Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е, сега Камелия с един хит за последните има-няма 10 години измести цели 4 силни години на Андрю ли? Извинявам се за грешката ми!

Много сте ми смешни как с факти ви хвърлям твърденията в кофата и не млъквате. Хем нагли, хем оборени на 100%. :3fdb8960598fa63e:

 

Значи най-много се кефя, когато видя някой да спори с мен, копирайки 1 към 1 стилът, който е научил от мен. Не е изненадващо, че той е фен на Андреа, най-голямата пайнерска инвестиция в копие на Камелия. Съжалявам, че не мога да ви обърна достатъчно внимание поради прекалено много футболни фенове, които имам, но обещавам, че от утре ще се поправя. Все пак оценявам усилието, на двамата ентусиасти, които се застъпвате за една загубена кауза, като "Андреа". Но едно нещо така и не научихте от мен в тези форуми. А именно.....

 

..... хитовете са просто част от системата, за поддържане на дълга и успешна кариера.

 

Какво значи дълга и успешна кариера може да се разбере просто като се влезе във фейса на Камелия и се види какво става още на първият и концерт в Чикаго, който е част от американското и турне. Това, което ще видите не се постига с едно избухване, като "Дразни ме". Трябват много други неща, които Андреа, за съжаление не притежава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Макар Андреа да е изживяла своя пик и да е била в ТОП 3 началото на това десетилетие, къде я гласите за певица на годината?

Тя е била винаги и само АРТИСТ-изпълнител. Главно артист.

Не забравяйте, че именно с нея се свързваше деградацията на чалгата, младото поколение и пошлостта.

 

И как да е нямала ротация?

Понеже съм записвал в ония години от Планета почти денонощно, мога да ви кажа, че най-ротирани бяха /2010-2012/:

1. Мария

2. Цветелина Янева

3. Андреа

 

Та те дори не спираха да и въртят английските денсчета, само нейните коледни тв версии въртяха през останалото време освен около Коледа, в лайфовете - миксовете и от турнетата, пък от промоцията "Лоша" ми се повръщаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Макар Андреа да е изживяла своя пик и да е била в ТОП 3 началото на това десетилетие, къде я гласите за певица на годината?

Тя е била винаги и само АРТИСТ-изпълнител. Главно артист.

Не забравяйте, че именно с нея се свързваше деградацията на чалгата, младото поколение и пошлостта.

 

И как да е нямала ротация?

Понеже съм записвал в ония години от Планета почти денонощно, мога да ви кажа, че най-ротирани бяха /2010-2012/:

1. Мария

2. Цветелина Янева

3. Андреа

 

Та те дори не спираха да и въртят английските денсчета, само нейните коледни тв версии въртяха през останалото време освен около Коледа, в лайфовете - миксовете и от турнетата, пък от промоцията "Лоша" ми се повръщаше.

Естествено,че ще я въртят постоянно,нали беше ТОП. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да беше уточнил, че сега ще се чудят кой дует :(

 

Деса и Джордан.

Фики явно доста злоба е събрал за да не покани Галин на сватбата си и то при положение, че са викнали 600 човека и повече даже... Доста е тъпо от негова страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса и Джордан.

Фики явно доста злоба е събрал за да не покани Галин на сватбата си и то при положение, че са викнали 600 човека и повече даже... Доста е тъпо от негова страна.

Ако не са близки, откъде накъде да го кани?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса и Джордан.

Фики явно доста злоба е събрал за да не покани Галин на сватбата си и то при положение, че са викнали 600 човека и повече даже... Доста е тъпо от негова страна.

Галин получи своята покана за промоцията на албума на Фики не го уважи не виждам защо да го кани на сватбата си. Поканени са всички близки и приятели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин получи своята покана за промоцията на албума на Фики не го уважи не виждам защо да го кани на сватбата си. Поканени са всички близки и приятели.

 

Все тая.. харесвам и двамата и не ми е за цел да ги плюя сега. В последно време обаче Галин изкара по-добри песни. Като се замисля обаче Коцето ги надмина по качество в някой от проектите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница отново е с най-яката песен и пак гледанията паднаха. :(

Не проумявам какво харесват толкова в "Ме Густа" и "Пате"

 

"Ме Густа" е яка.. патето е цигания но трупа доста активи като гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ме Густа" е яка.. патето е цигания но трупа доста активи като гледам.

Гайдите ли наричаш цигания? И кое е якото на безумния текст на Ме густа.. или просто е яко, че Цецо е контутирал тялото на Галин и го виждаме да се прави на мъжката Гери Никол.. :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...