Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, фактор, по-голям фактор от ютюб, където се пазаруват гледания. Пък и нека Емануела да има силни години, нали след Оцко години наред беше в дупка и нямаше хитове. :3fdb8960598fa63e: "Пада звезда" е по-голям хит от всичко на Емануела, откакто е в Пайнер. Дуета с Джена пък е дуетът и хитът на годината. Толкова е голям интересът към Емануела, че на концерта във Варна само Преслава получи бис. :3fdb8960598fa63e:

Те и да пазаруват... пазаруват до един етап след това публиката прави гледанията

Преслава не беше ли в дупка и нямаше хитове?

Цитирам: "Пада звезда" е по-голям хит от всичко на Емануела - Тук вече се осра целия... и сам не вярваш на това, което си написал

Дуетът с Джена излезнал преди 7 дни и бил хитът на годината... той от сега издиша и дали ще оживее до края на годината

Преслава получи бис от девствени гейчета и путки... повече няма да коментирам

Видя се на кого пееха повече песните, а големите хитове като "Пада звезда", "Няма да ти пиша" и другите едвам се чуваше публиката

Говори реално, а не само защото "уж" си фен на Преслава и плюеш Емануела...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Дори на плейбек се дерат

Чуй на 06:18

Да не говорим, че "Виновна" направи 127k за 24 часа, а се оказа мегахита на лято 2017.

Преслито нека си мисли, че мачка с "Пада звИзда".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да се отрече кралица Емануела мачка!

А това "Тук жена му пази" да е хита на годината и дуета на годината е меко казано.. Смешно.

+ това че ще е 5 пъти номер едно в сигнал не значи нищо.. Просто заблудените фенове гласуват като луди. То и Райна с "Нахално хубава" беше в топ 10, а май и топ 5, ама...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да се отрече кралица Емануела мачка!

А това "Тук жена му пази" да е хита на годината и дуета на годината е меко казано.. Смешно.

+ това че ще е 5 пъти номер едно в сигнал не значи нищо.. Просто заблудените фенове гласуват като луди. То и Райна с "Нахално хубава" беше в топ 10, а май и топ 5, ама...

И това също: "Пада звезда" е по-голям хит от всичко на Емануела :roll1: :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 3 жените тази година:

1.Емануела

2.Галена

3.Джена

 

4 и 5 между Кали, Преслава и Анелия...

Обаче ако Емануела не си беше пуснала песента вчера нямаше да я сложиш първа. Много кофти мислене имате, честно. Сега Анелия като забие с хит и ще стане тя най-успешна. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче ако Емануела не си беше пуснала песента вчера нямаше да я сложиш първа. Много кофти мислене имате, честно. Сега Анелия като забие с хит и ще стане тя най-успешна. :D

Тази седмица излиза "Вярвай". ( Уж ) :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"О, след мене и потоп, щрак - ще те имам пак, виж това ми е фетиш..." ще стане най-големият хит на годината от песните, излезли до момента.

 

- Kondomcho

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите две песни които пусна тази година са почти изцяло забравени и гният извън топ 50.

Бебето ми се пуска още, а Боса не стана мегахит какъвто се очакваше да бъде

 

"О, след мене и потоп, щрак - ще те имам пак, виж това ми е фетиш..." ще стане най-големият хит на годината от песните, излезли до момента.

 

- Kondomcho

 

ПОДКРЕПЯМ!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче ако Емануела не си беше пуснала песента вчера нямаше да я сложиш първа. Много кофти мислене имате, честно. Сега Анелия като забие с хит и ще стане тя най-успешна. :D

Еми преди да пусне новата си бяха наравно:

Мина ми+Моро му+#Thebo$$ = Незабравима+5678+Виновна

 

Сега с новата тя води, не виждам проблем?

 

Преслава не е в топ 3 тази година.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми преди да пусне новата си бяха наравно:

Мина ми+Моро му+#Thebo$$ = Незабравима+5678+Виновна

 

Сега с новата тя води, не виждам проблем?

Кажи ни кой си ти?!

Защо преди се представи за друг?

И защо се криеш?

П.С.

Почти 300k

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи ни кой си ти?!

Защо преди се представи за друг?

И защо се криеш?

П.С.

Почти 300k

От кой да се крия?

Много хора от форума знаят кой съм.

.........

Коментирайте че преди месец "Кой" щеше да мине "Блокиран" по гледания и разликата беше 50-60к, сега отново нараства, преди два дни 99к сега 120к..

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"О, след мене и потоп, щрак - ще те имам пак, виж това ми е фетиш..." ще стане най-големият хит на годината от песните, излезли до момента.

 

- Kondomcho

Хоп*

 

Чул те Господ, Конди!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирано или не, но Глория в момента е мега красива. По едно време беше почнала да прилича на бабче, но последните години какво ли се случи. Страшна мацка е сега, даже по-хубава от Камелия е в момента, а с дъщеря й изглеждат наборки.

 

Правилна ориентация. Винаги трябва да си оставиш резервен вариант, за излизане от неловка ситуация, като сравниш с етолона. Иначе... :dontknow:

 

Дали ще чукне 400к за ден? :3fdb8960598fa63e:

 

Дано не чукне, защото иначе съвсем ще се издадат, че са на промоцията на Азис от миналата година с "Хабиби".... и план "400 000".

 

п.п. Дойчо тук ли си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правилна ориентация. Винаги трябва да си оставиш резервен вариант, за излизане от неловка ситуация, като сравниш с етолона. Иначе... :dontknow:

Дано не чукне, защото иначе съвсем ще се издадат, че са на промоцията на Азис от миналата година с "Хабиби".... и план "400 000".

 

п.п. Дойчо тук ли си?

Слушам :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...