Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Напоследък започнах да позарязвам ВИП-а, защото театърът вече взе да ме дразни. И в предишни сезони е имало нагласени неща, но в този сякаш направо си го признават като реализират някои обсъждани още преди старта на шоуто сюжетни линии.

Радвам се, че Сашка е втора по вот (ако вотът е реален, де). Не знам защо не обявиха, че номер 1 е Тото, то още от началото на шоуто е ясно, че той ще е победител.

Поне представянията им с разменените роли бяха брутални, много се смях! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина това е най-тъпият сезон в историята на ВИП Брадър. Победителят е ясен от ден първи кажи-речи, снощи вече беше и официално потвърдено. Изсмуканата и фалшива любовна история между Даниел и Александра е меко казано дразнеща. Липсват яки мисии, които да ги провокират. Сезонът се крепи основно на скандалите около Шефа - представете си само, ако него го нямаше какво щяха да излъчват... Другите, които стават донякъде, са Сашка и Мегз. Всички останали са абсолютни статисти и мижитурки. Пълен провал за Нова тоя сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стана скучно наистина, аз напоследък гледам само от vbox избрани моменти и клипчета, които са ми интересни. Сега са наред Алекс и Дани, но беше толкова ясно, че и техният момент ще дойде да се сдобрят, че сякаш от 2 епизод беше ясно на всички зрители. Като цяло да дават повече Сашка, че ме спуква от смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подиграват се със Сашка - как ще се нагъзи, ще лази и ще вие като вълк. И аз не бих се излагал така. Идиотска и несправедлива мисия отново - едните си бият пържолки, а други трябва да се правят на олигофрени. Защо не накараха Хранова да лази и да вие?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегз не ми хареса с тъпите аргументи за бизнеса си. Обаче първо я направиха чистачка и тя не мрънка. После й взеха гримовете и перуките и тя пак не мрънкаше. Брадъра се опитва да я унижи и вече е много явно. Така правеха миналата година с Миглена и с Кичка преди 2 години. Яд ги е,че те имат его, което могат да защитят и не позволяват да ги водят за носа. Едни като Хранова и Енджи са богопомазани, а други са все мишени. А онова плашило Джулиана не прилича на човек, а все Мегз й е в устата. Миглена е страхотна без грим и перуки. Отново супер точна номинация направи за Тото. Да забрави малко рекламата за дрехите си и ще се превърне в абсолютен фаворит.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преса бившият Цуни е баси жалкото същество - пълен плазмодий. Намерили са се с Петя.

Ако си беше направил труда да гледаш предаването щеше да разбереш , че с Преслава са нямали близки взаимоотношения,злобар :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако си беше направил труда да гледаш предаването щеше да разбереш , че с Преслава са нямали близки взаимоотношения,злобар :whistling:

Йее, апотеоз на съвременния феминизъм - секса вече е без близки взаимоотношения!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този епизод беше най-скандалния досега, шивачката ме разби, искам да спечели формата. Алфредо най-после се появи на хоризонта, а Сашка, тя просто е звездата този сезон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Показа се колко е проста.

Мегз максимално ме кефи вече.

 

Абсолютно, почна да показва рогата и това няма да е добре за нея, ако излезе на елиминации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бах го в мизерника, даже селяндурите не си режат ноктите в кухнята. :mf_surrender:

 

Тези двамата - гълъбчетата, са толкова изкуствени в разговорите си, не знам каква любов водят в реалния живот, но ако така си приказват...

 

П.П.: Липсва им коката на някои май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...