Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Фоксич, отдавна не се старая в тоя форум.

Отдавна не те считам за авторитет.

 

При теб винаги като не те устройва нещата са извадени от контекст. Твоите прогнози са най-точните. От 2008-ма мяукаш, че Преслава ще залезе, а невестата удържа до 2013та. Като може би през 2012 и 2013 Жалка я превъзхождаше истински. Но пък като име Петя си седеше непоклатима.

През последните 2 години Жалка се приема като голямо име, равносилно или по-актуално от Жалка.

 

А с днешна дата, двете са равни като имена.

 

Така, че не ми говори за прогнози, щото твоята прогноза на живота ти се оказа пълен провал.

 

Преслава е залязла от 2009 година, а някакви интернет трикове не променят прогнозата ми. Тя повтаря съдбата на Глория 1 към 1. Можеш да си направиш справка. Други са днес интересните, а не Преслава. Самата Преслава се държеше, докато се смениха поколенията. Същото бе и при Глория. Затова им е толкова трудно да приемат промяната. Галена е като Камелия и може да се променя. Подобна е и Емануела. Резултатите през 2017-та са видни. Няма смисъл да ми повтаряш старите постове, като ги пишеш свои. Фоксът е един, а ти си направен от неговото ребро. И да не ти се иска да е така, на никой не му пука.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Фоксе, големи глупости написа, спри се.

 

Не знам има ли изобщо по-адаптивен човек от Преслава в този бизнес - колко поколения, музикални моди, звучения и т.н. се смениха в последните 12 години, а за цялото това време тя не спря да е сред най-актуалните и то без да се променя особено много като визия, стил и т.н. Къде ще ми я сравняваш с Глория, която вместо да се бори с конкуренцията, в един момент се нацупи, помисли се за много велика и потъна в девета глуха. При Ивана пък беше още по-фрапираща историята ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, големи глупости написа, спри се.

 

Не знам има ли изобщо по-адаптивен човек от Преслава в този бизнес - колко поколения, музикални моди, звучения и т.н. се смениха в последните 12 години, а за цялото това време тя не спря да е сред най-актуалните и то без да се променя особено много като визия, стил и т.н. Къде ще ми я сравняваш с Глория, която вместо да се бори с конкуренцията, в един момент се нацупи, помисли се за много велика и потъна в девета глуха. При Ивана пък беше още по-фрапираща историята ..

Коментирай, че Преси има голяма възможност да последва събдата на Анелия след Дай ми още и Деса след И на всички като тебе... дано направи брутална балада, ама едвали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че Преси има голяма възможност да последва събдата на Анелия след Дай ми още и Деса след И на всички като тебе... дано направи брутална балада, ама едвали.

И да последва същата съдба, пак ще възкръсне някога :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, случвало се е, но тогава Преслава беше във вихъра си и Галена не съществуваше като субект. Днес е коренно различно, а новата публика не е концертно настроена. Тя не е и клубно надървена. Днешната публика, демек ти, е само You Tube навита. Днешните сте мързеливи и най-сериозното усилие, което правите е да се протегнете до шкафчето за телефона. И като отворите тубата, Пайнер разбира се са ви приготвили Преслава. Така се трупа трафик, който пък с подходящ мениджмънт и едно позвъняване на Азис може да се превърне в лавина от гледания. Ама това изкуствено бъгване не върши друга работа. В Пловдив на "Колодрума" ще трябват далеч повече неща в арсенала, за да се заинтригуват тези днешни мързеливци, които си седят у дома и само ровят в нета.

 

И още нещо, за да съм конкретен. Напънах се да изслушам 2-3 пъти песента на Преслава. И знаеш ли какво констатирах? - на Яница е по-добра. :1000 (19):

Фокси, самият ти видя, че само на Преслава във Варна пяха с пълно гърло и я извикаха на бис, а беше подгряваща и пя по светло. Само Камелия и Преслава имат тази концертна енергия, хъс и харизма - да вдигнат публиката още по светло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи, мисля да ходя по кръчми и въобще не ми е до писане на проповеди. Смятам, че отдавна вече и на врабчетата в Рамания е ясно, че "адаптивността" на Преслава е лично менажирана от Митко Пайнера срещу нещо, което повече от 10-летие остава неизвестно. А когато прекалено дълго се крият такива неща, значи става въпрос за пари. Припомням, че само при Преслава имаше проблем с договора, при проверката на НАП, а това за мен поне значи, че тази по-малко от 70% от участие не снася през цялата си кариера. Само това може да обясни, необяснимото бутане от Пайнер, на нещо, което не се променя като профил. Иначе не виждам и 1 причина, да се залага на лице, което въобще не е конвертируемо от 7-8 години и което разруши чалгата на съставните и части.

 

Но пък и Пайнер се опитвам да разбера. Не са създали нищо след Преслава, освен Галена, която се създаде сама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, големи глупости написа, спри се.

 

Не знам има ли изобщо по-адаптивен човек от Преслава в този бизнес - колко поколения, музикални моди, звучения и т.н. се смениха в последните 12 години, а за цялото това време тя не спря да е сред най-актуалните и то без да се променя особено много като визия, стил и т.н. Къде ще ми я сравняваш с Глория, която вместо да се бори с конкуренцията, в един момент се нацупи, помисли се за много велика и потъна в девета глуха. При Ивана пък беше още по-фрапираща историята ..

Може пък да си е имала по-важни неща в оня период Глория. Много е адаптивна Преса по кенефите и изтрезвителните и районните. Е като почнете така да си възхвалявате любимките без грам критика. Те затова един концерт не са направили. Преслава, щото беше много адаптивна, разтури пайнерските награди от лакомията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може пък да си е имала по-важни неща в оня период Глория. Много е адаптивна Преса по кенефите и изтрезвителните и районните. Е като почнете така да си възхвалявате любимките без грам критика. Те затова един концерт не са направили. Преслава, щото беше много адаптивна, разтури пайнерските награди от лакомията си.

Какво по-важно е имала? Да пуска "Приличам ли на вятъра" и "Опиат"? :wacko:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво по-важно е имала? Да пуска "Приличам ли на вятъра" и "Опиат"? :wacko:

Ми може семейството да й е било по-важно. 2006 раздялата с Илия Загоров й подейства зле. Въпрели това в тия две години, които си визирал, е имала и песни като ”Кръговрат”, ”Ако те няма”, ”Благодаря”, ”Прави любов, а не война”, ”За първи път”, така че айде без избирателни заглавия. На „Приличам ли ма вятъра” не им е безразлично на хората на Мура Мега, като гледам. После имаше и ренесанс покрай участието в Мюзик айдъл. Глория има албум и песен на 2007 и естествено, че имаше защо да не им ходи на наградите, след като всичко бе обещано и дадено на Пумба и Наркослава, които налитаха на награди като глигани на трюфел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми може семейството да й е било по-важно. 2006 раздялата с Илия Загоров й подейства зле. Въпрели това в тия две години, които си визирал, е имала и песни като ”Кръговрат”, ”Ако те няма”, ”Благодаря”, ”Прави любов, а не война”, ”За първи път”, така че айде без избирателни заглавия. На „Приличам ли ма вятъра” не им е безразлично на хората на Мура Мега, като гледам. После имаше и ренесанс покрай участието в Мюзик айдъл. Глория има албум и песен на 2007 и естествено, че имаше защо да не им ходи на наградите, след като всичко бе обещано и дадено на Пумба и Наркослава, които налитаха на награди като глигани на трюфел.

Не се ли раздели 2003-2004 с Илия Загоров?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от И на всички като тебе си пускам толкова често чалгийка, тази Преслава ги уби. :1000 (19):

Мисля си, че за толкова години в Пайнер са само ДесиСлава и Преслава певиците, които си струват. Актуални, пеещи всичко, харизматични.

При тях нещата се получават така лесно, защото публиката ги обича и винаги ще е така. Ивана и Глория също, но те не съумяха да останат актуални. Нито като пускат модерни песни, макар и двете опитаха, нито успяха да променяат вкусовете и да им повлияят, а за претенциите, които и двете имат, трябваше да се потрудят повече.

И после Камелия и Галена в другата крайност. Абсолютни бездарници, но упорити и използващи главно визията си, да за привлекат някакво внимание. А песните на живо не могат да си изпеят. :1000 (29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И после Камелия и Галена в другата крайност. Абсолютни бездарници, но упорити и използващи главно визията си, да за привлекат някакво внимание. А песните на живо не могат да си изпеят. :1000 (29):

Как може да говориш така? Камелия е вокален терминатор.Явно не си слушал изпълнението и на "Бяла роза". :1000 (29):

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да говориш така? Камелия е вокален терминатор.Явно не си слушал изпълнението и на "Бяла роза". :1000 (29):

За съжаление го чух. И точно то ме провокира да пиша в темата да участията и в САЩ, представени като турне :1000 (29):

И друго - в тази тема за Камелия, ако не е обсъждането на Преслава или Десислава ще останат само лумпенските постове на фокси, който явно получава пари, че да изфабрикува някакъв интерес към лелята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се ли раздели 2003-2004 с Илия Загоров?

Това разделяне е друго, тогава още не са спирали да живеят заедно, да си поделят грижи за Симона. 2005 началото дори се появиха заедно във Всяка неделя. Вече 2006 настъпва това окончателно разделяне и отиването му в чужбина, което не й понася лесно, колкото и желязна да изглежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление го чух. И точно то ме провокира да пиша в темата да участията и в САЩ, представени като турне :1000 (29):

И друго - в тази тема за Камелия, ако не е обсъждането на Преслава или Десислава ще останат само лумпенските постове на фокси, който явно получава пари, че да изфабрикува някакъв интерес към лелята.

Той фокса е на договор в Камс продакшън. :1000 (29):

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтрили са на Ивана "Вик" с над 2 милиона... Голяма простотия с това триене на клиповете.

 

Носят се слухове, че Ивана ще напуска Пайнер и ще си прави нейна музикална компания... :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...