Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И да угасне, и да не угасне, няма да има друга с 13 награди Певица на годината, 8 песни на годината и 6 албума на годината. :3fdb8960598fa63e:

На Преслава не й пука, ако й пукаше - щеше да бълва като през 2014-та и 2015-та. А е нормално Емануела да бъде по-гледана от Преслава и Галена - те имат по 3 песни за година, тя 6.

Еми то май само наградите останаха, изгуби половината фенове, а за хитове да не говорим, не е в топ 5 за последните години.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хахахах, Смит се побърка! Песента на Емануела е самостоятелна. "Тук жена му пази" е дует на две изпълнителки със стабилна фенска маса, нормално да направи повече през първия ден. Освен това Ема никога не е стратирала много силно, тя има staying power. Хващам се с всеки, който иска, на бас, че "Без чувства" ще стане най-големия хит на годината.

Едвали, Емануела не е заплаха, да става каквото ще - аз само Преслава ще подкрепям на наградите тази година, както и останалите й фенове, да видим дали няма да я избутаме първа в евентуална анкета на Планета. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми то май само наградите останаха, изгуби половината фенове, а за хитове да не говорим, не е в топ 5 за последните години.

Да, затова още е най-харесваната певица и миналата година беше в топ 2 за Певица и Идол. Преслава си е най-успешната певица и това, никоя никога няма да я стигне. На Преслава не й трябват фенове на още 5 певици, а такива, които са си само на нея. :3fdb8960598fa63e:

Но вие сте невръстни деца и няма да го разберете, сега Преслава залага на финансови постъпления, а не на хитове, а нали знаем, че във всяка нормална държава - успехът се измерва в броят прибрани пачки за годината, в такъв случай Преслава и Камелия - Камелия и Преслава - рулират! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, затова още е най-харесваната певица и миналата година беше в топ 2 за Певица и Идол. Преслава си е най-успешната певица и това, никоя никога няма да я стигне. На Преслава не й трябват фенове на още 5 певици, а такива, които са си само на нея. :3fdb8960598fa63e:

Но вие сте невръстни деца и няма да го разберете, сега Преслава залага на финансови постъпления, а не на хитове, а нали знаем, че във всяка нормална държава - успехът се измерва в броят прибрани пачки за годината, в такъв случай Преслава и Камелия - Камелия и Преслава - рулират! :3fdb8960598fa63e:

Нз дали и сам си вярваш на това дето пишеш.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И да угасне, и да не угасне, няма да има друга с 13 награди Певица на годината, 8 песни на годината и 6 албума на годината. :3fdb8960598fa63e:

На Преслава не й пука, ако й пукаше - щеше да бълва като през 2014-та и 2015-та. А е нормално Емануела да бъде по-гледана от Преслава и Галена - те имат по 3 песни за година, тя 6.

Ако ще и 25 награди Певица на годината да има... хуя ме боли за желязото й

Защо намесваш Галена в спора?

На Преслава й пука и това личи от далеч ;)

 

Да, затова още е най-харесваната певица и миналата година беше в топ 2 за Певица и Идол. Преслава си е най-успешната певица и това, никоя никога няма да я стигне. На Преслава не й трябват фенове на още 5 певици, а такива, които са си само на нея. :3fdb8960598fa63e:

Но вие сте невръстни деца и няма да го разберете, сега Преслава залага на финансови постъпления, а не на хитове, а нали знаем, че във всяка нормална държава - успехът се измерва в броят прибрани пачки за годината, в такъв случай Преслава и Камелия - Камелия и Преслава - рулират! :3fdb8960598fa63e:

:roll1:

Ние сме невръстни, а той е нещо друго

От 9 кладенеца вода носиш и пак нищо смислено не казваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нз дали и сам си вярваш на това дето пишеш.

Няма нужда да се пробваш да спориш с мен, защото аз абсолютно винаги съм прав.

Поздрав с хита на годината, лятото и тримесичието:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, затова още е най-харесваната певица и миналата година беше в топ 2 за Певица и Идол. Преслава си е най-успешната певица и това, никоя никога няма да я стигне. На Преслава не й трябват фенове на още 5 певици, а такива, които са си само на нея. :3fdb8960598fa63e:

Но вие сте невръстни деца и няма да го разберете, сега Преслава залага на финансови постъпления, а не на хитове, а нали знаем, че във всяка нормална държава - успехът се измерва в броят прибрани пачки за годината, в такъв случай Преслава и Камелия - Камелия и Преслава - рулират! :3fdb8960598fa63e:

Тя толкова много пари направи , а ходи с едни и същи дрехи на участия :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще и 25 награди Певица на годината да има... хуя ме боли за желязото й

Защо намесваш Галена в спора?

На Преслава й пука и това личи от далеч ;)

:roll1:

Ние сме невръстни, а той е нещо друго

От 9 кладенеца вода носиш и пак нищо смислено не казваш.

Не знаех, че те боли, ами отрежи го, може болката да мине.

Ако й пукаше на Преслава - щеше да пуска песни на 20 дни като Емануела.

Не само, че е смислено, а е и вярно.

Нека Емануела си троши паричките за проекти, с които да радва 300-тата човека във Варна. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едвали, Емануела не е заплаха, да става каквото ще - аз само Преслава ще подкрепям на наградите тази година, както и останалите й фенове, да видим дали няма да я избутаме първа в евентуална анкета на Планета. :3fdb8960598fa63e:

Ако въопще има награди вече което малко ме съмнява че ще има повече награди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда да се пробваш да спориш с мен, защото аз абсолютно винаги съм прав.

Поздрав с хита на годината, лятото и тримесичието:

Нали "Тук Преслава пази" беше хита на годината?

Сам си противоречиш :mf_surrender:

 

Тя толкова много пари направи , а ходи с едни и същи дрехи на участия :D

Точно.

Да направи скъп клип, а не да се вее на дърво върху море от чували

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя толкова много пари направи , а ходи с едни и същи дрехи на участия :D

Аз съм на мнението на един зрял човек, предпочитам да си купя апартамент, отколкото 10 парцала по 5К лева, които ще нося, скъсам и изхвърля. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че те боли, ами отрежи го, може болката да мине.

Ако й пукаше на Преслава - щеше да пуска песни на 20 дни като Емануела.

Не само, че е смислено, а е и вярно.

Нека Емануела си троши паричките за проекти, с които да радва 300-тата човека във Варна. :roll1:

 

Нека да троши парите Емануела

Друго си е мъжете да те трошат от бой в дискотеките :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали "Тук Преслава пази" беше хита на годината?

Сам си противоречиш :mf_surrender:

Точно.

Да направи скъп клип, а не да се вее на дърво върху море от чували

Щото на Емануела 5-те декора, рециклирани от години от Люси са скъпи - много идеино да се чекнеш върху кола, и цялата във злато като мангалка. :3fdb8960598fa63e:

"Пада звезда" е по-хубав клип от тея на Емануела. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма нужда да се пробваш да спориш с мен, защото аз абсолютно винаги съм прав.

Поздрав с хита на годината, лятото и тримесичието:

Ха-ха, мога да те смажа с ФАКТИ.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека да троши парите Емануела

Друго си е мъжете да те трошат от бой в дискотеките :3fdb8960598fa63e:

Абе най-хубаво си е да се опиташ да вържеш милионер като му родиш дете, а той те бие, докато си бременна, не работи и трябва да си продадеш колата, за да има какво да сложиш на масата си. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ха-ха, мога да те смажа с ФАКТИ.

Само в мечтите ти, твоите факти са много лесноманипулируеми.

Много се радвам, че няма да има повече награди, ясно - Преслава е Певица на годината, докато съществува поп-фолка. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе най-хубаво си е да се опиташ да вържеш милионер като му родиш дете, а той те бие, докато си бременна, не работи и трябва да си продадеш колата, за да има какво да сложиш на масата си. :3fdb8960598fa63e:

Какво долно същество си...

Как може да се присмиваш на Емануела когато е била в такъв труден период...

За пореден път показа истинското си лице..

Пожелавам ти същото да ти се случи ;)

 

 

Щото на Емануела 5-те декора, рециклирани от години от Люси са скъпи - много идеино да се чекнеш върху кола, и цялата във злато като мангалка. :3fdb8960598fa63e:

"Пада звезда" е по-хубав клип от тея на Емануела. :3fdb8960598fa63e:

Клипа на "Пада звИзда" е един боклук..

Не случайно има препратка в клипа с тези чували :3fdb8960598fa63e:

 

Ха-ха, мога да те смажа с ФАКТИ.

Давай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма никакъв смисъл да се занимавате. Просто докато едната си харчи парите за каквото си реши, другата не прави песни за удоволствие, а за да държи нивото, на което е в момента. За да може да купи 3-4 апартамента в София, да подсигури синовете си и общо взето да не се лишава от много неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво долно същество си...

Как може да се присмиваш на Емануела когато е била в такъв труден период...

За пореден път показа истинското си лице..

Пожелавам ти същото да ти се случи ;)

Клипа на "Пада звИзда" е един боклук..

Не случайно има препратка в клипа с тези чували :3fdb8960598fa63e:

Давай!

Ти се присмиваш на Преслава, че я били по дискотеките, долният си ти - нали знаеш къде ще гориш? :3fdb8960598fa63e:

Поредният на който му свалих маската тази година, много съм добър! Трябва сам да си построя статуя у дома. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти се присмиваш на Преслава, че я били по дискотеките, долният си ти - нали знаеш къде ще гориш? :3fdb8960598fa63e:

Поредният на който му свалих маската тази година, много съм добър! Трябва сам да си построя статуя у дома. :3fdb8960598fa63e:

 

Едно е да те бият публично и цяла България да знае, друго е да се чудиш от къде да изкараш пари за храна, семейството и за новороденото си бебе... :mf_surrender: :mf_surrender:

Хората гледат и преценяват ;)

Твоето мнение не е важно за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е да те бият публично и цяла България да знае, друго е да се чудиш от къде да вземеш пари за храна, семейството и за новороденото си бебе... :mf_surrender: :mf_surrender:

Хората гледат и преценяват ;)

Твоето мнение не е важно за мен.

Ти за мен не си важен. В един нормален свят Бирмата щеше да бъде затворен в затвор, Динев също. Абсолютно еднакво и противозаконно - това представляват и двете неща. Аз тук - хора, освен мен и още 4-5 максимум, не виждам, виждам - чалга ботове. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава достатъчно апартаменти и имоти има вече, време е да си купи малко парцали, че 3 лета с едни и същи я гледаме .. :D

Мне, тя не е комплексарка само дрехи, гримове и обуща да си купува. И къде я гледаш 3-то лято с еднакви рокли, аз лично не знам. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само в мечтите ти, твоите факти са много лесноманипулируеми.

Много се радвам, че няма да има повече награди, ясно - Преслава е Певица на годината, докато съществува поп-фолка. :1000 (6):

За тия като теб и това е достатъчно!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тия като теб и това е достатъчно!

Казва се "тези", не знаех, че в Македония нямате училища или че ти нямаш достъп до такива места, които са извор на знанието.

Анелия тези дни щяла да пуска самостоятелната , така се тръби из фейсбук - нека видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...