Jump to content



Online: Преслава - Пада звезда


Препоръчани коментари

Взе му наградата за "Певица на годината", защото стереото не е потребител на Рамания, а самата Джена :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 153
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Милата Преслаба и тя пое по пътя на Глория - едно и също пято, пято .. до болка втръснало :mf_surrender: Няма с какво да ме впечатли този "проект". Ако бях фен на тази Певица щях добре да се замисля дали съм в час и наред с главния :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

photo_big_48828.jpg

 

Някой май е пуснал клипа от грешната папка хаха. В сайта е с вода а не с найлони

Може да е само за корицата направено. Ще вземат да се преуморят ако направят целия клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е само за корицата направено. Ще вземат да се преуморят ако направят целия клип.

Ако го пуснат с водата клипа ще придобие коренно различен вид

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако го пуснат с водата клипа ще придобие коренно различен вид

Да, да, това кажи, да вземат да изтрият клипа сега :gun_bandana: :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо човек да си помисли, че най-накрая е направила сносен клип като преглътнем найлоните и се появяват вторите кадри ..играта приключи!

Песента е супер, супер лека и глуповата но най-вероятно ще се наложи.Никаква тежест вече няма името й..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само си представете песента в изпълнение на Юнона и си признайте харесва ли ви. Нивото е като за нея. Песента е мега трагична, клипът е позорен. С голямата Преслава май е напълно свършено. Предричам гледания и хитовост колкото на Без теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само си представете песента в изпълнение на Юнона и си признайте харесва ли ви. Песента е мега трагична, клипът е позорен. С голямата Преслава май е напълно свършено

Да, харесва ми, точно защото гласът на Преси й прави песните. Представи си "Моро му" в изпълнение на Юнона. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сган ли ни нарече? :Д

По скоро намекна, че отношението на Преслава към верните си фенове, е като към сган. И аз го мисля, но щом на вас ви харесва да ви третират така, си е ваш проблем.

 

Все повече ми прилича на микс между Дилан-Наркотик и Яница-В 5 ми звънни...

Неслучайно за 14 годишна кариера, повечето от половината и програма е с чужди хитоове на нейни колежки. Нейните песни требва да се пеят от колежките и, а не обратното... Добре, че има Нямаш сърце, Дяволско желание, Новата ти, Лъжа е и Моето слабо място. Това са песни визитка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силно съм очарована от клипа,има много интересна идея и според мен това с материята на чувал е оставено така умишлено . Визиите са топ,а Преси продължава да се разхубавява!

Не намирам особена прилика с "Мой",не знам защо се споменава.Допирна точка на предната песен има с "Няма да ти пиша" и то заради вокалите.Песента много ме зариби още от първото слушане и съм мноого доволна!Очаквам тази вечер да гръмне по дискотеките :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре ся! Тва ако го беше изпяла оная другата лигла Галя, щеше да е невиждано, новаторско и куп термини от сорта.

Песента, изключвайки малоумния текст, не е никак зле. Нещо обаче й липсва, бас ли, аранжимента ли е слаб, гласа на Петя ли е фал... Представих си я изпълнена от друга и можеше да ми хареса повече.

 

Петя стимул ли няма, идеи ли, изчерпаха ли се авторите, незнам. Но не отива на певица от нейния ранг да бълва толкова слаба продукция само за да изпълни и да си мине от реда.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре ся! Тва ако го беше изпяла оная другата лигла Галя, щеше да е невиждано, новаторско и куп термини от сорта.

Песента, изключвайки малоумния текст, не е никак зле. Нещо обаче й липсва, бас ли, аранжимента ли е слаб, гласа на Петя ли е фал... Представих си я изпълнена от друга и можеше да ми хареса повече.

 

Петя стимул ли няма, идеи ли, изчерпаха ли се авторите, незнам. Но не отива на певица от нейния ранг да бълва толкова слаба продукция само за да изпълни и да си мине от реда.

"Другата лигла" няма как да пусне подобен проект, тя уважава феновете си все пак. И не разбрах как песента не била никак зле, а в същото време Преслава пускала толкова слаба продукция.

П.С. При второ слушане песента е направо нетърпима, а клипът - гротеска. Трето слушане при мен специално няма да има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Другата лигла" няма как да пусне подобен проект, тя уважава феновете си все пак. И не разбрах как песента не била никак зле, а в същото време Преслава пускала толкова слаба продукция.

П.С. При второ слушане песента е направо нетърпима, а клипът - гротеска. Трето слушане при мен специално няма да има.

Щи обясня. Нали певица на годината, нали най - обичаната и най - гоУемата била, затва имах предвид, че е слабо като за нея.

Клипа, че е смешен, няма второ мнение. Тук ще го оспорят, обаче.

 

Другата ще я видим и нея.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно е, че песента ще се харесва на едни и няма да се харесва от други. Това си е в реда на нещата. Песента реално не е кой знае какво! Всъщност както и доста от последните на Преслава! Предполагам и за фенове и за анти фенове е ясно, че всеки има своите силни периоди и няма как винаги да си топа на топа, редно е обаче едно силно име властващо като лидер в жанра години наред да предлага проекти отговарящи на статута му, а не такива, които да слушаме само защото са под името Преслава! Временно е и е изкуствено! Хубава вечер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...