Jump to content



Online: Преслава - Пада звезда


Препоръчани коментари

  • Отговори 153
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Засега не ми харесва... клипа - ужасен. Но иначе е красива там около чувалите от клипа на "Нокаут"

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проект на ниво Ваня.

 

Куплетите са много силни, но има много слаби моменти в песента. Клипа е убиец, умрях от смях. Това с чувалите на края как полетяха ме разби. Милата лошо и е станало, че трябва 2 визии да смени. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Без теб" ме кефи 50 пъти повече от тази помия.. ОТВРАТ

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е песента, много ми хареса. Похвално, че е съавтор на музиката! Изпипан текст, изненадващо за Росен, и темата е различна като за Преслава. Изобщо много е мелодична, може да е нещо Уау, но поне няма цигански вокали, а малко инструменти и си е типичен попфолк. И клипът става за гледане, което за Преслава си е супер.

 

Доволен съм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележката ми е към текстовете й. Аман от нейните любовни драми, псувания, чупения и раздели. Как не смени малко тематиката. Иначе музиката е готина, малко ретро фолк пиниз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента общо взето ми харесва, макар и да е стандартно парче, правено за дискотеките. Може и да се наложи.

При клипа ми се струва, че този път се е бръкнала за малко по-скъпо изглеждащ продукт, но толкова ли не можеше да си доплати за специални ефекти за вълните, вместо да ползва чували? :1000 (29): На плочката го е направила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имала е и по-добри попадения, но ми харесва. Мааалко ударно ми липсва в аранжимента. Клипът няма какво да се коментира, знаем я, че не залага на това. Идеята с найлона вместо вода е яка, но малко лошо реализирана.

Като цяло е 6

:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележката ми е към текстовете й. Аман от нейните любовни драми, псувания, чупения и раздели. Как не смени малко тематиката. Иначе музиката е готина, малко ретро фолк пиниз.

Музика: Радомир Кишев и Преслава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 1000 like за 30 минути - кралица!

 

Песента е доста ударна и зарибява след няколко слушания. Можеше и малко повече да се напъне, но се надявам да стане хит.

Това с чувалите ме разби от смях, ужас :roll1:

 

Само аз ли не видях визията, с която анонсира проекта, в самия клип?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като видях обложката казах си - Браво постарала се е, направила е силен клип. Ама не, просто тези чаршафи вместо море са много мизерни.

Песента средна работа..

Единствено Преса е много красива в клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...