Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И все пак. Пада звезда е с почти три пъти по-малко гледания, а повече лайкове. Невъзможно е просто.

Защо да е невъзможно? Особено когато "Почти перфектен" продължава да прави по над 20к на ден. Това са 600к за последния месец само. Едва ли много от тези гледания са произвели лайк - който е харесвал, е харесвал в началото. Аз съм харесал песента при излизането - това че примерно си я пускам примерно по 3 пъти на седмица не носи никакви допълнителни лайкове.

 

Отделно от това "Почти перфектен" се пускаше автоматично след "Дай ми още" - това е огромен плюс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска Камелия чества 20 години на сцена !!!

Честито да ѝ е!

Годишнината идеално съвпада с най-големия ѝ хит в последните години, който дори всеки момент ще е първият ѝ клип с 2 милиона (на не-ретро песен). Евала! Да се възползва от ударното си завръщане в ТОП-а и още дълги години да ни радва с продукция! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е невъзможно? Особено когато "Почти перфектен" продължава да прави по над 20к на ден. Това са 600к за последния месец само. Едва ли много от тези гледания са произвели лайк - който е харесвал, е харесвал в началото. Аз съм харесал песента при излизането - това че примерно си я пускам примерно по 3 пъти на седмица не носи никакви допълнителни лайкове.

 

Отделно от това "Почти перфектен" се пускаше автоматично след "Дай ми още" - това е огромен плюс.

 

Струва ми се, че хората, които сте фенове на песента, се опитвате да я онивините.

 

За мен е невъзможно. Виждаш, че песни със сходни гледания имат 10К повече лайка и двойно повече споделяния. Егати аномалията. Това, което казваш ти, за началните лайкове важи за всяка една песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Почти перфектен" е най-яката песен на Емануела от както е в Пайнер. Точно в най-пиковия момент за Емануела я пусна и си беше стабилен хит, просто излезе в периода на "Дай ми още" и цялото внимание беше в песента на Анелия..но наистина лайковете и коментарите са много малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен също е нереално към днешна дата да прави повече гледания от "5, 6, 7, 8" или например "Моро му", ама ето на - прави. Не ми се вярва и в момента да купува. Просто ютуб понякога работи по странни начини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук ми се говореше, само преди дни, за някакъв чутовен успех на песните на Емануела в ютюб, за някакъв стейнг паур, за някакви чудесии. А то като махнеш "5, 6, 7, 8" и "Не ме заслужаваш", където успехът и получените дивиденти не са само за Емануела, а са и за съответно Галин и Константин, остава:

мегахита "Виновна"...

популярната "Незабравима"

съмнителната "Почти перфектен"

и резила "20 лева", няма смисъл по-назад да се връщаме, нали?!.

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук ми се говореше, само преди дни, за някакъв чутовен успех на песните на Емануела в ютюб, за някакъв стейнг паур, за някакви чудесии. А то като махнеш "5, 6, 7, 8" и "Не ме заслужаваш", където успехът и получените дивиденти не са само за Емануела, а са и за съответно Галин и Константин, остава:

мегахита "Виновна"...

популярната "Незабравима"

съмнителната "Почти перфектен"

и резила "20 лева", няма смисъл по-назад да се връщаме, нали?!.

:mf_surrender:

 

И хита на годината и мой личен химн:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен също е нереално към днешна дата да прави повече гледания от "5, 6, 7, 8" или например "Моро му", ама ето на - прави. Не ми се вярва и в момента да купува. Просто ютуб понякога работи по странни начини.

"Моро му" спря да се показва под почти всички песни изведнъж. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук ми се говореше, само преди дни, за някакъв чутовен успех на песните на Емануела в ютюб, за някакъв стейнг паур, за някакви чудесии. А то като махнеш "5, 6, 7, 8" и "Не ме заслужаваш", където успехът и получените дивиденти не са само за Емануела, а са и за съответно Галин и Константин, остава:

мегахита "Виновна"...

популярната "Незабравима"

съмнителната "Почти перфектен"

и резила "20 лева", няма смисъл по-назад да се връщаме, нали?!.

:mf_surrender:

Айде ти и тия като теб всичките да го духате! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук ми се говореше, само преди дни, за някакъв чутовен успех на песните на Емануела, за някакъв стейнг паур, за някакви чудесии. А то като махнеш "5, 6, 7, 8" и "Не ме заслужаваш", където успехът и получените дивиденти не са само за Емануела, а са и за съответно Галин и Константин, остава:

мегахита "Виновна"...

популярната "Незабравима"

съмнителната "Почти перфектен"

и резила "20 лева".

:mf_surrender:

А "Като теб", дето разбиваше дискотеки цяла 2016? Откакто Емануела е в Пайнер, всичките й песни до една, без "20 лева", минават 5 милиона гледания. Никоя друга не може да се похвали с това - това са 9 песни за 2 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И хита на годината и мой личен химн:

 

За който е рано да се говори как ще се развие в тубата, защото и Емилия стартира с над 200К, а преди часове направи 1,5 милиона. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моро му" спря да се показва под почти всички песни изведнъж. :girl_cry2:

Значи спада на "Моро му" може да се обясни с това, че не показва отстрани, но стабилността на "Почти перфектен" не може да се обясни с това, че и до ден днешен и сред топ видеата отстрани?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А "Като теб", дето разбиваше дискотеки цяла 2016? Откакто Емануела е в Пайнер, всичките й песни до една, без "20 лева", минават 5 милиона гледания. Никоя друга не може да се похвали с това - това са 9 песни за 2 години.

Коя може да се похвали с толкова много продукция и не са 2 години, а 22 месеца - бълва, бълва...Да минават 5 милиона, голямо чудо! Умрял някой за милионите й гледания, само да не станат още проекти с подобни странни пропорционалности между гледания, лайкове и споделяния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи спада на "Моро му" може да се обясни с това, че не показва отстрани, но стабилността на "Почти перфектен" не може да се обясни с това, че и до ден днешен и сред топ видеата отстрани?

Моро му можеше да се показва ако Галена/Пайнер бяха купили гледания (можеха да купят 3-5 млн и пак щяха да пасват гледанията и лайковете - 46К лайка и 220К споделяния)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото песента писна и хората спряха да я слушат.

И пак си е емблемата за годината. :3fdb8960598fa63e:

На "Мотел" й скачат много гледанията, Азис си купува... :mf_surrender: Не може да прави такива зашеметяващи цифри, като отдавна не е в БГ топа в трендинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...