Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Иншалах и Преси да видим така!

Коментирай новия сингъл на Емануела! Кралицата проклина в него.

Слушах го веднъж-дваж, не ме впечатли.

-А.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Кали, на линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали, на линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб!

Мигом го давам! :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис е като драг куин тук. :girl_witch:

Тука и двамата са същинска гротеска.Такъв кич, толкова неприветливост и претруфеност не се среща често /освен при Ванча разбира се/. :1000 (29): Все едно са ги извадили от някой бразилски карнавал. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука и двамата са същинска гротеска.Такъв кич, толкова неприветливост и претруфеност не се среща често /освен при Ванча разбира се/. :1000 (29): Все едно са ги извадили от някой бразилски карнавал. :3fdb8960598fa63e:

Коментирай този вечен мегахит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай този вечен мегахит.

Това ми е любимата песен на Деса, само, че оригиналния вариант от 2000 година.Това си беше голяма изненада като излезе зимата на 2005 и още по-голяма, когато спечели наградата за дует на "Нов Фолк".Феноменални са и двамата и това е може би един от най-успешните проекти и за него, и за нея.Деса е супер яка кур*а тука, много възбужда. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е любимата песен на Деса, само, че оригиналния вариант от 2000 година.Това си беше голяма изненада като излезе зимата на 2005 и още по-голяма, когато спечели наградата за дует на "Нов Фолк".Феноменални са и двамата и това е може би един от най-успешните проекти и за него, и за нея.Деса е супер яка кур*а тука, много възбужда. :3fdb8960598fa63e:

О,да,знам за оригинала.На мвн Фатме ми е плашеща тук😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милите ми те.Божествата на неадекватността. :Vishenka_05:

:1000 (29):

 

Това ми е любимата песен на Деса, само, че оригиналния вариант от 2000 година.Това си беше голяма изненада като излезе зимата на 2005 и още по-голяма, когато спечели наградата за дует на "Нов Фолк".Феноменални са и двамата и това е може би един от най-успешните проекти и за него, и за нея.Деса е супер яка кур*а тука, много възбужда. :3fdb8960598fa63e:

Много възбуждаща Десислава, ама за оригинала, по-точно клипа, си спомням да казваше, че друг те възбуждаше, не наш'та, а... :1000 (29): :Vishenka_05:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ми е любимата песен на Деса, само, че оригиналния вариант от 2000 година.Това си беше голяма изненада като излезе зимата на 2005 и още по-голяма, когато спечели наградата за дует на "Нов Фолк".Феноменални са и двамата и това е може би един от най-успешните проекти и за него, и за нея.Деса е супер яка кур*а тука, много възбужда. :3fdb8960598fa63e:

Така ми харесваш повече. Не е лошо, да си падаш по извращенията, като на Фатмагюл подутия баджак, пред крехките, верно циганета, ама с млад, сочен и стегнат такъв. Честно казано, даже Василиса ми го дига повече, от толумбата, ма карай, подробности.

 

Иначе песента ми е любима и на мен, ма определн повче във варинта, който откри актуалната кариера на Фатме - беквокалистка. Тя явно също го предпочита, щото все на цигански го подкарва гледам по участия ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

О,да,знам за оригинала.На мвн Фатме ми е плашеща тук😁

Що бре?Я виж каква хубава щампа си е нахлузила, а косата е все едно е дърпана цяла нощ.Много и тича курвенската визия. :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29):

Много възбуждаща Десислава, ама за оригинала, по-точно клипа, си спомням, че друг те възбуждане, не наш'та, а... :1000 (29): :Vishenka_05:

Олеееееееее, ама аз публично ли съм го казвал? :baaasmiley:

hqdefault.jpg :aw: :aw: :aw:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що бре?Я виж каква хубава щампа си е нахлузила, а косата е все едно е дърпана цяла нощ.Много и тича курвенската визия. :3fdb8960598fa63e:

Повече ми харесва в "Мръсни поръчки",кой да очаква,че Деска е толкова пластична на пилона. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДА!

Андруша кога ще пуска нова песен, по едно време се говореше за дует с Алисия, ама типично в нейн стил е ясно, че бавно ще станат нещата :3fdb8960598fa63e:

Дано си струва чакането

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андруша кога ще пуска нова песен, по едно време се говореше за дует с Алисия, ама типично в нейн стил е ясно, че бавно ще станат нещата :3fdb8960598fa63e:

Дано си струва чакането

До края на годината или в началото на следващата ще пусне поредната английска боза /вероятно/. :gun_bandana: За чалга песен..може би чак следващото лято или след негою :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ми харесваш повече. Не е лошо, да си падаш по извращенията, като на Фатмагюл подутия баджак, пред крехките, верно циганета, ама с млад, сочен и стегнат такъв. Честно казано, даже Василиса ми го дига повече, от толумбата, ма карай, подробности.

 

Иначе песента ми е любима и на мен, ма определн повче във варинта, който откри актуалната кариера на Фатме - беквокалистка. Тя явно също го предпочита, щото все на цигански го подкарва гледам по участия ...

Какви извращения - супер е секси и това го казва момче, което не си пада по този пол, а и гледам да не бъда пристрастен.Щом през 2005 на едно 12 годишно лапе му е събудила интереса, какво остава за по-големите батковци?Беше си секс икона навремето, не може да се отрече по никакъв начин.Но пък виж, може и тя да е причината да стана гей. :1000 (29):

Относно това за беквокалистката явно щом я канят толкова много нейни колеги, значи има защо.Дали защото има ангелски глас, или пък буди интереса само с името си не мога да кажа ама фактите са си факти. :whistling:

Повече ми харесва в "Мръсни поръчки",кой да очаква,че Деска е толкова пластична на пилона. :girl_witch:

Тогава беше почнала да тренира и имаше хубави форми.Сега е табуретка. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

До края на годината или в началото на следващата ще пусне поредната английска боза /вероятно/. :gun_bandana: За чалга песен..може би чак следващото лято или след негою :1000 (29):

Аман от английски бози. С чалга проби, с чалга и ще се възроди. Дано все пак пусне и чалга песен догодина, че както е тръгнало май ще го кара само на английско. Със Суза такъв хит изкара, ся' поредния чуждоезичен провал. Язък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аман от английски бози. С чалга проби, с чалга и ще се възроди. Дано все пак пусне и чалга песен догодина, че както е тръгнало май ще го кара само на английско. Със Суза такъв хит изкара, ся' поредния чуждоезичен провал. Язък.

Върви й го обяснявай,ни приема,ни предава на тази тема.Дано се осъзнае скоро.Толкова години напъни с тия английски песни и накрая чак с Витамин имаше някакъв по-голям успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Върви й го обеснявай,ни приема,ни предава на тази тема.Дано се осъзнае скоро.Толкова години напъни с тия английски песни и накрая чак с Витамин имаше някакъв по-голям успех.

Бе какъв по-голям успех, същата боза като предишните, даже Love is mine повече ме кефи. Остава ни само да се надяваме да се осъзнае скоро, че със чалга много и се получават нещата и пуска готини песнички. Строго забранено още не ми е омръзнала, пък си я слушам доста често. Уникална! :heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава беше почнала да тренира и имаше хубави форми.Сега е табуретка. :Vishenka_05:

Табуретка :1000 (29):

 

А какво ще кажеш за "Невъзможно е да спре", където е в оптимална форма, супер секси и пластична? :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе какъв по-голям успех, същата боза като предишните, даже Love is mine повече ме кефи. Остава ни само да се надяваме да се осъзнае скоро, че със чалга много и се получават нещата и пуска готини песнички. Строго забранено още не ми е омръзнала, пък си я слушам доста често. Уникална! :heart:

Ами не знам,стана й най-гледаната песен на английски.Иначе и Vitamin,и Love is mine са ги пускали в мола докато пазарувам,чак се изненадах. :1000 (29): Жалко,че от толкова страйкове "Строго забранено" не се показва отстрани и заби на 4 милиона,а докато беше в трендига правеше по над 100к дневно,а някои хора тук омаловажат успеха на песента само защото заби на тези гледания. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...