Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Само Камелия има толкова дълги крака, страхотно тяло и е руса. Никоя от русите, няма това, което има тя.

Харесваме ли това парче? :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, сега като ме прати при старите песни на Мария, се сетих за тази. Една от най-любимите ми поп-фолк песни като цяло. Уникално звучене има. Една от първите румънски правени.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, сега като ме прати при старите песни на Мария, се сетих за тази. Една от най-любимите ми поп-фолк песни като цяло. Уникално звучене има. Една от първите румънски правени.

 

Невероятна! Лично и категорично е в топ 10 на любимите ми песни от лятото на 2005 - невероятни хитове имаше тогава, за разлика от сега!

 

Надул съм до пазара "Твоя град" в момента - помним ли как Лейди Мария скандализира с награда Клип на годината и внесе смут в залата? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надул съм до пазара "Твоя град" в момента - помним ли как Лейди Мария скандализира с награда Клип на годината и внесе смут в залата? :3fdb8960598fa63e:

 

Не повдигай тази тема, че е болна за феновете на Глория. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, сега като ме прати при старите песни на Мария, се сетих за тази. Една от най-любимите ми поп-фолк песни като цяло. Уникално звучене има. Една от първите румънски правени.

Страхотна песен! :Vishenka_05: Супер любима ми е! Много я слушахме съответното лято.

Мария имаше не малко качествени песни...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен! :Vishenka_05: Супер любима ми е! Много я слушахме съответното лято.

Мария имаше не малко качествени песни...

 

По-младите фенове, никога няма да разберат тръпката да стоиш пред телевизора и да чакаш да пуснат любимата ти песен. Тогава нещата бяха коренно различни. Сега можеш да цъкаш, ако щеш по 24/7 по клипа, но не е същото.

Мария мачкаше със силна дискография и щест силни албума. Като се омъжи първият път, нещата тръгнаха надолу. Абе, важното е, че е оставила хубави неща след себе си, макар и сега като численост да са повече тези, дето не стават..

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-младите фенове, никога няма да разберат тръпката да стоиш пред телевизора и да чакаш да пуснат любимата ти песен. Тогава нещата бяха коренно различни. Сега можеш да цъкаш, ако щеш по 24/7 по клипа, но не е същото.

Мария мачкаше със силна дискография и щест силни албума. Като се омъжи първият път, нещата тръгнаха надолу. Абе, важното е, че е оставила хубави неща след себе си, макар и сега като численост да са повече тези, дето не стават..

Прави много тъпи и незапеваеми песни, това е проблема. Освен това, в началото като хваща Гущеров, бълваше като ненормална. До към 2010-та повечето й песни са доста добри, нищо че някои не бяха хитове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-младите фенове, никога няма да разберат тръпката да стоиш пред телевизора и да чакаш да пуснат любимата ти песен. Тогава нещата бяха коренно различни. Сега можеш да цъкаш, ако щеш по 24/7 по клипа, но не е същото.

Мария мачкаше със силна дискография и щест силни албума. Като се омъжи първият път, нещата тръгнаха надолу. Абе, важното е, че е оставила хубави неща след себе си, макар и сега като численост да са повече тези, дето не стават..

Да. Дори и аз бях забравил тръпката да кибичиш пред телевизора, пуснал "Планета", в очакване на отварящите се женски очи и цветните надписи "Промо", с надеждата да пуснат някой нов клип... И ако се окажеше някое супер лъскаво видео, или такова с интересен сюжет, то гледаш втренчено, погълнат от самия проект и с интерес очакваш да видиш как ще се развие клипът докрая...

А сега... цъкаш в нета, подъвкваш още няколко пъти видеото и бързо, бързо го изплюваш, като в този процес не изпитваш никакви кой знае какви емоции, или ако има такива, те биха били някакви съвсем повърхностни, които след няколкото рефрешвания съвсем са изчезнали...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Дори и аз бях забравил тръпката да кибичиш пред телевизора, пуснал "Планета", в очакване на отварящите се женски очи и цветните надписи "Промо", с надеждата да пуснат някой нов клип... И ако се окажеше някое супер лъскаво видео, или такова с интересен сюжет, то гледаш втренчено, погълнат от самия проект и с интерес очакваш да видиш как ще се развие клипът докрая...

А сега... цъкаш в нета, подъвкваш още няколко пъти видеото и бързо, бързо го изплюваш, като в този процес не изпитваш никакви кой знае какви емоции, или ако има такива, те биха били някакви съвсем повърхностни, които след няколкото рефрешвания съвсем са изчезнали...

За жалост музикалното изкуство стана прекалено достъпно и изгуби от стойността си по този начин.

Едно време си купувахме албумите, защото не можеше да чакаме някое радио или тв да се сетят да пуснат дадена песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-младите фенове, никога няма да разберат тръпката да стоиш пред телевизора и да чакаш да пуснат любимата ти песен. Тогава нещата бяха коренно различни.

Или пък да избягаш от училище да си купиш диска на Гергана :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или пък да избягаш от училище да си купиш диска на Гергана :confused:

Или да си събираш от закуска да си купиш касетката на Глория от местния битак ... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...