Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, пак излезе от блатото и то мега победоносно. Даже котките и фениксите нямат толкова животи като нея :3fdb8960598fa63e:

Невероятна е Преси. След тотален провал като “Без теб” явно реши да се стегне. “Пазар звезда” ме стана голям хит, но другите две да. Нека се радва кралицата.

Какво мислиш за новото гадже ? Редовно и готви риба! Очаквам скоро да я оплоди, изглеждат щастливи.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Невероятна е Преси. След тотален провал като “Без теб” явно реши да се стегне. “Пазар звезда” ме стана голям хит, но другите две да. Нека се радва кралицата.

Какво мислиш за новото гадже ? Редовно и готви риба! Очаквам скоро да я оплоди, изглеждат щастливи.

А - въй, не! Кариерата тъкмо възкръсна, ще отиде в канала!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

9214801E.jpg

 

Ауу, супер, много се радвам, че го е направила. Дано пусне и в Инстаграм :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като знаете какво ще зареди Галена при следващата си песен докъде мислите ще го докарат комплексарките, които си го мерят по този начин?

Историята сочи, че Галена трябва да изкара нещо много скъпо и лъскаво, за да може да се задържи на нивото на посредствените песни и клипове от телефон на Преслава.

 

Сега като Преса има истински хит, какъвто не е имала от 100 години, Галена трябва да снима клип на Марс, за да ѝ бъде конкуренция. Няма как. Природен закон. Преслава>Галена. Така е, когати не си нищо повече от една опаковка без съдържание.

 

А между другото, Гальо фафлата много остарял. Поне на онзи аватар има вид на 50-годишен. Луканката му е изпила живеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория с Коледен концерт!

 

Ето защо няма да я има на концерта на "Планета". Кака ни Глорче се стяга за самостоятелен такъв в Русе. Вълнуват я нея сборищни концерти...

 

Амброжке, да отидеш! Ще чакаме снимки и клипчета! ;) :Vishenka_05:

 

Ето кой е истинският терминатор на сцената! Ето кой изпълва със съдържание понятията "артист-изпълнител" и "творец"! Защото едно е да се размяташ по дискотеките пред пияни младежи, съвсем друго е да организираш и осъществиш самостоятелен концерт, където аудиторията на 100 % е вперена в теб и следи всяко твое движение. Където напрежението и отговорността са много по-големи. Където не можеш да се мяташ като дрогиран и да ръсиш простотии. Където публиката е от 4 до 74 години, че и повече...

Съотнасяйки всеки друг изпълнител към тези изброени неща, да попитам: Нима не Глория е Лидерът в поп-фолка? Въпросът е реторичен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакват се преиздавани албуми на Преслава, Райна, Ивана и Тони Дачева..

А на Валя? Егати, никъде не мога да намеря "Искам всичко" и "Моят свят", а това са едни от най-добрите албуми в поп-фолка. Дано впоследствие и те да бъдат преиздадени!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А на Валя? Егати, никъде не мога да намеря "Искам всичко" и "Моят свят", а това са едни от най-добрите албуми в поп-фолка. Дано впоследствие и те да бъдат преиздадени!

"Моят свят" го има на диск в София, може да отидеш до магазина и да им кажеш, те ще ти го качат направо от склада долу.

"Иккам всичко" е много трудно откриваем, почти никъде не е останал - някъде ако го видиш от обяви в базара по-скоро. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория с Коледен концерт!

 

Ето защо няма да я има на концерта на "Планета". Кака ни Глорче се стяга за самостоятелен такъв в Русе. Вълнуват я нея сборищни концерти...

 

Амброжке, да отидеш! Ще чакаме снимки и клипчета! ;) :Vishenka_05:

 

Ето кой е истинският терминатор на сцената! Ето кой изпълва със съдържание понятията "артист-изпълнител" и "творец"! Защото едно е да се размяташ по дискотеките пред пияни младежи, съвсем друго е да организираш и осъществиш самостоятелен концерт, където аудиторията на 100 % е вперена в теб и следи всяко твое движение. Където напрежението и отговорността са много по-големи. Където не можеш да се мяташ като дрогиран и да ръсиш простотии. Където публиката е от 4 до 74 години, че и повече...

Съотнасяйки всеки друг изпълнител към тези изброени неща, да попитам: Нима не Глория е Лидерът в поп-фолка? Въпросът е реторичен.

 

Глория си има и стабилни клубни участия, не само концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница записа втора победа с новия си сингъл "Изкушение". Песента отново спечели вота на читателите на Signal.bg и затвърди лидерската си позиция в най-престижната класация за попфолк "50-те Най..."

На второ място тази седмица влиза новият проект на Преслава - "Не се изтриваш".

Деси Слава и Джордан запазват третата си позиция с дуетния сингъл "Ангелите плачат".

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=50402

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница записа втора победа с новия си сингъл "Изкушение". Песента отново спечели вота на читателите на Signal.bg и затвърди лидерската си позиция в най-престижната класация за попфолк "50-те Най..."

На второ място тази седмица влиза новият проект на Преслава - "Не се изтриваш".

Деси Слава и Джордан запазват третата си позиция с дуетния сингъл "Ангелите плачат".

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=50402

 

Все по-измислена става тая класация. Да не би Яница да е скорошен гост ?

 

Впрочем какво стана с ОМ, май никой не ще да ходи ? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Факт е третата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк клипове.

ТОП 10:

01. Галена - #TheBo$$ - 16 820 точки

02. Джена и Преслава - Тук жена му пази - 13 817 точки

03. Райна - Сафари - 13 135 точки

04. Галин и Лорена - Нощта гърми - 12 244 точки

05. Камелия и Гъмзата - Дразни ме - 11 035 точки

 

06. Андреа ft. Сузанита - Строго забранено - 10 726 точки

07. Емануела - Без чувства - 9 737 точки

08. Анелия - С тебе ми е най - 9 730 точки

09. Кали - Que Pasa - 9 435 точки

10. Емилия и Тони Стораро - Как да изтрезнея - 7 424 точки"

 

*В годишната е напълно възможно да не спечели #Thebo$$ :helpsmilie:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Хита на годината!

 

Супер зарибявка е тая песен и мачка с интерес, честно казано не съм го очаквал от Пепи :3fdb8960598fa63e:

 

Коментирай, че днес ще направи повече гледания от вчера!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер зарибявка е тая песен и мачка с интерес, честно казано не съм го очаквал от Пепи :3fdb8960598fa63e:

 

Коментирай, че днес ще направи повече гледания от вчера!

Шок! Това е предателство! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шок! Това е предателство! :gun_bandana:

 

:roll1:

 

Миличка, признай, че и ти не очакваше да разбие рекорда на "Мотел"!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Миличка, признай, че и ти не очакваше да разбие рекорда на "Мотел"!

Винаги имах искрица надежда, че ще възкръсне ала котка, паднала от осмия етаж.

 

-А.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е просто гениална снимка. Не знам дали има друга, която толкова точно да описва всичко, което не е наред в тази държава заедно с първопричината за това. Направо си е за награда Пулицър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е просто гениална снимка. Не знам дали има друга, която толкова точно да описва всичко, което не е наред в тази държава заедно с първопричината за това. Направо си е за награда Пулицър.

 

Именно ... 90% от проблемите на обществото ни са на този фотос.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...