Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На мен работата с гледанията на Преслава започва леко да ми намирисва на дрискоч..

 

Хубава е песента, ама да бие рекордите на Мотел и Хабиби, при положение, че към вторите имаше интерес от поне 10 държави, едната от които със 70 млн. население.... почва да изглежда доста съмнително.

 

Другото, което не отговаря на трендовете, които постоянно анализираме, е, че към Преслава традиционно има силен интерес първите 2-3 дни и след това нещата секват. А сега в четвъртия ден тя прави над 300К..?

 

Не е нещо нечувано и невиждано тая песен, за да генерира такъв хайп в най-слабата за попфолка година в цялата му история.

 

 

Чудех се кой първи ще се осмели да го изрече на глас. На мен работата ми намирисва и от още две гледни точки. Първо, около мен хората по-скоро не харесаха песента на Преса и аз фурор по тази песен определено забелязвам основно във форума. И второ, странно е, че при тези гледания не е лидер в Набиращи популярност - движи се с една идея по-добре от Криско и компания, а е след тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Според мен ще падне Преса днес. Да речем, че петък, събота и неделя са купонджийски дни и много са я въртяли.

 

А ютуб открай време не отразява много силните песни и поставя по-слаби песни в трендинга. И само една песен от канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудех се кой първи ще се осмели да го изрече на глас. На мен работата ми намирисва и от още две гледни точки. Първо, около мен хората по-скоро не харесаха песента на Преса и аз фурор по тази песен определено забелязвам основно във форума. И второ, странно е, че при тези гледания не е лидер в Набиращи популярност - движи се с една идея по-добре от Криско и компания, а е след тях.

Преслава още първия ден имаше 40 хиляди споделяния което е абсолютен рекорд в бранша. Също така справката + и - е окей. Тя ако продължава така скоро ще мине тези на “Коя” и “Дъбос” които тук се изкарват двата най-големи хитове на лятото. Ти сам каза, че е на началната страница и това е много важно. Като махнаха Камелия падна на 20к и като я върнаха скочи на 90к. Преслава все още е име а тази година нещата в жанра са много зле и хората решиха да направят този сингъл хит.

Това за Криско няма нищо общо защото лятото Гери и Азис правеха също повече гледания а други клипове бяха на първо място.

Нека се радваме, че най-накрая чалгата се завърна. За първи път имаме клип които се доближава до + и - на тийн от попа което беше болна тема за някой.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямало интерес... :mf_surrender: И къде го видяхте това, у вас ли? Че то в коментарите в тубата не видях почти никакви отрицателни, има толкова споделяния и лайкове, освен това даже тук тези, които не я харесват Пресли я признаха... Значи за Галена и Азис може, но като друг направи нещо наистина добро не може... Плюс това Азис събира гледания с месеци и продължава да го прави точно заради интереса навън, при Преслава всичко това ще е първия месец, а после ще започне да пада сериозно както се случва винаги. Ясно е, че няма как да стане "Хабиби" или "Мотел".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Осъзнайте се ставате смешни “ Преслава била купила гледания” , песента се радва на голям интерес и то се вижда навсякъде и това ,че е Преслава дайте да измислим нещо , за да я изложим, защото Галена няма такъв хит в момента.Двойни стандарти ,двоен живот , но Преса ви разби муцунките!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Осъзнайте се ставате смешни “ Преслава била купила гледания” , песента се радва на голям интерес и то се вижда навсякъде и това ,че е Преслава дайте да измислим нещо , за да я изложим, защото Галена няма такъв хит в момента.Двойни стандарти ,двоен живот , но Преса ви разби муцунките!

Разбила е нейната!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера защо, когато една песен се харесва и веднага почвате с тези купени гледания... особено когато не е на любимката ви. Преслава извади жестока песен, хората я гледат, слушат. Много хора като мен наприер си слушат песните през тубата вместо да си ги свалят и това също натрупва гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама коя е Преслава изобщо - някакъв ходещ флоп без нито един хит, без нито една статуетка, без никакъв престиж в обществото. МИЛИЦА - ПРЕЗИДЕНТ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама коя е Преслава изобщо - някакъв ходещ флоп без нито един хит, без нито една статуетка, без никакъв престиж в обществото. МИЛИЦА - ПРЕЗИДЕНТ!

Липсваш :Vishenka_05:

Коментирай как Преси изкара турбо резачка , а Галенените побесняха :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсваш :Vishenka_05:

Коментирай как Преси изкара турбо резачка , а Галенените побесняха :3fdb8960598fa63e:

Много елемнтарно поведение, в такива моменти си личат пристрастията. Не разбирам защо не искат да признаят феноменалния успех на песента. Какво, като засенчи Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсваш :Vishenka_05:

Коментирай как Преси изкара турбо резачка , а Галенените побесняха :3fdb8960598fa63e:

Като чух тийзъра прогнозирах, че ще е Без теб 2.0 :roll1: :roll1: :roll1:

Силно се притеснявам, че Преси след този хит ще флопне безславно... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен ще падне Преса днес. Да речем, че петък, събота и неделя са купонджийски дни и много са я въртяли.

 

А ютуб открай време не отразява много силните песни и поставя по-слаби песни в трендинга. И само една песен от канал.

 

Поредна грешна прогноза, днес е направила над 300К, отново.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредна грешна прогноза, днес е направила над 300К, отново.

 

Това е феноменално направо, чак не е за вярване. Who would have thought. Пепелянката държи рекорд и за най-много възкръсвания на кариерата.

 

Аз междувременно изтрих песента от компа си, толкова ми писна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...