Jump to content



Online: Преслава - Пада звезда


Препоръчани коментари

Над 1000 like за 30 минути - кралица!

 

Песента е доста ударна и зарибява след няколко слушания. Можеше и малко повече да се напъне, но се надявам да стане хит.

Това с чувалите ме разби от смях, ужас :roll1:

 

Само аз ли не видях визията, с която анонсира проекта, в самия клип?

Не, няма я. Цели две визии и два декора има този феноменален проект.

Аз вече се уморих да съм й фенка, не знам другите как се справяте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 153
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много посредствено е всичко. Чувалите са кошмар и правят всичко да изглежда евтино. Ей, толкова пък да няма режисьор, който да й направи един ефект с вълни..Песента е все едно слушам "Наркотик" на Дилан в чалга темпо.С нищо не впечатлява отново. Не исках да съм толкова крайна, обаче и мен ме хваща яд на мързела й. А има възможност да направи нещо наистина впечатляващо..

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра - напомни ми на едно време, когато дори в комерсите имаше музика, а не се състояха само от вокали и семпли. :1000 (33): Щом е и съавтор на парчето, още по-голямо браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Рени проекта е много по-добър. Песента ми е ала Дилан 2009, клипа за Преслава е ок, но личи, че е евтин. Отново сниман в мазата, но добри ефекти и фонове са сложили... Абе ще бъде среден хит, но не е ок, нека не се лъжем и правим на доволни

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Говори с чашата, слуша те.

Хайде, разкажи ѝ, че напуснах те.

Много пъти връщах се, но сега е друго, няма ме.

Говори с всички други жени,

искаш да приличат на мен ли?

Да ме псуваш си готов,

мразиш ме от любов!

 

Пр.: Пада звезда - ти пожела!

Повече да не ме пожелаеш

с нея падни и се моли

да ти се сбъдне, иначе знаеш -

моята звезда, дето изгря,

всичките нощи ще ти съсипе.

Ще ти блести, ще те гори,

да ти напомня колко ме нямаш ти.

 

2. Разкажи на твоите приятели

колко си ми давал и направил си,

а каквото вземал си, както винаги си го спести.

Говори с всички други жени,

искаш да приличат на мен ли?

Да ме псуваш си готов,

мразиш ме от любов!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална,уникална ама мегааа якааа! Страшна песен,заклевам се! :Vishenka_05:

Не помня,от кога не ми е зарибявало така песен на Преслава.

В екстаз съм!

И мен, от първо слушане така ме грабна последно "На тебе не отказвам".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-силната песен на Преслава от "На тебе не отказвам" насам. Видеото този път ме впечатли и съм много доволен! Това е моята любимка! Браво! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допадна ми. Мислих, че ще прочета повече положителни коментари, отдавна не е пускала песен. Гледам, че се хващате за клипа - според мен си е добре, не знам какво толкова очаквате от едно чалга видео.

Иначе наистина напомня на вълната от 2008-2011, това ще и е в плюс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хубава, но трябваше да има повече кулминация в музиката преди последния припев. Така звучи малко скучно, като на Палев песните напоследък.

 

Много ме е яд за клипа обаче - това със сала и океана е толкова яка идея, но ужасно реализирана. Ако бяха използвали плат или поне някакъв найлон, който не блести като торбичка за смет, можеше да стане много арт, а сега изглежда смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо, едвам я изтърпях. А композитора направи яки песни за Райна и Алисия. Явно Преса вече втръсна.

За клипа какво да кажа, отново за 5 лева, а Преса явно има фетиш към чували. Толкова нелеп клип скоро не бях гледал. Аматьори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

този път ми харесва проекта! Е да от клипа има какво да се желае, вместо тея чували за смет, можеше да си е вода :gun_bandana: ама като за Преслава си е шедьовър.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер бозава и комерсиална песен, копие на Мой и останалите песни на Кишев. Преса тотално е изгубила нюх за хит, а да не говорим за нещо интересно и иновативно като проектите на Галена. Да, може и да е хит, но това не променя факта, че е банална и изтъркана песен.

Клипът е абсолютна пародия, как пък един път не развърза кесията за по-качествен клип бе, поне от уважение към тия фенове, дето са й верни толкова години, въпреки слабите й периоди. Мен щеше да ме е срам, че съм фен на такава певица. Кадрите с чувалите са потресаващи, това ли е клип на вечната Певица на годината с претенции до небето?

Много съм разочарован, очаквах да гръмне яко след тая пауза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер бозава и комерсиална песен, копие на Мой и останалите песни на Кишев. Преса тотално е изгубила нюх за хит, а да не говорим за нещо интересно и иновативно като проектите на Галена. Да, може и да е хит, но това не променя факта, че е банална и изтъркана песен.

Клипът е абсолютна пародия, как пък един път не развърза кесията за по-качествен клип бе, поне от уважение към тия фенове, дето са й верни толкова години, въпреки слабите й периоди. Мен щеше да ме е срам, че съм фен на такава певица. Кадрите с чувалите са потресаващи, това ли е клип на вечната Певица на годината с претенции до небето?

Много съм разочарован, очаквах да гръмне яко след тая пауза.

 

Това е преценила, че сганта залсужава.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много вяло, песента не че е лоша, но звученето е отпреди 10 години и то не в хубавия смисъл. Ако видеото беше с истински ефекти, а не найлони, можеше да стане хубав клип - сега дори дебютантите са с по-качествени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е преценила, че сганта залсужава.

 

Имам чувството, че нещо Преси лично те е накърнила :3fdb8960598fa63e: Не може толкова злоба за човек, който гледаш само по екрана.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че нещо Преси лично те е накърнила :3fdb8960598fa63e: Не може толкова злоба за човек, който гледаш само по екрана.

Взе му наградата за "Певица на годината", защото стереото не е потребител на Рамания, а самата Джена :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...