Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Брой клипове на изпълнителки от старата генерация с над милион гледания в Тубата:

Азис - 52

Преслава - 41

Тони Стораро - 37

Галена - 36

Емануела - 27

Деси Слава - 26

Анелия/Софи Маринова - 25

Андреа - 23

Алисия - 22

Фики - 19

Цветелина Янева - 18

Малина/Мария/Емилия/Галин - 17

Теди Александрова - 15

Яница - 11

Райна - 10

Ивана - 9

Рени/Глория - 6

Тони Дачева - 5

Камелия - 3

Румяна/Лорена - 2

Цветелина/Гергана/Кати - 1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв бъг, да беше купила и лайкове и споделяния поне, за да не си проличава толкова :1000 (29):

Аз се надявам да не ги е купила тя. Не ми допада преди време в Сигнал да се надсмива на купените гледания, а после... :1000 (29):

Който ги е купувал, поне да ги беше поръчал от самото начало, а не 2-3 дни да прави по-малко от 15k, а после само за половин денонищие- 110k. :1000 (29):

 

Рени може да не си е купила, може в Сърбия да е на ротация песента, пък и доста хора са цъкали след интервюто снощи!

Да си припомним славните й времена:

Този мегахит защо няма клип :Vishenka_05:

Рени има цели 6 клипа с над милион, кралица! :3fdb8960598fa63e:

Не вярвам Рени да е предизвикала такава голяма вълна от сръбско-български интерес само с едно интервю.:1000 (29):

И аз съм изненадан, че Папагалът така и не получи клип, но явно и Рени като Преси и Деси понякога не обича да си клипира най-големите хитове... :3fdb8960598fa63e:

А Рени наистина има доста клипчета с реален милион, включително и на нова песен- Карай ме. Ако беше в Пайнер с големия им канал, можеше хората да я възприемат на ниво Глория и Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брой клипове на изпълнителки от старата генерация с над милион гледания в Тубата:

Деси Слава - 26

Ивана - 9

Рени/Глория - 6

Тони Дачева - 5

Камелия - 3

Румяна - 2

Цветелина - 1

 

Софи Маринова е под Деси Слава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Деска да отбележим, че има и едно милионче в предшественикът на YouTube- Vbox7- направено още във времената, в които не съществуваше думата 'стрийминг' и тя на практика беше първият българин като цяло, който имаше такава цифра където и да било.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брой клипове на изпълнителки от старата генерация с над милион гледания в Тубата:

Деси Слава - 26

Анелия/Софи Маринова - 25

Малина/Мария - 17

Райна - 10

Ивана - 9

Рени/Глория - 6

Тони Дачева - 5

Камелия - 3

Румяна - 2

Цветелина/Гергана/Кати - 1

Гергана е с 2, "Твоите думи" имаше почти 2 000 000 преди да го изтрият.

 

Дали ще пусне тази година нещо? :mf_surrender: Иска ми се да докрета поне до 15 години кариера, които навършва догодина. :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана е с 2, "Твоите думи" имаше почти 2 000 000 преди да го изтрият.

 

Дали ще пусне тази година нещо? :mf_surrender: Иска ми се да докрета поне до 15 години кариера, които навършва догодина. :/

Знам, но броя само тези, които са в момента - и Глория, и Камелия, и Азис имаха още, но ги изтриха:

Брой клипове на изпълнителки от старата генерация с над милион гледания в Тубата:

Азис - 52

Преслава - 41

Тони Стораро - 37

Галена - 36

Емануела - 27

Деси Слава - 26

Анелия/Софи Маринова/Роксана - 25

Андреа - 23

Алисия - 22

Илиян - 21

Константин - 20

Фики - 19

Цветелина Янева - 18

Малина/Мария/Емилия/Галин - 17

Теди Александрова/Кали - 15

Борис Дали - 13

Яница - 11

Райна - 10

Ивана - 9

Рени/Глория - 6

Тони Дачева/Сиана - 5

Димана - 4

Камелия - 3

Румяна/Лорена - 2

Цветелина/Гергана/Кати - 1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е единствената изпълнителка, която ще има 2 самостоятелни клипа с 20 милиона тази година, макар и на първата да са купени - кралица! :3fdb8960598fa63e:

 

И Галка скоро на още 2 ще мине 20 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брой клипове на изпълнителки от старата генерация с над милион гледания в Тубата:

Азис - 52

Преслава - 41

Тони Стораро - 37

Галена - 36

Емануела - 27

Деси Слава - 26

Анелия/Софи Маринова - 25

Андреа - 23

Алисия - 22

Фики - 19

Цветелина Янева - 18

Малина/Мария/Емилия/Галин - 17

Теди Александрова - 15

Яница - 11

Райна - 10

Ивана - 9

Рени/Глория - 6

Тони Дачева - 5

Камелия - 3

Румяна/Лорена - 2

Цветелина/Гергана/Кати - 1

Доста добър списък излезе, но по-добре махни това 'старата генерация', защото Лорена, Фики, Теди и т.н. нямат нищо общо с нея. :3fdb8960598fa63e: То и повечето други нямат, старата генерация са си изпълнителите до 2000- най-много и Емилия можем да добавим.

 

Анелия е единствената изпълнителка, която ще има 2 самостоятелни клипа с 20 милиона тази година, макар и на първата да са купени - кралица! :3fdb8960598fa63e:

 

И Галка скоро на още 2 ще мине 20 милиона.

 

Следваща цел за Бг музиката- 30 милиона (изключвам Азис). :) Мисля си, че ако тази година има ТОП тупалки от сорта на "Пей сърце", ще ги стигнат. Чудно ми е кой жанр пръв ще започне да прави редовни такива- попа (Гери-Никол и Криско) или чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой няма ли да се престраши да направи кавър на "Трепни"? Би ми било интересно, пък може и да се получи нещо хитово.

Няма да се приеме. Прекалено е свикнато с оригинала.

Ще се получи нещо пародийно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ххахахха..кой, който наистина не слуша чалга, ще слуша тази песен - типична чалга с чалга текст, чалга отсвир, чалга изпълнение и чалга клип? Не ставайте чак толкова смешни, моля ви се :mf_surrender:

Най ми харесват чувалите за смет в клипа. Странно, защо боклука не е вътре, а са го оставили да се развява на бутафорния сал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Ква е яка тук. Определено така не прилича на леля(баба)

 

Доста по-добър контакт с публиката имаше, определено. Освен това, почти нямаше хора, които да не я обожават точно в този й период. И е доста по-танцувална и разчупена отколкото е сега.

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най ми харесват чувалите за смет в клипа. Странно, защо боклука не е вътре, а са го оставили да се развява на бутафорния сал.

Не те видях в клипа, пък камоли върху сала :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста по-добър контакт с публиката имаше, определено. Освен това, почти нямаше хора, които да не я обожават точно в този й период. И е доста по-танцувална и разчупена отколкото е сега.

Да, след като се хвана с Илиев и порастна.работата. Грешката и беше, че пренесе това поведение и по клипове, изяви, интервюта...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...