Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сега Камелия ако се върне, и на нея ще преиздадат.

 

Нейните са преиздавани многократно. Все пак това е най-продаваната певица в CD ерата.

 

Иначе вървят някакви слухове, че спонсор на "Гласът на България" иска да влезе в музикалния бизнес и търси знаково име за лице на бъдещият си проект. Но нещата са още на фаза "Слухове", което не пречи на развинтената фантазия на разни издания, да съзират в Камелия точно това знаково име, което опит и потенциал, за да оглави музикална компания. Защо пък да няма оферта към Пайнер, примерно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нейните са преиздавани многократно. Все пак това е най-продаваната певица в CD ерата.

 

Иначе вървят някакви слухове, че спонсор на "Гласът на България" иска да влезе в музикалния бизнес и търси знаково име за лице на бъдещият си проект. Но нещата са още на фаза "Слухове", което не пречи на развинтената фантазия на разни издания, да съзират в Камелия точно това знаково име, което опит и потенциал, за да оглави музикална компания. Защо пък да няма оферта към Пайнер, примерно?

Фокси, разбирам ви и вас, ама се изхвърляш с изказванията. Мега продавана е била със "Златна рибка" и "Нещо горещо". Има и други продавани. Тук от сутрин до вечер едните говорят, че Деса е терминатор... другите - че Кама. Албуми продаваха и Анелия, Ивана, Тони Дачева, Райна, Петра, Нелина, Луна, Слави, Орхан, Кати, Рени и кой ли още не... В отделните години е имало отделни най-успешни. Вече никой не продава както някога.

Знам, че са преиздавани - аз лично си търся първия й албум, но няма актуален ретираж. Пайнер понеже са инат, засега няма да направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия залезе и колкото по рано го разберат трите фена, толкова по рано ще спрат писаниците за Гаргата.

За 10 години има 1 уж хит с Гъмзата и ми я водят топ име.Нещастни душици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия залезе и колкото по рано го разберат трите фена, толкова по рано ще спрат писаниците за Гаргата.

За 10 години има 1 уж хит с Гъмзата и ми я водят топ име.Нещастни душици.

Предупреждавам те и тук да спреш с епитетите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нейните са преиздавани многократно. Все пак това е най-продаваната певица в CD ерата.

 

Иначе вървят някакви слухове, че спонсор на "Гласът на България" иска да влезе в музикалния бизнес и търси знаково име за лице на бъдещият си проект. Но нещата са още на фаза "Слухове", което не пречи на развинтената фантазия на разни издания, да съзират в Камелия точно това знаково име, което опит и потенциал, за да оглави музикална компания. Защо пък да няма оферта към Пайнер, примерно?

 

Камелия може и да не е топ глас, но има голям усет за таланти и това което би се харесало. След толкова години на сцена има опит и би се справила добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

сигурни ли сте, че дуета на Емануела и Коцьо не е с купени гледания? има двойно повече гледаемост от Преслава, а лайковете са с 3000 по-малко .. ? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

сигурни ли сте, че дуета на Емануела и Коцьо не е с купени гледания? има двойно повече гледаемост от Преслава, а лайковете са с 3000 по-малко .. ? :mf_surrender:

 

Всички, освен на Преслава, са купени. Спете спокойно. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички, освен на Преслава, са купени. Спете спокойно. :mf_surrender:

Разбира се .. Пресито е титан на мегахитовете и това не подлежи на съмнение! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не разбирам защо мерите гледания и лайкове. Ясно е, че многото гледания се генерират от повторно слушане, а лайк се дава само веднъж и не са много хората, които го правят. Може да се добие някаква бегла представа, но не и да ви е основният аргумент, че някой купува/не купува гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирано ли е, че Азис продължава да прави по половин милион гледания на Хабиби седмично. И почти постигна 60 млн. А песента излезе преди 105 седмици.

 

Мотел пък прави над милион гледания вече 4-5 месеца.

 

Май ще има драма в годишната класация по гледания:

1. Мотел

2. Хабиби vs Напрао ги убивам

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С вторият им дует се получи точно като с първия - отначало ми звучеше слабо, а сега ми е на рипийт.

"Не ме заслужаваш" ме грабна точно от първо слушане. Този дует им е малко по - слаб от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирано ли е, че Азис продължава да прави по половин милион гледания на Хабиби седмично. И почти постигна 60 млн. А песента излезе преди 105 седмици.

 

Мотел пък прави над милион гледания вече 4-5 месеца.

 

Май ще има драма в годишната класация по гледания:

1. Мотел

2. Хабиби vs Напрао ги убивам

От началото на годината Хабиби има 19 540 483 гледания... от които едва 6 607 421 са от България. Така че цифрите са впечатляващи за това, че интересът към тази песен от чужбина е доста голям. Но 6,5 милиона не е особено голямо бройка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От началото на годината Хабиби има 19 540 483 гледания... от които едва 6 607 421 са от България. Така че цифрите са впечатляващи за това, че интересът към тази песен от чужбина е доста голям. Но 6,5 милиона не е особено голямо бройка.

 

Азис е с най-голям интерес от чужбина и то предимно от Турция. Това не е проблем, но поне неговите гледания със сигурност не са купени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, защо си го причинявате по един и същ начин? Ясно е, че всички дето ги броим за звездици в Пайнер зареждат по едни 3 милиона предварително и каквото дойде отгоре е добре, щото такъв е неофициалният ред в тази фирма. И като знаете какво ще зареди Галена при следващата си песен докъде мислите ще го докарат комплексарките, които си го мерят по този начин?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам специално заради Фокси вече да говорим така:

Как можа Камелия да си купи няколко милиона гледания! И то след като внуши на всички, че милионите били невъзможни! Безобразие! :baaasmiley:

 

По темата- доволен съм от мачкането на Преслава. Песента ме зарибява все повече, а и хората я приемат много добре. Вчера я пя цели три пъти на участието си и имаше интерес, много хора вече я знаеха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, защо си го причинявате по един и същ начин? Ясно е, че всички дето ги броим за звездици в Пайнер зареждат по едни 3 милиона предварително и каквото дойде отгоре е добре, щото такъв е неофициалният ред в тази фирма. И като знаете какво ще зареди Галена при следващата си песен докъде мислите ще го докарат комплексарките, които си го мерят по този начин?

 

Явно и Кама се е предала на пайнерското капариране и е заредила 3 милиона. Конкуренция, а ? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, защо си го причинявате по един и същ начин? Ясно е, че всички дето ги броим за звездици в Пайнер зареждат по едни 3 милиона предварително и каквото дойде отгоре е добре, щото такъв е неофициалният ред в тази фирма. И като знаете какво ще зареди Галена при следващата си песен докъде мислите ще го докарат комплексарките, които си го мерят по този начин?

 

Е не всичко се мери с гледанията... на някой просто им харесва песента. То ми е почти ясно, че Галена ако реши ще изкара повече за да натрие носове, това си е конкуренция и борба между тях и е нормално. Но е факт, че Преслава ги разби с тази песен, май никой от вас не го очакваше.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, защо си го причинявате по един и същ начин? Ясно е, че всички дето ги броим за звездици в Пайнер зареждат по едни 3 милиона предварително и каквото дойде отгоре е добре, щото такъв е неофициалният ред в тази фирма. И като знаете какво ще зареди Галена при следващата си песен докъде мислите ще го докарат комплексарките, които си го мерят по този начин?

На “Дразни ме” ти ли ги купи?

Очевидно е, че Преслава смаза. Нека продължава така, заслужава го. Малко чалга песни може да се похвалят с такъв начален интерес! Да не говорим, че като плюсове и минуси и споделяния върви повече от чудесно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На “Дразни ме” ти ли ги купи?

Очевидно е, че Преслава смаза. Нека продължава така, заслужава го. Малко чалга песни може да се похвалят с такъв начален интерес! Да не говорим, че като плюсове и минуси и споделяния върви повече от чудесно.

 

На ''Дразни ме'' са заради Гъмзата :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На “Дразни ме” ти ли ги купи?

Очевидно е, че Преслава смаза. Нека продължава така, заслужава го. Малко чалга песни може да се похвалят с такъв начален интерес! Да не говорим, че като плюсове и минуси и споделяния върви повече от чудесно.

Коментирай частта:

 

"На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб"

и

"Само да те питам гушка ли те друга"

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На ''Дразни ме'' са заради Гъмзата :Vishenka_05:

Радвам се, че Камелия смаза с хит защото всички тези на фокси за купени гледания на всички изпълнители издиша.

 

Коментирай частта:

 

"На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб"

и

"Само да те питам гушка ли те друга"

:3fdb8960598fa63e:

“На линия” ми е любимата част от текста. Жестока е!!

Пируваш ли поредния Тера хит на Преси ? Няма залязване!!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пируваш ли поредния Тера хит на Преси ? Няма залязване!!

Да, пак излезе от блатото и то мега победоносно. Даже котките и фениксите нямат толкова животи като нея :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...