Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Табуретка :1000 (29):

 

А какво ще кажеш за "Невъзможно е да спре", където е в оптимална форма, супер секси и пластична? :Vishenka_05:

Аз не съм Амброж,ама Деска там е само за хубави неща.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Шок и потрес! Песента на Преслава ми омръзна.

 

Хахаха и на мен. Точно затова се замислих как толкова бързо омръзваща песен може да чупи всякакви невиждани рекорди. Подозирам, че и на местните Преслава фенс вече им е писнала, но, разбира се, е малко рано да си го признаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не знам,стана й най-гледаната песен на английски.Иначе и Vitamin,и Love is mine са ги пускали в мола докато пазарувам,чак се изненадах. :1000 (29): Жалко,че от толкова страйкове "Строго забранено" не се показва отстрани и заби на 4 милиона,а докато беше в трендига правеше по над 100к дневно,а някои хора тук омаловажат успеха на песента само защото заби на тези гледания. :gun_bandana:

Не всичко е гледания. Един приятел от Турция дето не слуша чалга /даже бих казал, че мрази/ мн се изкефи на песента, даже си я изтегли на телефона. Отделно, че по клубовете често я пускат и като цяло песента си се затвърди като един от хитовете на лятото, макар и последните. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не всичко е гледания. Един приятел от Турция дето не слуша чалга /даже бих казал, че мрази/ мн се изкефи на песента, даже си я изтегли на телефона. Отделно, че по клубовете често я пускат и като цяло песента си се затвърди като един от хитовете на лятото, макар и последните. :Vishenka_05:

И аз това им казвам на хората тук ама на,изобщо не се поддават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха и на мен. Точно затова се замислих как толкова бързо омръзваща песен може да чупи всякакви невиждани рекорди. Подозирам, че и на местните Преслава фенс вече им е писнала, но, разбира се, е малко рано да си го признаят.

На мен още далеч не ми е омръзнала, уникална песен. Текста е бомба отвсякъде! Преслава този път наистина нацели голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха и на мен. Точно затова се замислих как толкова бързо омръзваща песен може да чупи всякакви невиждани рекорди. Подозирам, че и на местните Преслава фенс вече им е писнала, но, разбира се, е малко рано да си го признаят.

Нека й се радват,знам какво е любимата ти певица да "възкръсне". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз това им казвам на хората тук ама на,изобщо не се поддават.

Всеки с мнението си, ако всички мислехме по един и същи начин нямаше да е интересно. Поздравче с този вечен хит на Андруша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Табуретка :1000 (29):

А какво ще кажеш за "Невъзможно е да спре", където е в оптимална форма, супер секси и пластична? :Vishenka_05:

В тоя клип яко си пораздруса малката "Деска". :1000 (29): В него период визуално кърти отвсякъде, единствено Камелия можеше да се мери с нея.И като продукция пускаше страшни неща, и за видеоклиповете се беше постарала много, беше доста нахъсана.Абе няма как да кажа нещо лошо за нашето Фатме. :Vishenka_05:

Аз не съм Амброж,ама Деска там е само за хубави неща.. :3fdb8960598fa63e:

Успява ли да събуди нещо в теб? :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки с мнението си, ако всички мислехме по един и същи начин нямаше да е интересно. Поздравче с този вечен хит на Андруша.

Любимата ми чалга песен! Винаги ми действа възбуждащо. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тоя клип яко си пораздруса малката "Деска". :1000 (29): В него период визуално кърти отвсякъде, единствено Камелия можеше да се мери с нея.И като продукция пускаше страшни неща, и за видеоклиповете се беше постарала много, беше доста нахъсана.Абе няма как да кажа нещо лошо за нашето Фатме. :Vishenka_05:

 

Успява ли да събуди нещо в теб? :3fdb8960598fa63e:

Ами..да..ама това е вече за 18+ раздела. :1000 (9):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е направила много добре, че си е качила аудиото към песните от всичките си албуми в канала си. Тази песен ми е една от любимите нейни наред със "Следи от сълзи", "Мистерия", "Завинаги" и много други. В тоя период беше нормална и сладка, затова я харесаха хората. В клипа на "Истинска нощ" беше супер сексава - там с късите панталонки, супер фина. По-късно се освини и покрай дружбата си с Азис се разпищоли и просто всичко момичешко и нежно изчезна. Въпреки че е безумно неориентирана, лигава и пошла дори на моменти, мисля, че е добродушна и се вслушва в мненията на феновете си - то си личи във фейсбук. Някой да й каже да не се отказва от идеята си за концерт, или по-скоро да се задейства. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми чалга песен! Винаги ми действа възбуждащо. :whistling:

Хаха, и аз много я обичам тази песен :lol:

На Андрушка най-много й обичам тази песен, от първото слушане ме беше грабнала. Рядко ми се случва да чуя песен за първи път и вече да имам желание да й знам текста.

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, и аз много я обичам тази песен :lol:

На Андрушка най-много й обичам тази песен, от първото слушане ме беше грабнала. Рядко ми се случва да чуя песен за първи път и вече да имам желание да й знам текста.

:Vishenka_05: :Vishenka_05:

На тази песен се карах с бившата ми приятелка. :1000 (29):

Тази също ми е една от най-любимите.Особено частите за заключването и бройките. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тази песен се карах с бившата ми приятелка. :1000 (29):

Тази също ми е една от най-любимите.Особено частите за заключването и бройките. :1000 (6):

Уникална! И мен тази част от песента най-много ме кефи. :lol:

Е' този хит нямаше как да го пропусна :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека й се радват,знам какво е любимата ти певица да "възкръсне". :1000 (29):

Това и аз го знам, при това много добре. :1000 (29):

Ами..да..ама това е вече за 18+ раздела. :1000 (9):

Да се местим там, викам аз.. :3fdb8960598fa63e:

Деса е направила много добре, че си е качила аудиото към песните от всичките си албуми в канала си. Тази песен ми е една от любимите нейни наред със "Следи от сълзи", "Мистерия", "Завинаги" и много други. В тоя период беше нормална и сладка, затова я харесаха хората. В клипа на "Истинска нощ" беше супер сексава - там с късите панталонки, супер фина. По-късно се освини и покрай дружбата си с Азис се разпищоли и просто всичко момичешко и нежно изчезна. Въпреки че е безумно неориентирана, лигава и пошла дори на моменти, мисля, че е добродушна и се вслушва в мненията на феновете си - то си личи във фейсбук. Някой да й каже да не се отказва от идеята си за концерт, или по-скоро да се задейства. :)

Да се задейства, ама тя сега се задейства за друго събитие - бебока.Концерт рано или късно ще видим, въпроса е само кога..Сега с бебето ми се струва, че доста ще се проточат нещата, но надеждата умира последна.Знаем колко е "сериозна" относно проектите си, така, че мирно ще си почакаме.Иначе наистина е много добродушна, това е едно от най-хубавите и качества.С това и ме спечели като нейн фен преди близо 17 години.Ако беше и малко по-сериозна нямаше да и навреди ама пък това да и е проблема. :)

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална! И мен тази част от песента най-много ме кефи. :lol:

Е' този хит нямаше как да го пропусна :Vishenka_05:

През 2010 звучеше отвсякъде.Повдигаше ми се чак от тази песен.

 

Ами да се местим.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2010 звучеше отвсякъде.Повдигаше ми се чак от тази песен.

Защо, аз пък много й се радвах още преди да беше излезнал видеоклипа й, като се казваше "И така нататък" :1000 (29):

2009-10-11 като цяло Андруша си звучеше навсякъде, чак ми липсват тези години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо, аз пък много й се радвах още преди да беше излезнал видеоклипа й, като се казваше "И така нататък" :1000 (29):

2009-10-11 като цяло Андруша си звучеше навсякъде, чак ми липсват тези години.

Защото си спомням един ден майка ми я беше пуснала докато чисти,а едновременно с това съседите също я слушаха както и от една кола също се чуваше.Беше ужасно. :1000 (29):

 

ПП: Утре излиза новата песен на Миро. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не го харесваш тоя цар на фалша и лицемерието?

Не,аз по дърти и изгубили ума си след толкова откъснати чушки п.дали не си падам.Имам си причина да я чакам просто.

 

Виж как знаеш,Амброж.Първите две гледания ще са от нас. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не,аз по дърти и изгубили ума си след толкова откъснати чушки п.дали не си падам.Имам си причина да я чакам просто.

 

Виж как знаеш,Амброж.Първите две гледания ще са от нас. :Vishenka_05:

На mute, нали? :Vishenka_05:

:fuck:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм Амброж,ама Деска там е само за хубави неща.. :3fdb8960598fa63e:

Нали?! :Vishenka_05:

 

Деса е направила много добре, че си е качила аудиото към песните от всичките си албуми в канала си. Тази песен ми е една от любимите нейни наред със "Следи от сълзи", "Мистерия", "Завинаги" и много други. В тоя период беше нормална и сладка, затова я харесаха хората. В клипа на "Истинска нощ" беше супер сексава - там с късите панталонки, супер фина. По-късно се освини и покрай дружбата си с Азис се разпищоли и просто всичко момичешко и нежно изчезна. Въпреки че е безумно неориентирана, лигава и пошла дори на моменти, мисля, че е добродушна и се вслушва в мненията на феновете си - то си личи във фейсбук. Някой да й каже да не се отказва от идеята си за концерт, или по-скоро да се задейства. :)

Ох, знаем си я колко е непостоянна. Тя е на моменти. И на нея много ѝ се иска, но не е сигурна в успеха, страх я е, може би. А не трябва. На мнение съм, че трябва да рискува, дори и да не успее да напълни цялата зала, не бива това толкова да я плаши. Ако е сигурна във възможностите си, има концепция и нужните финанси, то да действа в дадения момент. Разбира се, сега покрай бебето няма как да стане това, но живот и здраве не виждам какво толкова трябва да отлага. Може би трябва повече "зор" да ѝ дадем нейните почитатели. И така, с повече настояване, да ѝ се набие в главата, навярно би придобила повече увереност. Да видим какво ще стане... Живи и здрави, мисля че все ще направи нещо по тази тема. :)

 

Иначе и мен едно от нещата, които ме кефят в нея е добродушността ѝ, макар и наличието на недостатъци като неориентираност и прояви на лигавщина. Но знаем, че идеални хора няма. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...