Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песента е брутална, а харесващите комерс-еднодневки да не мислят, че необективното им мнение е от голямо значение.

 

пс. Поздрав за Смит. Знам, че тайно ще искаш да те обладават под звуците на тази песен, нали така? :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

От началото на годината следя popnable и водя годишна класация за попфолк песните - топ 40 от всяка седмица. Топ 5 към днешна дата е:

 

01. Анелия - Дай ми още

02. Алисия и Илиян - Нито дума

03. Емануела - Почти перфектен

04. Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8

05. Емануела - Виновна

06. Деси Слава - И на всички като тебе

07. Алисия feat. Тони Стораро - Добре ти беше

08. Тони Стораро feat. Азис, Sali Okka и Burhan - Купон без край

09. Галена - Moro mou

10. Роксана feat. Румен Борилов - Хиляда пъти

 

:whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От началото на годината следя popnable и водя годишна класация за попфолк песните - топ 40 от всяка седмица. Топ 5 към днешна дата е:

 

01. Анелия - Дай ми още

02. Алисия и Илиян - Нито дума

03. Емануела - Почти перфектен

04. Галин и Емануела - 5, 6, 7, 8

05. Емануела - Виновна

06. Деси Слава - И на всички като тебе

07. Алисия feat. Тони Стораро - Добре ти беше

08. Тони Стораро feat. Азис, Sali Okka и Burhan - Купон без край

09. Галена - Moro mou

10. Роксана feat. Румен Борилов - Хиляда пъти

 

:whistling:

 

Това на базата на позициите в топ 40 ли е направено или гледания?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е брутална, а харесващите комерс-еднодневки да не мислят, че необективното им мнение е от голямо значение.

 

пс. Поздрав за Смит. Знам, че тайно ще искаш да те обладават под звуците на тази песен, нали така? :Vishenka_05:

Чалгата не става да се прави секс, докато тя върви. Само под звуците на Бах, Бетовен и Моцарт! Като гледам Смит, аз, ти е бръкнал с цяла шепа отзад, щом го споменаваш във всеки пост и го квалифицираш обидно. :Vishenka_05: По всичко си личи, че такива неща като съвест, класа, самоконтрол, не познаваш. И за теб поздрав с тази снимка:

20140413.nefixcwdmm.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днеска Камелия чества 20 години на сцена !!!

Да са й честити, още много успехи, хубави песни, здраве и усмивки. Да се поздравим с емблематичен хит:

:1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата не става да се прави секс, докато тя върви. Само под звуците на Бах, Бетовен и Моцарт! Като гледам Смит, аз, ти е бръкнал с цяла шепа отзад, щом го споменаваш във всеки пост и го квалифицираш обидно. :Vishenka_05: По всичко си личи, че такива неща като съвест, класа, самоконтрол, не познаваш. И за теб поздрав с тази снимка:

20140413.nefixcwdmm.jpg

 

Смит е гаврата на форума. Нормално е да го споменавам и да го габаркам във всеки пост. Теб това те кефи и си свикнал. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това на базата на позициите в топ 40 ли е направено или гледания?

На позициите. Така например няма значение дали ще направиш 2 милиона гледания за седмица или 1 - първото място си е първо място. Затова и "Моро му" е толкова на ниско, защото излезе от топ 10 след 11 седмици и топ 40 след 21, например "Почти перфектен" и "И на всички като тебе" са още в топ 40.

 

Другото, което използвам, са степени. Така първото място получава не 40, а 40х40 точки - 1600. Така това да си на горни позиции има по-голяма тежест. При традиционния метод 2 21-ви места (по 20 точки) биха имали еднаква тежест като едно първо. При този 2 21-ви са 800 точки, а едно първо 1600. Реално е доста елементарно и ефикасно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо на тази песен да беше купила гледания на "Като теб" която е сто пъти по-яка и по-голям хит :mf_surrender:

"Почти перфектен" още от края на април не е в топ 20 по гледания. Освен ако искаш да ми кажеш, че си купува гледания да ги докарва до 20к на ден. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Почти перфектен" още от края на април не е в топ 20 по гледания. Освен ако искаш да ми кажеш, че си купува гледания да ги докарва до 20к на ден. :1000 (29):

Последният месец е в топ 20 на Планета. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смит е гаврата на форума. Нормално е да го споменавам и да го габаркам във всеки пост. Теб това те кефи и си свикнал. :Vishenka_05:

Изтърва ли си нервичките :roll1: :roll1: :roll1:

Ох, как ми липсва Руми, толкова емблематични песни, толкова добър глас, текстове, всичко й е на ниво, обичам я!!!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Почти перфектен" още от края на април не е в топ 20 по гледания. Освен ако искаш да ми кажеш, че си купува гледания да ги докарва до 20к на ден. :1000 (29):

Е искаш да кажеш, че няма купени ли ?

Песента беше хит, но реалните гледания са около 7-8 милиона, а не 12/13

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е искаш да кажеш, че няма купени ли ?

Песента беше хит, но реалните гледания са около 7-8 милиона, а не 12/13

Например "Няма да ти пиша", "Мама Урган" и "И на всички като теб" са с повече лайкове и споделяния, а са под нея с гледанията, как става този номер?! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен гледанията на "Почти перфектен" са леко съмнителни. Не беше чак такъв голям хит, че да направи 13 млн. Аман от купувания и измами, така не може с точност да преценим коя песен е по-голям хит от друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Например "Няма да ти пиша", "Мама Урган" и "И на всички като теб" са с повече лайкове и споделяния, а са под нея с гледанията, как става този номер?! :3fdb8960598fa63e:

Как ли.......

П.С Пайнер ги купуват, а не певиците ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ли.......

П.С Пайнер ги купуват, а не певиците ;)

Да вземат да купят на "Без теб" и "Чуплива и влюбена".

Сега видях, че "Пада звезда" е с повече лайкове от "Почти перфектен"...

"Отново се родих" на Десислава също е с много съмнителни милиони.

"Да те бях зарязала" също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е искаш да кажеш, че няма купени ли ?

Песента беше хит, но реалните гледания са около 7-8 милиона, а не 12/13

Просто продължава да излиза отстрани. То даже самата песен няма седмица с повече от 800к гледания, което е по 115к на ден, ти за купени гледания ми говориш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Почти перфектен'' излиза след като Емануела е била във ''Випа'' където беше масов фаворит заедно с Меги и събра за по-малко от 24 часа 50 хиляди лайка на някаква снимка. ;)

Да не говорим, че е от малкото песни които все още излизат от дясно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

''Почти перфектен'' излиза след като Емануела е била във ''Випа'' където беше масов фаворит заедно с Меги и събра за по-малко от 24 часа 50 хиляди лайка на някаква снимка. ;)

Да не говорим, че е от малкото песни които все още излизат от дясно.

 

И все пак. Пада звезда е с почти три пъти по-малко гледания, а повече лайкове. Невъзможно е просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак. Пада звезда е с почти три пъти по-малко гледания, а повече лайкове. Невъзможно е просто.

Недей, че сега ще излезе, че Преслава си купува лайкове :roll1:

А и още нещо, "Няма да ти пиша" има почти 11 милиона и 34К лайка.

"Мама ураган"има почти 12 милиона и 37К лайка.

"И на всички като тебе" е с 300К по-малко от "Почти перферктен" и 34К лайка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...