Jump to content



VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Добре, че е Сашка в това шоу, много ме забавлява в добрия смисъл на думата. Видяхте ли мразещите чалга Тото и Щерева какво правят на чалга партито? Псевдоморалистите в действие. А тоя Тото колко е некадърен само, нямам думи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че е Сашка в това шоу, много ме забавлява в добрия смисъл на думата. Видяхте ли мразещите чалга Тото и Щерева какво правят на чалга партито? Псевдоморалистите в действие. А тоя Тото колко е некадърен само, нямам думи.

Сашка напълно обори представите за себе си в това шоу. Всички очакваха тя да е най-скандалната, а в крайна сметка е на километри зад някои като Шефа и Мегз. Хората сякаш видяха, че макар и да е по-колоритна откъм имидж, същевременно си е и един най-нормален човек, който естествено умее да забавлява другите. Неслучайно беше такава дива през 90-те- знае си как жената. А да не говорим каква реклама направи на себе си като певица с изпълняването на различни стилове, и то доста добре.

Ако не бяха някои негативни монтажи, които сценаристите й бяха направили в предните седмици, можеше да излезе от предаването със съвсем добър имидж, но и така става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегз на моменти ме дразни адски много. За пръв път има толкова противоречив и странен участник. Такива точни разсъждения, аргументи и реакции има в повечето време, и веднага след поредното издигане нагоре средва някаква лигава и тъпа сценка от нейна страна. Сцените с дрехите и името са пълен потрес. Обаче все още й симпатизирам като цяло. Като си провежда разговорите всеки ден, служителите да й подшушнат да спре с тези глупосни, иначе победата в шоуто ще я гледа през крив макарон.А на нея това й е целта - победа и реклама на бранда. На тези, които излизат им е лесно да разберат какво не харесват хората в тях и да се поправят. При Тото и преди при Мария си личеше,че получават информация какво харесват хората и какво не. Мегз с тези разговори също може да си помогне, но не се знае дали не се записват. В крайна сметка предпочитам хора, които играят за победа, а не такива,които лежат по диваните и играят ролята на фикуси в къщата.

 

Ганка на интервю :hahaha: :roll1:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като си провежда разговорите всеки ден, служителите да й подшушнат да спре с тези глупосни, иначе победата в шоуто ще я гледа през крив макарон.А на нея това й е целта - победа и реклама на бранда. На тези, които излизат им е лесно да разберат какво не харесват хората в тях и да се поправят. При Тото и преди при Мария си личеше,че получават информация какво харесват хората и какво не. Мегз с тези разговори също може да си помогне, но не се знае дали не се записват.

 

Разговорите, които води са на високоговорител пред хора от продукцията.

При Мария и Тото е съвсем различно.В клуба всеки може да дойде и да ти каже каквото си пожелае, докато в къщата е възможен само вариант тип разсъжденията на ШефПетров за 17те артикула.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разговорите, които води са на високоговорител пред хора от продукцията.

При Мария и Тото е съвсем различно.В клуба всеки може да дойде и да ти каже каквото си пожелае, докато в къщата е възможен само вариант тип разсъжденията на ШефПетров за 17те артикула.

Мария като дойде на участие в Плаза по време на участието си във брадъра имаше 10 човека охрана около нея.

Някой от публиката искаше да и подаде телефона да се снима, но охраната не позволи.

 

Но пък от друга страна ако Марче не извади пачките от чантичката, кой друг? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг брадър:

- Изневерявала ли си на Дани повече от 1 път, докато бяхте заедно?

Александра Богданска (без да се замисля):

- Да.

ББ:

- Изневерявала ли си му повече от 5 пъти?

АБ (замисля се леко, но не много):

- Да.

ББ:

- Изневерявала ли си му повече от 10 пъти?

АБ мълчи 2 минути. Е са си е** мамата. В очите ѝ се чете нечовешко напрежение и трудност. Брои внимателно, да не пропусне някой и да я хване детектора на лъжата. Съквартирантите са в ступор. Алфредо Торес проговаря български от напрежение. От съседната къща в Нови Хан, баба Гица се провиква мощно: уруспио ниеднааааа! Дедо Гошо примлясква жадно, боцкайки туршийката и се изпуска на глас: е таа само аз не съм я минал! Целият свят е вперил очи в телевизора. Напрежението се реже с нож. Цецо Боклука спира за малко да бие мис Тигрова и увеличава звука в трепетно очакване. Майки са готови да се откажат от децата си, бащите да зарежат всичките си любовници. Баба спира да храни внуче, Бойко Борисов да говори глупости. Ким Чен УН е сложил палец на червеното копче, Генерадев гледа умно за пръв път в живота си. Валери Симеонов всеки момент ще спре да бъде тъп. И точно в този момент АБ отронва:

- Не.

ББ:

- Обичаш ли го?

АБ:

- Да.

ББ:

- Ще се омъжиш ли за него?

АБ:

- Да.

Край. Светът оцеля и този път. Всичко се връща в нормалния си ритъм на живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Coño... Защо Ваня, бе?! Ебаси, тъпотията... Не очаквах точно тя да си тръгне, не и преди шеф Петров...

И Мегз взе да ме дразни, а по принцип ми е симпатична. И сега не знам кой искам да победи... Май ще избирам между Алфредо Торес и сем. Петканови, или накрая Маргарита Хранова. Сашка много ме забавлява, но да е победител...

Взе да ми става вече безинтересно.

Кога е финалът, някой знае ли?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Coño... Защо Ваня, бе?! Ебаси, тъпотията... Не очаквах точно тя да си тръгне, не и преди шеф Петров...

И Мегз взе да ме дразни, а по принцип ми е симпатична. И сега не знам кой искам да победи... Май ще избирам между Алфредо Торес и сем. Петканови, или накрая Маргарита Хранова. Сашка много ме забавлява, но да е победител...

Взе да ми става вече безинтересно.

Кога е финалът, някой знае ли?

 

След 3 седмици казаха днес, ама те и предния понеделник пак казаха 3 седмица. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може да го гледате това ? Всички са такива отрепки тоя сезон.За първи път ми се случва да гледам ББ и да няма дори един човек на който да симпатизирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече става много скучно. Все едни и същи спорове. Николета няма ли да влиза ?

 

Николета тази година няма как да влезе, понеже ще трябва да плаща неустойка по договора си с "Папараци", ама догодина сигурно ще влезе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...