Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Май Емилия и Коко наистина са разделени, много сайтове го пишат вече. А тя в "Автограф" обясняваше колко щастливо семейство са. Мария номер 2. Очаквам следващото интервю "Няма да коментирам".
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорете каквото искате, но песента на Преслава не е мега зле-то.

Един приятел, който не понася Преслава, ми се оплака, че вчера са я пуснали 4 пъти на дискотека. :1000 (29):

 

Като за нова песен е добре. Но това е само защото я пее Преслава.

Все още може да си върне позициите, само да се стегне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли го някъде тоя филм "Мечти" за който говори Ани Салич?

 

Относно Преса, пак двуличие, пак лицемерие. Лъжата я няма за нищо тая жена.

Ето първа част. Отстрани е и втора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорете каквото искате, но песента на Преслава не е мега зле-то.

Един приятел, който не понася Преслава, ми се оплака, че вчера са я пуснали 4 пъти на дискотека. :1000 (29):

Ок, разбрахме, че Преслава пусна "Хабиби" 2 :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Cally-Pressyfan', спекулира се, че в асансьора в общежитието ти, си изпуснал раницата си с учебници по същия начин и някой ти е помогнал, за да я вдигнеш, вярно ли е? :3fdb8960598fa63e:

 

1:58

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бозата на Рени ме зариби и днес си я пея цял ден, много ми става смешно :1000 (29):

 

Няма ли да пускат 50те?

Бозата на Рени всъщност е един потенциален ТОП хит, който щеше да е реализиран пълноценно ако беше изпят от Яница или Теди Александрова. :D Това просто е песен, която много повече би лежала на техния стил, отколкото на този на Рени, а и хората биха награбили повече проекта на актуално име като тях. Нека това да не звучи лошо, и мен ме е зарибила Ренката... :3fdb8960598fa63e:

 

Деси Слава няма ли да пуска нещо вече или ще изчака да мине шоуто? :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целия и дебютен албум е шедьовър!

Преслава е момиче, което имаше голям хъс и желание, още повече голям талант. Жалко, че избра парите, което я превърна в комерс машина за пари. Можеше да е на светлинни години нагоре от сегашно си положение. Много жаалко за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...