Jump to content



Online: Есил Дюран - Искам само теб


Препоръчани коментари

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Брутална песен и видео! Много ме кефи и чакането за нова песен от 2 години определено си заслужаваше! С тази песен Есил тотално размаза! Хипер добра е, отдавна не беше пускала нещо толкова силно и с хитов заряд. Видеото е танцувално, лятно и яко. Любима ми е визията с черното.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, супер е, Есил е класа! Ей такива песни ми се слушат.

Единствено можеше да мине без толкова обработка на гласа, но явно е търсен ефект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да видим сега що за стока са (сме) чалгарите. Това парче ако не стане хит значи нищо не става от нас. :D Всичко е супер свежо и модерно - текст, музика, аранжимент. А за изпълнението да не говорим - Есил е голяма, удоволствие е да слушаш песните й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер парче, браво! Успех!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е много яка, но започва доста тегаво. Първите 20 секунди са най-важни, а те не грабват. Освен това видеото е супер тъпо... типичен чалга клип.

 

Не ми се вярва да се наложи. Иначе, би звучала добре и в клубове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална песен и видео! Много ме кефи и чакането за нова песен от 2 години определено си заслужаваше! С тази песен Есил тотално размаза! Хипер добра е, отдавна не беше пускала нещо толкова силно и с хитов заряд. Видеото е танцувално, лятно и яко. Любима ми е визията с черното.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...