Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Това и е една от най-противните песни, пълна излагация за певица като Деса.

 

Аз не виждам, кое е скандалното чак пък..просто държи една наденичка..а има и по - скандални неща от това... :3fdb8960598fa63e:

Одеве гледах интервю на Андреа..подготвяла нови песни, но не каза дали ще са поп или поп-фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам, кое е скандалното чак пък..просто държи една наденичка..а има и по - скандални неща от това... :3fdb8960598fa63e:

Одеве гледах интервю на Андреа..подготвяла нови песни, но не каза дали ще са поп или поп-фолк.

 

Говоря за самата песен, не за наденичката с която прави разни препрадки към други неща ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятно е как може да носиш аватар на Анелия от преди 10 години :1000 (1):

 

Не виждам смисъл да сменям постоянно графики.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса мачка с наденичките на скарата :3fdb8960598fa63e:

Целия видеоклип е доста забавен, а и самата песен ми е много любима /особено индийската част/.Шарено, неангажиращо, нестандартно. :Vishenka_05: Жалко, че песента не стана дори популярна, пък аз и възлагах големи надежди. :gun_bandana: Най-вероятно си е омандала наденичките след края на снимките, защото от тогава започна да качва килца. :baaasmiley:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче забелязвате ли, че новата песен на Екстра Нина е на 11-то място в Сигнал.бг това говори, че песента е приета много добре..въпреки, че и трябва много време да се разгърне, като цяло...смятам, че Нина с този проект се завърна официално в Пайнер. Да продължава в тази насока. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целия видеоклип е доста забавен, а и самата песен ми е много любима /особено индийската част/.Шарено, неангажиращо, нестандартно. :Vishenka_05: Жалко, че песента не стана дори популярна, пък аз и възлагах големи надежди. :gun_bandana: Най-вероятно си е омандала наденичките след края на снимките, защото от тогава започна да качва килца. :baaasmiley:

Поделили са си ги с Андреа. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче бързо се отказаха някои хора и заключиха анкетата, като видяха, че "И на всички като тебе" е песен, която е на година, а "Дразни ме" на 5 месеца..се видя кратко, точно и ясно, коя е по - харесвана, като клип и песен. :clap:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче бързо се отказаха някои хора и заключиха анкетата, като видяха, че "И на всички като тебе" е песен, която е на година, а "Дразни ме" на 5 месеца..се видя кратко, точно и ясно, коя е по - харесвана, като клип и песен. :clap:

 

Заключих я защото е напълно излишна и безмислена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заключих я защото е напълно излишна и безмислена!

Не спираме ли "И чакам нещо мъничко от теб" цял ден? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заключих я защото е напълно излишна и безмислена!

 

Това са им най-успешните проекти в последните години на вечните конкурентки, щеше да е хубаво продължение на вечната война. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не спираме ли "И чакам нещо мъничко от теб" цял ден? :Vishenka_05:

 

Няма спиране, утре отивам на работа със слушалките да си я слушам ... На линия съм за един човек и чакам нещо мъничко от теб :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...