Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Невероятно е как човек може да не харесва "Завинаги". :1000 (29):

Невероятно е как може да носиш аватар на Анелия от преди 10 години :1000 (1):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия от преди 10 години си беше топ :1000 (19):

Да, но към днешна дата е пълна развалина, добре че чат-пат уцелва песни като "Генерал" и "Дай ми още".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но към днешна дата е пълна развалина, добре че чат-пат уцелва песни като "Генерал" и "Дай ми още".

 

Така е .. а преди всяка нейна песен беше жестока. Време е и тя да се завърне и да помачка малко, като Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е .. а преди всяка нейна песен беше жестока. Време е и тя да се завърне и да помачка малко, като Преслава.

Съмнявам се. Тя няма никаква реална преценка и визия за кариерата си .. колко ненужни бозави дуети пусна тази и миналата година, които никой не забеляза? :mf_surrender: не че Преслава има концепция, но поне не се излага с такива колаборации

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятно е как човек може да не харесва "Завинаги". :1000 (29):

Какво да й харесваме? Изключително обикновена песен, която граничи с посредственост, но дразнещия припев и пеенето по де що има предаване вече 10 години я е превърнало в една от най-противните песни, която никога не бих си пуснал доброволно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да й харесваме? Изключително обикновена песен, която граничи с посредственост, но дразнещия припев и пеенето по де що има предаване вече 10 години я е превърнало в една от най-противните песни, която никога не бих си пуснал доброволно.

Подкрепям. Сред песните на Анелия и дуетите й и песните въобще има доста по-добри парчета, не толкова прехвалени и натрапвани. А впрочем Анелия от кога няма свястна балада?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Амброжке, да отидеш! Ще чакаме снимки и клипчета! ;) :Vishenka_05:

Голяма радост за русенските и фенове.Утре ще си взема билети. :Vishenka_05: Само тая Симона малко не ми се нрави. :gun_bandana:

 

А на Валя? Егати, никъде не мога да намеря "Искам всичко" и "Моят свят", а това са едни от най-добрите албуми в поп-фолка. Дано впоследствие и те да бъдат преиздадени!

Аз преди година си намерих "Искам всичко" от някъв чичак в олх.Беше ми казал, че има разни албуми, които не беше пуснал в тогавашната си обява, та така с голям късмет се сдобих албума.Както някой спомена, вторият и диск го има и в двата магазина на Пайнер, ако не са ги грабнали вече. :whistling:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма радост за русенските и фенове.Утре ще си взема билети. :Vishenka_05: Само тая Симона малко не ми се нрави. :gun_bandana:

Аз преди година си намерих "Искам всичко" от някъв чичак в олх.Беше ми казал, че има разни албуми, които не беше пуснал в тогавашната си обява, та така с голям късмет се сдобих албума.Както някой спомена, вторият и диск го има и в двата магазина на Пайнер, ако не са ги грабнали вече. :whistling:

 

 

Айде първи ред , :girl_witch: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти първия ден каза, че е провал! :Vishenka_05:

 

Мила, това го написах, без да съм чул песента даже. Харесва ми да дразня феновете на Преси. :3fdb8960598fa63e:

Песента е хит, а който го отрича, моля да пие една студена вода!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...