Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

Надуйте хита и изпаднете в транс!

 

Мен ме подразни най-много от този твой коментар, плаках и пих хапче, за да успея да се успокоя отново! Дано си доволен :(

 

Сега с тези си думи успя да ме възстановиш изцяло :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Salvatore, утре Ректората на СУ ще гърми ли с фразата "Гушка ли те друга"? :Vishenka_05:

 

Да! Утре вярно ще я надуя там, зарибих колегите по нея :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен работата с гледанията на Преслава започва леко да ми намирисва на дрискоч..

 

Хубава е песента, ама да бие рекордите на Мотел и Хабиби, при положение, че към вторите имаше интерес от поне 10 държави, едната от които със 70 млн. население.... почва да изглежда доста съмнително.

 

Другото, което не отговаря на трендовете, които постоянно анализираме, е, че към Преслава традиционно има силен интерес първите 2-3 дни и след това нещата секват. А сега в четвъртия ден тя прави над 300К..?

 

Не е нещо нечувано и невиждано тая песен, за да генерира такъв хайп в най-слабата за попфолка година в цялата му история.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен работата с гледанията на Преслава започва леко да ми намирисва на дрискоч..

 

Хубава е песента, ама да бие рекордите на Мотел и Хабиби, при положение, че към вторите имаше интерес от поне 10 държави, едната от които със 70 млн. население.... почва да изглежда доста съмнително.

 

Другото, което не отговаря на трендовете, които постоянно анализираме, е, че към Преслава традиционно има силен интерес първите 2-3 дни и след това нещата секват. А сега в четвъртия ден тя прави над 300К..?

 

Не е нещо нечувано и невиждано тая песен, за да генерира такъв хайп в най-слабата за попфолка година в цялата му история.

Ами именно - няма нищо какво да се слуша от месеци насам и хората се залепят за тази песен, освен това е може би най-добрия клип в цялата й кариера и най-силната й песен от поне 2-3 години..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен работата с гледанията на Преслава започва леко да ми намирисва на дрискоч..

 

Хубава е песента, ама да бие рекордите на Мотел и Хабиби, при положение, че към вторите имаше интерес от поне 10 държави, едната от които със 70 млн. население.... почва да изглежда доста съмнително.

 

Другото, което не отговаря на трендовете, които постоянно анализираме, е, че към Преслава традиционно има силен интерес първите 2-3 дни и след това нещата секват. А сега в четвъртия ден тя прави над 300К..?

 

Не е нещо нечувано и невиждано тая песен, за да генерира такъв хайп в най-слабата за попфолка година в цялата му история.

Именно защото е най-слабата година,силната песен на голямо име за жанра генерира толкова гледания.Щом песните на Кали от тази година повечето имат около или над 5 милиона смятай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледания-палци са си в идеален синхрон, купени гледания няма. Никой не е казал, че ще направи гледанията на Мотел и Хабиби, просто хората имат нужда от яка песен и си я слушат. А и говорим за Преслава, все пак, не за Татяна.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами именно - няма нищо какво да се слуша от месеци насам и хората се залепят за тази песен, освен това е може би най-добрия клип в цялата й кариера и най-силната й песен от поне 2-3 години..

 

Напротив има какво да се слуша, песните от края на лятото все още се гледат, също така в дните преди да излезе Преслава се пуснаха още няколко хита. Бройката песни си същата като всяка друга година.

 

Аз лично не виждам логика един човек, след като веднъж-два път гледа един клип, да продължава да слуша песента заради клипа. Все едно да гледаш един и същи филм всеки ден до полуда.

 

"Няма да ти пиша" за мен е по-силна песен, тук нещата са много субективни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако успехите не са на Галена, то те са фалшиви :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив има какво да се слуша, песните от края на лятото все още се гледат, също така в дните преди да излезе Преслава се пуснаха още няколко хита. Бройката песни си същата като всяка друга година.

 

Аз лично не виждам логика един човек, след като веднъж-два път гледа един клип, да продължава да слуша песента заради клипа. Все едно да гледаш един и същи филм всеки ден до полуда.

 

"Няма да ти пиша" за мен е по-силна песен, тук нещата са много субективни.

Ами има логика това с клиповете - Галена е типичен пример, колко посредствени песни е имала, на които им се е обръщало внимание точно заради клипа или пък той е пресъздавал някакво настроение - напр. Хавана Тропикана и т.н.

 

И къде са тия песни? От това лято - "Коя", "Виновна", "Тук жена му пази", "The Boss", "Мотел" - друго не помня масово да се е слушало, а те изброените поизветряха вече.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако успехите не са на Галена, то те са фалшиви :3fdb8960598fa63e:

 

Ако успехите противоречат на здравата логика, е нормално човек да се усъмни.

 

Българите в Б-я и по света са 8 млн човека. 8 млн човека генерираха по-голям трафик от Сърбия, Македония, Гърция, Румъния, Русия (130 млн.), Турция (70 млн.) и Азербайджан + България, където Азис е популярен. В 70-милионна Турция е боготворен дори.

 

Странно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако успехите противоречат на здравата логика, е нормално човек да се усъмни.

 

Българите в Б-я и по света са 8 млн човека. 8 млн човека генерираха по-голям трафик от Сърбия, Македония, Гърция, Румъния, Русия (130 млн.), Турция (70 млн.) и Азербайджан + България, където Азис е популярен. В 70-милионна Турция е боготворен дори.

 

Странно е.

 

Е, ясно и явно е, че Преслава няма да направи 30 милиона, като Азис, просто песента е яка и хората си я слушат, а и лайковете го доказват.

 

Емануела и Константин са с повече гледания и по-малко гласували, но на никой не е странно това, защо?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова песен ли имат?

 

Честно казано не съм я слушал, но я гледах в тренда и Кели беше писал това за гласуването и реших да го изтъкна и аз :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако успехите не са на Галена, то те са фалшиви :3fdb8960598fa63e:

Ако се успорват съмнителните успехите на кокошка Х, то непреммно и обезателно тряя се направи сравнение с поне още една кокошка, спрягана по знайни и незнайни поводи, за нейна основна конкурентка, за да се затвърдят.

 

Преса се върна със свежи кинти, ако не друго от позора в Щатско, нормално да реши да се поглези с малко гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ясно и явно е, че Преслава няма да направи 30 милиона, като Азис, просто песента е яка и хората си я слушат, а и лайковете го доказват.

 

Емануела и Константин са с повече гледания и по-малко гласували, но на никой не е странно това, защо?

 

Да ти кажа, с тая скорост баш към 30 млн. се е запътила. Но аз не говоря за тоталните гледания, а за първоначалните.

 

Азис хората от 10 държави го чакаха да издаде песен 2 години и накрая наша Пепе-толбухинска му отвя постижението само с гледанията на българите!?!? Няма как да не се замисли човек.

 

Коцьо и Мани не са чупили рекорди, за да ги следи някой отблизо.

 

Коментирай, че припадаш по "Не се изтриваш", а не си я споделил във фейса... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса се върна със свежи кинти, ако не друго от позора в Щатско, нормално да реши да се поглези с малко гледания.

Преслава никога не е купувала гледания, или поне аз не помня такъв случай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...