Jump to content



Online: Мария - Червеният картон


Препоръчани коментари

  • Отговори 49
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Обложката tho :bag:

 

Приятна е, но не е кой знае какво. Клипът е много добър!

Дано стане хит, че ме е яд за Марче да влага толкова много и все да флопва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско изобщо не се старае за чалгата или така ми се струва на мен, не знам. Но като сравня тази с тези на Гери-Никол, Тита или неговите, ми се струват просто бози. Има някои зарибяващи моменти, но не мисля, че ще се забележи.

Клипът е хубав, особено кадрите с черния бански, там е страшна. Останалото не ме впечатли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Марчето може да избере уникална локация и да викне Люси да й направи такъв клип. А ако не знаех, че песента е от Криско , щях да помисля, че Калин Димитров я е направил. Адски скучна и тъпа песен. Чак мен ме е яд, че е пръснала толкава пари за това. Съмнявам се дори да се забележи, пък какво остава да стане хит..

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско изобщо не се старае за чалгата или така ми се струва на мен, не знам. Но като сравня тази с тези на Гери-Никол, Тита или неговите, ми се струват просто бози. Има някои зарибяващи моменти, но не мисля, че ще се забележи.

Клипът е хубав, особено кадрите с черния бански, там е страшна. Останалото не ме впечатли.

На Галена й направи супер хит. МамаУраган й стана като емблема. Според мен си е до изпълнител. Едни имат нюх за хитове и не биха приели дадени песни, а други като Марче събират все каквото им дадат композиторите. Например нейните песни от Кости са най-слабите за бг пазара, а тя правеше много от него, които нищо не й донесоха.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена й направи супер хит. МамаУраган й стана като емблема. Според мен си е до изпълнител. Едни имат нюх за хитове и не биха приели дадени песни, а други като Марче събират все каквото им дадат композиторите. Например нейните песни от Кости са най-слабите за бг пазара, а тя правеше много от него, които нищо не й донесоха.

 

Е, тя Марчето си е малко тъпичка и отдавна е избугила нюх за хит. Просто няма хора около себи си, които да й дават съвети и казват кое би се оценило. Галка има просто хора, които знаят какво да правят, а и тя самата има уникален нюх за хит. Иначе песните й от Кости са били хитове и хубави. Тези последните, изобщо минаха ей така, но е имала и добри попадения. Както и да е, Мария за 17години не се научи да прави качествени и изпипани проекти, тепърва няма как да се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Едно време Андреа направи парчета от Кости и ти се засили да му пълниш гушата.

Сега Галена записа парче от Криско, дай и ти да не останеш по-назад. Разликата между теб и първите две е, че те имат усет за хитове и интересни клипове, а ти вечно си в 10-та глуха, с голословенето си месец преди появата на проекта."

 

ПС. Като цяло ми харесва. Звучи си като Крискова песен, а и гласът на Мария нещо ме привлича :whistling: Обаче не вярвам да стане хит. Мария не е вадила такъв от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах повече или просто на първо слушане не останах силно впечатлен от песента. На мен ми е като забавена версия на "#МамаУраган" на Галена, определено намирам прилика в двете песни и е нормално, защото са на Криско. Иначе си е чисто поп парче и не е лоша, ще я слушам от време на време със сигурност, но определено не мисля, че това ще е най-силното за годината от нея.

Видеото е доста свежо, Мария е готина и то определено е по-сполучливо и впечатляващо от самата песен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахха, нещо не ви изнася днес. Това нито е по-различно от Мама Ураган, нито е по-лошо.

Даже съм изненадан, че зарибява, ако го беше изпяла Галена друго щяхте да говорите. Текстът е 6 за подобна песен. Това Ъ,А много се набива.

И видеото е силно като за нея. Нов спонсор ли има? Нов татко на малкото чадо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И видеото е силно като за нея. Нов спонсор ли има? Нов татко на малкото чадо.

 

Писаха, че е с някакъв Танев (май), който имал бизнес с месо та той спонсорирал този проект. Не знам доколко е истина.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами може би проблемът е, че точно Мария я пее тази песен. Всичко ми идва супер равно и скучно. Песента си е такава и тя с нейното изпълнение определено не помага. Няма никакъв шанс за хит според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, текстът ми е адски тъп, за мелодията да не говорим. Видеото и то нищо особено, дори визиите не ме кефят.

Дано ме зариби, че съм малко разочарован

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи! Бравос :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...