Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това е феноменално направо, чак не е за вярване. Who would have thought. Пепелянката държи рекорд и за най-много възкръсвания на кариерата.

 

Аз междувременно изтрих песента от компа си, толкова ми писна.

 

Аз като харесам някоя песен..гледам да не я слушам много, а и дори да я слушам..не ми е омръзвало..

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз като харесам някоя песен..гледам да не я слушам много, а и дори да я слушам..не ми е омръзвало..

 

Аз я харесах много, като я чух за първи път и два дни й стопих батериите от въртене. И в един момент не исках да я чуя повече. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я харесах много, като я чух за първи път и два дни й стопих батериите от въртене. И в един момент не исках да я чуя повече. :dontknow:

 

На мен такова нещо не ми се е случвало никога...само и единствено, когато беше излезнала на Преслава - "Новата ти" и на Анелия - "Все едно ми е" тогава бясно ги налагаха по Планета..ааа и другата дуетната с Миро - "Завинаги" :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е феноменално направо, чак не е за вярване. Who would have thought. Пепелянката държи рекорд и за най-много възкръсвания на кариерата.

 

Аз междувременно изтрих песента от компа си, толкова ми писна.

Мале, ама ти сериозно ли теглиш песни и ги слушаш от компютъра? Who does that?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, ама ти сериозно ли теглиш песни и ги слушаш от компютъра? Who does that?

 

Гледам да изключвам wireless-а, за да не се облъчваме с вредни вълни, а другият нет ми е бавен и не става за стриймване в тубата. Та затова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, ама ти сериозно ли теглиш песни и ги слушаш от компютъра? Who does that?

Колекционирането на музика е едно от любимите ми хобита. :3fdb8960598fa63e:

Особено нашенска, защото е налична с хубаво качество до време и след това става неоткриваема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горките, пак броят като луди, а то няма смисъл.... :1000 (10):

Има смисъл, на 28-ми ще смаже като психопатка! (доколкото има публика) :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има смисъл, на 28-ми ще смаже като психопатка! (доколкото има публика) :3fdb8960598fa63e:

 

Завиждам ти на ентусиазъма. :1000 (30): Само, че това няма как да се случи с тази песен. И двамата го знаем прекрасно... :jump:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Завиждам ти на ентусиазъма. :1000 (30): Само, че това няма как да се случи с тази песен. И двамата го знаем прекрасно... :jump:

То се е случвало на бози като "Скоро", нямало да се случи сега, мечтай си :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също се интересувам от гледания и ги следя, но според вас защо не успяват с интересът, който имат към клиповете, съответно то е отразено чрез цифри, не могат да го постигнат на концертите. Посещаемостта не следва ли да бъде толкова, че да не може да събере хората в зала, предвид всички тези рекорди, които се счупват.

 

Уж имат милиони в ютуб, 1 милион абонати, рекорди и поддържане на интерес, а накрая залите празни и не се излъчват на живо, защото ги е срам да покажат на какво ниво са в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То се е случвало на бози като "Скоро", нямало да се случи сега, мечтай си :3fdb8960598fa63e:

 

Да, случвало се е, но тогава Преслава беше във вихъра си и Галена не съществуваше като субект. Днес е коренно различно, а новата публика не е концертно настроена. Тя не е и клубно надървена. Днешната публика, демек ти, е само You Tube навита. Днешните сте мързеливи и най-сериозното усилие, което правите е да се протегнете до шкафчето за телефона. И като отворите тубата, Пайнер разбира се са ви приготвили Преслава. Така се трупа трафик, който пък с подходящ мениджмънт и едно позвъняване на Азис може да се превърне в лавина от гледания. Ама това изкуствено бъгване не върши друга работа. В Пловдив на "Колодрума" ще трябват далеч повече неща в арсенала, за да се заинтригуват тези днешни мързеливци, които си седят у дома и само ровят в нета.

 

И още нещо, за да съм конкретен. Напънах се да изслушам 2-3 пъти песента на Преслава. И знаеш ли какво констатирах? - на Яница е по-добра. :1000 (19):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, случвало се е, но тогава Преслава беше във вихъра си и Галена не съществуваше като субект. Днес е коренно различно, а новата публика не е концертно настроена. Тя не е и клубно надървена. Днешната публика, демек ти, е само You Tube навита. Днешните сте мързеливи и най-сериозното усилие, което правите е да се протегнете до шкафчето за телефона. И като отворите тубата, Пайнер разбира се са ви приготвили Преслава. Така се трупа трафик, който пък с подходящ мениджмънт и едно позвъняване на Азис може да се превърне в лавина от гледания. Ама това изкуствено бъгване не върши друга работа. В Пловдив на "Колодрума" ще трябват далеч повече неща в арсенала, за да се заинтригуват тези днешни мързеливци, които си седят у дома и само ровят в нета.

 

И още нещо, за да съм конкретен. Напънах се да изслушам 2-3 пъти песента на Преслава. И знаеш ли какво констатирах? - на Яница е по-добра. :1000 (19):

Глупости! Точно 2013 Галена доминираше хиляди пъти над Преслава с "Кой" и "Дай ми", а през 2017 се изравниха, даже Преслава дръпна с последната песен.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости! Точно 2013 Галена доминираше хиляди пъти над Преслава с "Кой" и "Дай ми", а през 2017 се изравниха, даже Преслава дръпна с последната песен.

 

През 2014-та Галена официално пребори Преса, на онзи рожден ден, когато пяха с Фики "Кой". До този момент, Преса бе фаворит №1 на публиката по концерти. А концертите правят промените. Там се става легенда, а не в клубовете и в тубата. Мисля, че всички са наясно с това и няма смисъл да се повтарят известни неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2014-та Галена официално пребори Преса, на онзи рожден ден, когато пяха с Фики "Кой". До този момент, Преса бе фаворит №1 на публиката по концерти. А концертите правят промените. Там се става легенда, а не в клубовете и в тубата. Мисля, че всички са наясно с това и няма смисъл да се повтарят известни неща.

Този рожден ден беше 2013 ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този рожден ден беше 2013 ..

 

Може, не съм се заглеждал. Но все пак, трафика в тубата и издаването на песни са само предпоставка и заявка. Затова на Андреа кариерата концертна примерно, си остана само за лично ползване. Между 2009 и 2012, ако вземем днешните ви критерии, Андра трябваше да е №1 без конкуренция. А това звучи несериозно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също се интересувам от гледания и ги следя, но според вас защо не успяват с интересът, който имат към клиповете, съответно то е отразено чрез цифри, не могат да го постигнат на концертите. Посещаемостта не следва ли да бъде толкова, че да не може да събере хората в зала, предвид всички тези рекорди, които се счупват.

 

Уж имат милиони в ютуб, 1 милион абонати, рекорди и поддържане на интерес, а накрая залите празни и не се излъчват на живо, защото ги е срам да покажат на какво ниво са в момента.

 

1. Чалгата се слуша масово по купони

2. Не е модерно да слушаш чалга

3. Едно е да гледаш безплатно в Ютуб, друго е да дадеш 5 лева, а и да отидеш на концерт. А още по-смешното е да дадеш 50 лева за чалга концерт. Все пак чалгата в пикови години предлагаше безплатни концерти или на символични цени.

4. Чалгата предлага едни и същи изпълнители от 10 години. Гледани са под всякаква форма и не са интересни

5. Чалга концертите не предлагат шоу. Допреди години нямаше и живо пеене. Глупачките са свикнали да се разхождат от единия край на сцената до другия. Типичен пример е прословутото шоу на Мара Отварачката.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса орева света, че Андра копира кариерата на Кама. Посвети десетилетие да очерни Кубратовата невеста, а сега твърди, че е била №1 :dontknow:

 

И ако това не е падение видинско, не знам кое е. <_>

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса орева света, че Андра копира кариерата на Кама. Посвети десетилетие да очерни Кубратовата невеста, а сега твърди, че е била №1 :dontknow:

 

И ако това не е падение видинско, не знам кое е. <_<

 

Не ми се прави на мъж и не вади неща от контекста. Чети бре, чети, мисли и че да не те почна както отдавна си си заслужил с "прогнозите". :gun_bandana:

 

Несериозно или неизгодно?

 

Неизгодно, разбира се! Написал съм го пределно ясно. Не може да е №1 някаква кифла с интернет кариера и 10-кратно по-малък финансов принос в касата от Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се прави на мъж и не вади неща от контекста. Чети бре, чети, мисли и че да не те почна както отдавна си си заслужил с "прогнозите". :gun_bandana:

 

Фоксич, отдавна не се старая в тоя форум.

Отдавна не те считам за авторитет.

 

При теб винаги като не те устройва нещата са извадени от контекст. Твоите прогнози са най-точните. От 2008-ма мяукаш, че Преслава ще залезе, а невестата удържа до 2013та. Като може би през 2012 и 2013 Жалка я превъзхождаше истински. Но пък като име Петя си седеше непоклатима.

През последните 2 години Жалка се приема като голямо име, равносилно или по-актуално от Пре.

 

А с днешна дата, двете са равни като имена.

 

Така, че не ми говори за прогнози, щото твоята прогноза на живота ти се оказа пълен провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...