Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Tи досега за мисловен гений ли я имаше ? :1000 (29):

Не, но в началото горе-долу понаправи добро впечатление. Аз като цяло дори не я познавах и гледам, че и тука форумците бяха изненадани от нея, ама....

Мале Тото май е простоват в сравнение с Мегз, оплете се като пиле в кълчища. Сашка добре му каза, че това не е мъжко. Тя била флиртувала с него, а той недостъпният не е. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеле майко, таз с джуките сериозно ли има 3 вишси? Или самите джуки са ги изкарали, докато са заработвали 6 апартамента? И нещо не разбрах, щом оная извънземната я е набедила за по-бедна от Ванчето, защо си го изкара на червения парцал?

 

Сашка я имах за малко по-така, ама тва е пълно падение - мое ли да седиш и да пригласяш на мекотело като това с джуките? То хубуу стратегия, ама точно Васева ли няма с какво да изпъкне в тая къща бе, толкоз хубави сеири е праила таз жена през годините, хем тамън дружката и оттам е в къщата, що не спретнат един качествен сюжет с извънземни, бой, бебета и някви гуми?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле тази Джулиана наистина е много нагла!Интриганства в ефир и после изкарва Мегз черната.Ако Мегз беше казала нещо за нейната майка нямаше ли да скочи така?Имам чувството , че се случва същото като с Емануела миналата година.Всичките в къщата се бяха обединили срещу нея и Миглена , а накрая останаха и двете в топ 3,защото публиката ги хареса напук на злобарите вътре.Ама тя и Мегз си е виновна,защото много крякаше,можеше преспокойно да й каже да внимава какви ги бръщолеви силиконовата й мутра за да не се срещнат в съда след ББ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от началото ми е супер антипатична тая Джулиана. Говори тромаво като бавноразвиваща се. Чудех си на акъла на хората, които я харесват (майка ми е в това число също). Иначе днес не съм гледал епизода, минавам само да кажа, че Гани е тъпо парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Мегз спре да вика толкова много и ще ми стане фаворит. Много ми харесва мисленето й и разбирането й за повечето неща. Умно момиче е,но крясъците са в повече и това натоварва. В разговора с Тото си пролича,че може да води интелигентно спорове. В този разговор дори ми напомни на любимката ми от предишния сезон - Миглена Ангелова. Така се печелят войни, а ако постоянно викаш никой няма да чуе какво казваш, пък ако ще и най-умната мисъл да си казал.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефа е прав, като се нахвърли срещу Тото. Може би не биваше да приготвя никакви багажи, защото така олеква. Не може този вчерашен брадясал Сульо да се гаври с корифеи в музиката, без значение чалга или друг стил. Да си се гаври там със своето, там поне има мегдан. Не знам какъв таргет има, но мнозина не го и знаят кой е, камо ли някакво творчество да има като за света. Не може такива келеши - на моята възраст е, въпреки че ми изглежда по-голям, да си прави гаргара с по-големи от него. И не е само той, а цялото поколение е такова.

Хранова не биваше да циври, защото тя си знае коя е, хората си знаят. Бахти ранимата и тя. Но както каза Шефа - проблемът е в отношението. Той може да е като говедо на моменти, и то главно с жените, ама що не е скочил на Марга, на Сашка, на Богданска или на Петканов... Явно другите са го провокирали с нещо.

А в спора Мегз/глиГАНИ естествено, съм на страната на първата. Джула се оказа доста елементарна и още отсега се вижда как това момиче живее, издигайки себе си на почит - това само ще й пречи, явно доста е получавала наготово, за да парадира така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати и злобното същество е тая Джулиана. Само завижда на Мегз защото не може да ѝ стъпи на малкия пръст! Тая Джулиана на Мегз нозете ще ѝ мие и водата ще ѝ пие!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Btw Тото и на мен ми направи много грозно впечатление с това изказване за големи изпълнители. Също и имитацията на Стораро беше подигравателна и тъпа. Иначе пеел негови песни на участия за "смешката". А сигурно нито една тяхна песен хората не пеят толкова силно,колкото като правят "смешки" с поп-фолк песни. А такива като този има бол. Обаче и бързо залязват. На всеки музикант му се иска музиката му да достига до максимално повече хора и да бъде оценена. Няма как един вид да кажеш, че еди каква си музика не струва и става за "смешка" , защото има причина да е подействала на толкова хора, за които те засега могат само да мечтаят да имат.

Тото още във визитката се обиди своите почитатели - само дебелите го налазвали. Еми дебели, грозни,ниски - твои фенове са и са дошли да те видят, имай малко уважение!

В някой от епизодите пък каза,че не се борил да спечели предаване с награда " Любимата звезда на хората гледащи ТВ в 20:00 ч."

Тези неща като се натрупат и си правиш изводите, че е с прекалено вирнат нос, а тепърва започва да гради кариера. Не ми харесва поведението му.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати и злобното същество е тая Джулиана. Само завижда на Мегз защото не може да ѝ стъпи на малкия пръст! Тая Джулиана на Мегз нозете ще ѝ мие и водата ще ѝ пие!

Ако не бяха мама и тате нямаше да има 15 апартамента и огромно самочувствие.Толкова ме дразнят такива хора,които се хвалят с благата от другите.Какво е постигнала тя в този живот сама?-нищо.Един Мис Силикон,който нямаше да го спечели ако не се беше обезобразила с парите на техните.Била от Пловдив,а Мегз от Раковски,а тя и майка й се държат адски селски.На такива хора слава не трябва да им се дава :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не бяха мама и тате нямаше да има 15 апартамента и огромно самочувствие.Толкова ме дразнят такива хора,които се хвалят с благата от другите.Какво е постигнала тя в този живот сама?-нищо.Един Мис Силикон,който нямаше да го спечели ако не се беше обезобразила с парите на техните.Била от Пловдив,а Мегз от Раковски,а тя и майка й се държат адски селски.На такива хора слава не трябва да им се дава :mf_surrender:

 

Точно така!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тото с цялото си самочувствие ако си погледне 90% от публиката - деца с 1 полупрочетена книга в живота си, не знам дали би имал същото до небесата, с каквото видно се разполага.

А Марга излезе много повърхностна, не може човек на нейните години с деца, внуци, внушителна кариера, награди, концерти, бетонна дискография да се обиди на финансово състояние и умствен багаж. И то изказани от момиче на 27 години. Падна й достойнството с тази нейна реакция и явно Мегз я е преценила доста правилно.

Изненадан съм колко много поведението и размишляването на Мегз в голяма част от ситуациите се препокрива с моето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...