а сега е 820. :roll1:

Напротив вчера бяха 670к, петия ден е качила от 110к на 150к, #1 в тренда помага.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин много скоро с нова песен

Ужас,няма отърване от този плазмодий.

 

Вече получавам аритмия когато прочета за Глория,Ивана,Камелия или някой друг отдавна потънал в нафталина.Феновете им трябва да приемат,че са в миналото и никога повече няма да бъдат топ.Песента на Камелия изобщо няма да направи 10м до края на годината с тази скорост,а и съвсем скоро ще започнат да падат гледанията

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас,няма отърване от този плазмодий.

 

Вече получавам аритмия когато прочета за Глория,Ивана,Камелия или някой друг отдавна потънал в нафталина.Феновете им трябва да приемат,че са в миналото и никога повече няма да бъдат топ.Песента на Камелия изобщо няма да направи 10м до края на годината с тази скорост,а и съвсем скоро ще започнат да падат гледанията

От нафталина не е излизала тази от аватара ти. За Камелия няма право лошо да говори никой фен на Андреа, защото тя през цялата й "кариера" е едно бледо копие на Камелия!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...