Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Патрашкова: Ти си певица, която изключително цени така един от най-важните политически лидери. Говоря за Ахмед Доган, който те споменава и в официалните си политически речи и дори те дава за пример като отношение към работата. Всъщност вие с Доган откога се познавате?

 

Галена: Не мога да кажа откога се познаваме. От доста години пея за партията и на негови лични празници. Въпросната негова реч може би споменава мен, защото аз бях на три метра срещу него и аз бях в от неговото полезрение. Тогава бях на неговия рожден ден, и винаги съм се възхищавала на начина по който той говори на своите хора, и аз просто ? и от любопитство и така. Винаги съм изслушвала неговите речи в тези моменти и просто може би заради това той искаше в този момент да даде пример че всеки трябва да си разбира от работата и това от което всъщност разбира и да прави това което най-добре. Винаги съм оставала с хубави впечатления.

 

HotArena, Блиц и компания - атакувайте. :whistling:

 

Ахмед Доган е един от най-дорбите български политици, друг е въпроса за каква кауза насочва капацитета си.Не виждам, Галена да казва нещо лошо.

 

На мен не ми хареса интервюто. Въпростите бяха супер тъпи. Ясно е на вички, че си обича децата.Ясно, че се радва да бъде майка.И още по-ясно, че с Преслава се уважават и няма да се наплюят една друга, което прави чест и на двете. Всеки да ги съди ако желае, виждате коя къде е. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мда.. Това ви остава на вас - да се надявате медиите да я сринат. Дано утре пак раздава звучни шамари и поднесе пореден хит. Пък нека медиите "атакуват" на ден по 10 пъти.

Някои припадат и треперят като ги питат за Доган, а други не се притесняват да кажат, че са приятели с него, защото нямат какво да крият и от какво да се срамуват.

 

Това че поддържа отношения с хора като Ахмед Доган говори за нейната истинска същност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че поддържа отношения с хора като Ахмед Доган говори за нейната истинска същност.

Доган е по-интелигентен от 70% от политиците ни. Това, че има различни изгледи от нашите, не го прави по-малко човек. Много ги обичам тези двойни стандарти. Не ви пречат мутрите, наркоманите и побойниците, с които не само общуват, но имат връзка любимките ви, а ви пречат добрите взаимоотвошения на Галена с Доган.. wtf? Поне за 5 чалгарки се сещам, които са пяли за партията му, ама защо не си признават и отбягват въпросите за него? От 100 кладенеца вода носите, за да успеете да извлечете негатив за даден човек, който очевидно не харесвате.

Галена говори спокойно и за Смядово, и за бедните се години, за познанството с Доган без притеснение, което е само за похвала. Аз лично за пореден път се почувствах горда,че съм нейна фенка, защото отново доказа колко здраво е стъпила на земята!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че поддържа отношения с хора като Ахмед Доган говори за нейната истинска същност.

 

какви отношения поддържа? Любима певица му е и може да си позволи да я ангажира за личните си партита

По твоята логика, факта, че двете с Преслава бяха на сватбата на дъщерята на Местан, какво говори за Преслава?

 

19437032_626664680871768_3524604034595946496_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер няма ли да пускат лятна компилация?

 

какви отношения поддържа? Любима певица му е и може да си позволи да я ангажира за личните си партита

По твоята логика, факта, че двете с Преслава бяха на сватбата на дъщерята на Местан, какво говори за Преслава?

 

19437032_626664680871768_3524604034595946496_n.jpg

Предполагам че Галена я е поканила да дойде с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

какви отношения поддържа? Любима певица му е и може да си позволи да я ангажира за личните си партита

По твоята логика, факта, че двете с Преслава бяха на сватбата на дъщерята на Местан, какво говори за Преслава?

 

19437032_626664680871768_3524604034595946496_n.jpg

Остави, тук е модерно да се хейтят заслужилите певици. Сякаш това, че пеят за партии, които може и изобщо да не харесват, не им влиза в чисто професионалните задължения... После хейтещото същество обвинява другите, че нямали акъл.

Иначе Галена се очакваше да не каже нищо съществено. Преслава продължава да е топ име, естествено, че няма да си навлече хейта на нейната публика. Въпреки всичко е жалко, че една привидно симпатична дружба се развали така.

Хайде да избухва вече Галя, че много малко продукция това лято. Наводниха ни с кретенски нови таланти, половината Пайнер без летни парчета ли ще останат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бившите им дали са чували тази песен ? :3fdb8960598fa63e:

 

Е, те засега не са делили един, но за Мария още не е късно да ковне Коко, но той няма пари.

Това за мен е българското поп фолк звучене, много е специфично, такова не съм чувал при никой от съседите.

И Десислава имаше подобни - "Горещи страсти", "Невъзможна среща". Ей така искам да звучи и днес.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова си разбрал явно. Под две "награди" визираше двамата си сина. ;)

 

Тука си прав, има логика да е визирала тях.

 

Сега видях, че е говорила през половината интервю за децата.

 

Иначе, ясно е, че е заради наградите... Смятам, че Преса е обидена заради голямата кампания срещу нея... Жалка е обидена щото не получи статуетката, която искаше... Митьо пък е между двете ... :1000 (10):

 

Само награди им се привиждат на двете...

 

Ето на като няма железа как не можем да кажем има ли лидер в момента или няма. Знаем само, че Жалка > Преса с днешна дата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам че Галена я е поканила да дойде с нея.

предполагам е излишно да казвам кой настояваше да отменят предварително поетия ангажимент за концерта на Цеца и да приемат десетократно по-големият хонорар за сватбата :)

 

Версиите:

Галена: "Не ви искам наградите!"

Преслава: "Аз съм певицата на Годината!"

Пайнера:"Ще дам наградата на Галена"

Преслава: "Ще ти прецакам гласуването!"

 

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми интервюто на Галена- рядко гледам Папараци, но заради нея си го пуснах. Допадна ми, че само намекна каква е причината за раздялата с Преслава, без директно да я злепоставя. То не че не си знаехме, че това е причината. :D А и Галка поне казва, че всеки може да си има своя версия за нещата т.е не се изтъква задължително като правата, докато Преси не можеше да осъзнае какво е направила, за да предизвика раздялата им и дори се оплакваше на Емилия Стоянова, че приятелката й не й е звъннала. :1000 (29):

Допада ми също така, че без награди и помпане вече категорично се вижда коя е над другата.

Клипът на Галена няма ли да излиза вече? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресинката поддържа топ 3 в Сигнал вече 2 месеца, а реално е за дъното на десятката .. кралица, пак над останалите! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Махнали са статистиката на клипа.. Дано това да и е за урок и да не го повтаря. Когато песента си струва, дори и с не такава реклама си намира път до хората, ето че събра половин милион сама, но заради тези 200К сега много хора подценяват успеха на песента и не вярват и на тези 500К.. Ясно, че практиката на Пайнер с купени гледания в първите дни да се подсили премиерата е разпространена, та щом те дето могат да си съберат много гледания я ползват от лакомия, да са колкото може повече, защо не и на песен, представена в канал с няма и 5К абоната на самопродуциращ се изпълнител, която не разполага с рекламна кампания.. Но това е страхотна предпоставка на злобарите да имат причина да омаловажат проекта - както си и мислех, дори и да направи възможно най - модерната и комерсиална песен, която да не се отличава с ретро звучене от тези на младите певици, пак ще се намери някакъв кусур. Надявам се интереса от тази песен да се отрази и на следващата песен, която има в плановете си до края на годината и да се пребори сама. :ac:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Махнали са статистиката на клипа.. Дано това да и е за урок и да не го повтаря. Когато песента си струва, дори и с не такава реклама си намира път до хората, ето че събра половин милион сама, но заради тези 200К сега много хора подценяват успеха на песента и не вярват и на тези 500К.. Ясно, че практиката на Пайнер с купени гледания в първите дни да се подсили премиерата е разпространена, та щом те дето могат да си съберат много гледания я ползват от лакомия, да са колкото може повече, защо не и на песен, представена в канал с няма и 5К абоната на самопродуциращ се изпълнител, която не разполага с рекламна кампания.. Но това е страхотна предпоставка на злобарите да имат причина да омаловажат проекта - както си и мислех, дори и да направи възможно най - модерната и комерсиална песен, която да не се отличава с ретро звучене от тези на младите певици, пак ще се намери някакъв кусур. Надявам се интереса от тази песен да се отрази и на следващата песен, която има в плановете си до края на годината и да се пребори сама. :ac:

Тoзи клип купени гледания ли има ?

И колко от тях са купени всъщност ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...