Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Ами, всъщност Мегз показа в последно време, че не е чак толкова силна. Тя се повлия директно от играта и от това, че е фантом в къщата и не успя да изтрае особено много време. Да не говорим, че в доста от ситуациите и мисиите не беше обмислила добре своето поведение и резултатите от него, заради което си патеше няколко пъти и се стигна до там да съжали за решенията си.

Сашка е добра, ненатрапчива, не е досадна като шефа и Джулиана, доста фриволна е за сметка на това, леко мързелива. :1000 (29): Но някак си пръска симпатия.

Силно се надявам да не е Тото, дано накрая Мегз и Сашка да са сигурни финалисти.

 

Стига и ти... Мегз финалист, ужас! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Победител трябва да е Сашка или Мегз! Забелязвам голямо одобрение към тях, особено към първата, което дори ме изненадва. Радвам се за нея, защото тя влезе в това шоу не толкова за да спечели, колкото за да докаже, че не е толкова смахната, каквато винаги е изглеждала, и го постигна. Хората вече я възприемат като мила и колоритна жена, която е и добра певица. Да не говорим, че по мое наблюдение и участията й се увеличиха, а възраждането на кариерата също беше нейна цел.

И все пак... няма какво да се лъжем. Ще спечели Петканов или Тото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм за Мегз и от доста години не съм симпатизирал толкова на някой от участниците.

Момичето е целеустремено и знае какво иска от живота. Харесва ми че е лудичка, но себе си. Борбен човек е и във всеки един спор в който участва надвива със добре аргументирани думи, много точни коментари, гледната й точка е много правилна. Изглежда ми добър човек, който ако не закачат няма да навреди на никой. На всеки помага и знае как да ги нахъса. Единствената която има твърда позиция и не си мени мнението по-често от бельото. Само тя успя да надвие над Шефа. Над нещата е и въпреки че Тото напоследък иска да я елиминира - тя го затапва с факти. От нищо прави нещо и в роклите е открила къде може да изразява себе си, има талант за това. Колкото и да е шантава, дори това с насекомите дето събираше много ми хареса защото искаше да си ги запази като спомен от къщата. Неразбрана е, защото е странна..но това е хубаво качество, не недостатък. Има интелект. На 100% твърдя, че няма по-подходящ човек за победа от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, всъщност Мегз показа в последно време, че не е чак толкова силна. Тя се повлия директно от играта и от това, че е фантом в къщата и не успя да изтрае особено много време. Да не говорим, че в доста от ситуациите и мисиите не беше обмислила добре своето поведение и резултатите от него, заради което си патеше няколко пъти и се стигна до там да съжали за решенията си.

Сашка е добра, ненатрапчива, не е досадна като шефа и Джулиана, доста фриволна е за сметка на това, леко мързелива. :1000 (29): Но някак си пръска симпатия.

Силно се надявам да не е Тото, дано накрая Мегз и Сашка да са сигурни финалисти.

И все пак, Мегз като цяло смятам, че се утвърди като един от силните и по-запомнящите се съквартиранти този сезон. Изцяло САМА си отстояваше позиция, мнение, вместо като Златков и други съквартиранти постоянно да се лепка за тоя' и оня'. Никога не пасуваше и без нея и шефа определено сезонът нямаше да бъде същият.

 

За останалото +1

И аз се надявам да не е Тото, въпреки че малките лапетии ще си скъсат задниците да пускат СМС-и за него. Сашка пръска от симпатия, защото не играе роля и наистина си е толкова добра, докато други съквартиранти в къщата се опитват да се правят на добри, но не им се получава особено.

 

Според мен ще спечели Петканов, нормално е Нова да го налагат, а и в играта с въпросите неговите смея да кажа, че бяха най-лесни. Във Вип Брадър малко неща са случайни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че гласят Петканов за победа. Според мен пък точно Александра я налагат бясно за победител. Толкова драматични моменти и спретнаха, а и за нея дават само колко е положителна към всички и каква жертва е вътре.

Аз се надявам Мегз да спечели. Обаче трудно ще се пребори с бабите,които ронят сълзи колко страда Александра и ще пуснат смс-и да подкрепят любовта и страдащото момиче. Феновете на Тото сигурно не го и гледат, но пращат смс-и, защото така им казва Лъчо от СкандаУ. На мен вече ми писнаха тези участници.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Петканов, Тото и Александра махнат ли се ще е идеално, ама шансът да се случи е минимален.

 

Точно тие 3-мата няма да ги махнат, най-вероятно Енджи, Джулиана и евентуално Сашка/Маргарита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно тие 3-мата няма да ги махнат, най-вероятно Енджи, Джулиана и евентуално Сашка/Маргарита.

Да и аз съм на това мнение, ама тези 3мата са ми най-противни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички да ги махнат днес.. Как пък тоя сезон един няма, който да кажеш, че си заслужава да спечели....

Тото ми беше фаворит докато не започна да демонстрира толкова високо и евтино самочувствие.

Мегз е абсолютна лигла и тотално неориентирана в живота. Не стига, че и платили хонорар да влезе ами и демонстративно удря контра на всичко.

Двамата влюбени цял сезон освен лошо изигран театър друго не показаха.

Джули я поздравявам за тоновете дипломи, наистина може да разсъждава на моменти трезво и задълбочено ама е толкова безхарактерна. Пред един Шеф Петров се сриваше. И е такава мръсна клюкарка и интригантка... поне това показва в шоуто.

Сашка и Маргарита... едната без нищо между залъците стигна до финал, другата с кротуване. Нищо не видяхме и от тях.

За Енджи нямам мнение. Много ми е никаква...

Толкова на сила го изгледах тоя сезон, че чак ме е срам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъп полуфинал, разпитват ги някви неща, дето никой не го интересува...

 

Това предполага че ще да има някви неща, дето някой го интересува за тия, което ме съмнява. Мноо дълбоко.

 

Иначе съм изненадан определено, че още не е приключило. Кога свършва тая идиотщина?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегз уби! Брутална реч

Мегз има много оригинална и задълбочена мисъл. Може и да е неориентирана, но поне търси себе си и е непримирима. Не я е страх да си признава личностните спадове и наистина не обиди никого този сезон. Една Джулияна е супер твърдоглава, примитивна и ограничена на някои теми. Много по-противоречива ми е тя, защото в един момент супер много ме кефи как се жертва за групата и изглежда добричка, а в същото време нямаше съквартирант, когото да не обсъди негативно пред друг. Също така одеве ме издразни супер много самочувствието й и убеждението й, че тя, видиш ли, била в някакъв си шоубизнес и визията й била такава, за да се отличава. Ма тя е направена като по калъп на един таргет силиконки, които са всичко друго, не и естестични. Според мен в по-зряла възраст ще има сериозни проблеми на тая тема, след като още сега е толкова суетна, вместо като млад човек да е небрежна и да дава пример с естествена красота.

Тото ми се срина пред очите. Не е глупаво момче, но се долавят наченки на агресия. Има и една самодоволна, мазна, ехидна усмивка и като набере обороти, пак влиза в ролята на гангстерче от гетото. Някак не ми е джентълмен. Явно е тип темперамент, който не ми допада.

Сашка ми харесва. На моменти се защитаваше или защитаваше друг - не е била съвсем пасивна, но я видях в светлината на една мила жена. Доста е одухотворена, което е в пълен разрез с визията й. Мисля, че изпитва някакви угризения постоянно и не си вярва. Бееше ми много сладка - много се смях с нея.

Хранова е класа, само че можеше да покаже и още от себе си. Нормално е да мрънка малко повече - стигнала е тая възраст.

Харесвам Петканов и Александра като позитивни млади хора, въпреки че театрото им ми дойде в повече и е ясно, че е нагласено. Петканов ми се вижда добряк. Ако спре да се прави на палячо и след предаването, ще спечели повече. Май и двамата още не са се наживели.

В Енджи има финес. Малко ми е интровертна обаче, не знам, не мога да я преценя в подробности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...