Jump to content



Online: Камелия & Гъмзата - Дразни ме


Препоръчани коментари

Супер е песента на Кама и почти никой тук във форума не го отрича, но недейте да преувеличавате все пак. От 19-ти вечерта до момента Галена е направила 240к, а Камелия 160к. Стана ясно, че в "Набиращи популярност" новите песни със сериозен приоритет. И колкото и да не ми се иска, за съжаление след няколко часа малката варненска парцалана ще измести Камелия.

 

Няма никакъв проблем и никой не преувеличава. Освен това прекрасно знаем, че в тоя бизнес най-много купува Галена и това е от много години. Никой не твърди освен това, че може да се сравнява канал с 1 000 000 потребители с такъв от 10 000. С цифрите поне аз съм много в час най-малкото, щото имам завършени 5 висши математики, за разлика от стандартните броячи в Рамания. И да, развуваме балона в момента само заради няколко същества, имащи абсолютна непоносимост към Камелия. На тях сме им обещали мощен фистинг и няма да им се размине. Затова сега с техните камъни, по тяхната глава. Търсеха си го...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И да, развуваме балона в момента само заради няколко същества, имащи абсолютна непоносимост към Камелия. На тях сме им обещали мощен фистинг и няма да им се размине. Затова сега с техните камъни, по тяхната глава. Търсеха си го...

 

Щом е така, може. :D

 

Иначе не мисля, че каналът е от някакво значение. Гера Никол е най-добрият пример в това отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом е така, може. :D

 

Иначе не мисля, че каналът е от някакво значение. Гера Никол е най-добрият пример в това отношение.

 

Очевидно е, че каналът е от голямо значение. Азис затова стоя толкова дълго при Ненчо Касъмов в "Диапазон". Просто и той не бе готов със собствена платформа, като Камелия през 2014 година. След успехът с "Хабиби" цигането събра кураж да се отдели сам и както е видно, "Мотел" вече работи, само за него. Малко късно се престрашиха чалгарите, но като видяха Криско и Гели-Никол какво направиха със собствени канали си мисля, че ще има и други такива. Не съм следял Деса как беше със своя канал преди да се върне в Пайнер, щом не ми е попадала в полезрението явно е била на аматьорски начала, като Камелия през 2014-2015 години. За тая работа си трябва екип, който да се занимава индивидуално с платформата. В Пайнер чувам, че цял отдел има....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно песента излиза ли ви острани? На мен ми излиза само, ако слушам някоя от старите песни на Камелия. Ако си пусна актуален пайнерски хит - не ми излиза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно песента излиза ли ви острани? На мен ми излиза само, ако слушам някоя от старите песни на Камелия. Ако си пусна актуален пайнерски хит - не ми излиза.

На мен също ми излиза само ако слушам някоя от другите песни в канала на Камелия. Иначе не, което не знам на какво се дължи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен също ми излиза само ако слушам някоя от другите песни в канала на Камелия. Иначе не, което не знам на какво се дължи.

 

Дали това не е саботаж от страна на Пайнера...?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали това не е саботаж от страна на Пайнера...?

Не знам дали има вариант чисто като опция на youtube да направят подобно нещо. Но няма логика да се показва когато гледаш някой от другите й клипове, а когато са пайнерски да не излиза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно песента излиза ли ви острани? На мен ми излиза само, ако слушам някоя от старите песни на Камелия. Ако си пусна актуален пайнерски хит - не ми излиза.

 

Пайнер са си напръскали канала с "Райд" против хлебарки.... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали това не е саботаж от страна на Пайнера...?

Писах и . И на мен ми излиза ог страни, като слушам нейни песни. Не знам на какво се дължи, уж смени обложката. Няма логика просто. Иначе, като гледам и третия ден ще направи 100к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът излиза в предложение отстрани само ако гледам друг клип на Камелия.

 

Иначе за популярността на канала Камелия трябва да се постарае повече. Не може да качваш 1 видео на 6 месеца и да чакаш популярност. Трябва да го раздвижи малко, има пълна свободна да експериментира. Може да качи някое старо видео, да го споделя във фейсбука си, да качва random клипчета от ежедневието като Азис. Точно затова е сама. Нейната аудитория е малко по-голяма на години и не всички имат акаунти в тубата, както примерно децата, които следят Гери-Никол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът излиза в предложение отстрани само ако гледам друг клип на Камелия.

 

Иначе за популярността на канала Камелия трябва да се постарае повече. Не може да качваш 1 видео на 6 месеца и да чакаш популярност. Трябва да го раздвижи малко, има пълна свободна да експериментира. Може да качи някое старо видео, да го споделя във фейсбука си, да качва random клипчета от ежедневието като Азис. Точно затова е сама. Нейната аудитория е малко по-голяма на години и не всички имат акаунти в тубата, както примерно децата, които следят Гери-Никол.

На мен също все още ми излиза само като гледам друг клип на Камелия. Иначе съм напълно съгласен, че трябва да поработи за развитието на канала си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е един път! Аз прилика с Неудобните въпроси почти не намирам, пак се преувеличава тук. Този сингъл е нещо свежо и различно за положението в жанра в момента, затова не съм изненадан, че става такъв хит.

Клипът също е як, главно заради умопомрачителните визии на Камс. Евала на нея, че след 20 години на сцена не само изглежда невероятно добре, ами намери как да си върне актуалността, и то без компания. Дано сега да не се замотае и да не я чакаме пак дълго време да пусне следващото парче. Искам балада в предстоящите подходящи сезони! Ако може и албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е един път! Аз прилика с Неудобните въпроси почти не намирам, пак се преувеличава тук. Този сингъл е нещо свежо и различно за положението в жанра в момента, затова не съм изненадан, че става такъв хит.

Клипът също е як, главно заради умопомрачителните визии на Камс. Евала на нея, че след 20 години на сцена не само изглежда невероятно добре, ами намери как да си върне актуалността, и то без компания. Дано сега да не се замотае и да не я чакаме пак дълго време да пусне следващото парче. Искам балада в предстоящите подходящи сезони! Ако може и албум.

 

Прилика има само в текста - в стил "Неудобни въпроси", ама то тогава какво да кажем за 9289273937 песни с "алелелей" и тн.

Не си струва да се заяждаме и затова. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилика има само в текста - в стил "Неудобни въпроси", ама то тогава какво да кажем за 9289273937 песни с "алелелей" и тн.

Не си струва да се заяждаме и затова. :dontknow:

Да, иначе ще станат мого кражбите в това парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При първо слушане не ми направи впечатление, след още няколко започнах да си я пея.

Мисля, че това е най-добрата песен на Камелия през последните години!

Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Показвам ви 3 клипа от снощи, частно участие на Камелия от сватба на мои приятели как се възприема "Дразни ме"

 

1, 2 и 3 ...

 

Песен на няма и седмица. Песен на певица с 20 годишна кариера. Песен изпята на сватба, не в дискотека. Песен, на която очевидно всички яко се забавляват. Песен изпълнена на живо ... = ХИТ

Link to comment
Сподели в други сайтове

С една дума заглъхна на третия ден :)

Хита е мираж.

Твърдението ти на база на какво е? Песента се развива повече от добре. И аз не разбирам защо трябва постоянно да се принизяват успехите на даден изпълнител. Камелия е доволна от успеха на песента, феновете й са доволни, по дискотеките се пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква пък е приликата с "Неудобни въпроси" , освен , че и двете песни са с Гъмзата?!

 

Нас*ахте се.

 

Песента е хубава , това е поп-фолк в истинския смисъл.

Текста е готина заигравка и диалог.

 

Визии и клип - 6. Камелия е провокация.

 

Харесва ми , слушам я, това е най-силната и песен от "Неповторим".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено "Дразни ме" се очертава като един от хитовете на лятото, диджейте я пускат, особено по морето.

 

Но маркетингът си казва думата - нямаш ли адекватен екип и стратегия, кога, къде какво и как да рекламираш и промотираш - си тотално загубен..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...