Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Може да пишете каквото си щете и да, беше нагласено това излизане, но Мария беше страхотен играч, силен и потенциален победител. Шоуто загуби много, реално се държеше на нея, шефа, Мегз и Сашка. Останалите не могат да бъдат по-скучни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да пишете каквото си щете и да, беше нагласено това излизане, но Мария беше страхотен играч, силен и потенциален победител. Шоуто загуби много, реално се държеше на нея, шега, Мегз и Сашка. Останалите не могат да бъдат пи-скучни.

Напълно.

Марчелис беше много силна като играч и ако искаше можеше да се развихри още повече, да го докара до финал и т.н., но както знаем, всичко в това предаване е предварително съгласувано и постигнато споразумение между страните.

Преди да влезе още се говореше, че тя влиза със срок и ще я замести Николета. Да видим, там какво ще се получи.

В момента останаха двама интересни - Мегз и Шефа, всичко останало издиша пред тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

4 Сезон ги засичам че ползват за фон музиката от играта Симс .. :D :D

Дали си плащат права на ЕА games ? :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, това между Мегз и Мария е било предварително уговорено да си направят цирка и шоуто вътре. Как пък точно преди да излезе, си останаха отново приятелки и се държаха за ръце?

По всички личи, че това е било чист сценарий между двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че Мария щеше да стигне на финал, но никоя чалгарка в скоро време няма да излезе с подкрепата която имаше Емануела. За Мария в началото имаше много позитивни коментари, но после нещата се промениха. Може би направи добре, че напусна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да пишете каквото си щете и да, беше нагласено това излизане, но Мария беше страхотен играч, силен и потенциален победител. Шоуто загуби много, реално се държеше на нея, шефа, Мегз и Сашка. Останалите не могат да бъдат по-скучни.

Абсолютно! И моето мнение е такова до този момент!

Мария беше страхотен играч и беше от моите фаворити. За това, че спасиха Сашка и Мегз, не се учудвам, все пак те са интересни участници и навярно ще бъдат и на финал. Добър избор, за сега.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти гледаш ли предаването редовно?

Най-редовно, губя сън напрао ако не съм изгледал порената порция простотии на набедените за звезди, поне половината от които са ми напълно неизвестни дори като физиономии ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От чалгарките май Преса най-малко се е излагала.

 

Падението на Преслава започна именно от Брадъра. На много хора им падна в очите точно от тук. Държеше се супер изкуствено и прикрито; преиграваше с мнимата връзка с Богданов; обедини се с най-големите гадове в Къщата и се подиграваше на по-слабите играчи - Кичка, Луна и т.н.; изложи се с мотивите, поради които напусна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Падението на Преслава започна именно от Брадъра. На много хора им падна в очите точно от тук. Държеше се супер изкуствено и прикрито; преиграваше с мнимата връзка с Богданов; обедини се с най-големите гадове в Къщата и се подиграваше на по-слабите играчи - Кичка, Луна и т.н.; изложи се с мотивите, поради които напусна...

 

Отвратителна беше в Брадъра. Лицемерна, фалшива и прикрита. Нищо не показа от себе си, нито остави някоя следа, изказ, фраза и т.н.

Да не говорим, че след това, Ритон й дадоха награда, а тя не отиде на техния концерт и се разбра, че е интересчийка. (не че не се знаеше, де)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителна беше в Брадъра. Лицемерна, фалшива и прикрита. Нищо не показа от себе си, нито остави някоя следа, изказ, фраза и т.н.

Да не говорим, че след това, Ритон й дадоха награда, а тя не отиде на техния концерт и се разбра, че е интересчийка. (не че не се знаеше, де)

 

Какво да покаже от себе си? Истинското си лице на лигава глезла, нимфоманка, разгулничка и алчница? Излагацията щеше да е пълна, а тя нали реноме пази. И въпреки това, както казваш ти и Пламен, пак успя да се изложи с лицемерието си, прикритостта, абсурдните мотиви да напусне по-рано и фалшивата любов с онзи алкохолик Гъмов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да посочим чалгарка, която се е запомнила с нещо от това предаване, уви, не е нито Емануелица, Преслава, Мара или Луна...

 

С риск да ме обвините в пристрастие ще кажа само, че Камелия влизайки в къщата само за броени минути отнесе език от Божидара Бакалова и плесница по дупарата от Тодор Славков, които постъпки се коментират и до днес.

 

Отделно интервюто й с проф. Вучков и най-вече СКАНДАЛНОТО ИНТЕРВЮ с Ицо Хазарта беше паметно. Брутално, истинско и сърдечно. Ха-ха

 

Иначе Мара на мен много ми хареса участието й. И евалата, че навреме се праждоса, защото сега тепърва маските "ще падат" и нямаше как да продължи да изглежда като топ метресата на България. Верно, че си е обогатила речника с десет думи, но не простееше толкова много като Емануела или неадекватнееше като Рена и Преса. Беше си топ ъф дъ топ. Еваларката.

 

Е, организаторите можеха малко повече да го обиграят с напускането й - нещо скандалчета, иди ми-дойди ми, а-у. Среща с детето, знам ли. Можеше да бъде по-"въздействащо", не се научиха от фейла с Пресла и многобройните й участия ужким, на които те така или иначе си ходят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...