Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Първия провал на Райна - трудно се преживя.

Защо не ви хареса ? Колко по-лоши песни са ставали хитове!

Спомням си, че като излезе беше тотален шок за всички - на ниво "Така се случи" на Мария :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомням си, че като излезе беше тотален шок за всички - на ниво "Така се случи" на Мария :3fdb8960598fa63e:

Така се случи е жестока, просто гадно изпълнена, но се свиква след петото слушане. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомням си, че като излезе беше тотален шок за всички - на ниво "Така се случи" на Мария :3fdb8960598fa63e:

После обаче спаси положението с ''Нещо неморално''.

Да, и аз си спомням колко негативни коментари имаше в сайта. :roll1:

Тогава я направихте на нищо а изпаднахте в екстаз като в един ден излезнаха Милица, Мария и Малина.

 

пс Виж си фейсбука.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

После обаче спаси положението с ''Нещо неморално''.

Да, и аз си спомням колко негативни коментари имаше в сайта. :roll1:

Тогава я направихте на нищо а изпаднахте в екстаз като в един ден излезнаха Милица, Мария и Малина.

 

пс Виж си фейсбука.

Подсети ме за един невероятен хит и ужасно скандален клип - "Мъжете са лесни".

Мигом си я пускам за отпускане и тонизиране преди лягане!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подсети ме за един невероятен хит и ужасно скандален клип - "Мъжете са лесни".

Мигом си я пускам за отпускане и тонизиране преди лягане!

Милица на беше ли плакала докато отг. на въпросите в лайф защото били много обидни и груби ? :roll1:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Рена е кралицата на плейбека. За 10 години няма едно изпълнение на живо. :heart:

 

Та тя няма къде да се изяви толкова, през това десетилетие Пайнер направиха толкова концерти и турнета, дори Фен имаха награди и турне. На турнето на Фен всъщност имаше покана и щеше да участва в няколко от градовете, но понеже не е нахална да звъни, подсеща и дотяга не се случи. Но през това време станаха факт "Великолепната шесторка", концерта с Мирослав и Шабан "Мост на балканите", юбилейния концерт на дует Ритон в НДК, на който изпяха на живо "Трябва да чакаш", 3тия и концерт в НДК и двата на Лепа Брена, в които участваше. На нейния концерт единици бяха песните на плейбек - новите и непознати от сръбския албум предимно, другото на живо с бенд. На Брена в Арена Армеец и двете песни бяха на живо, макар и със сингбек, а на този, преди два месеца всички нейни си песни + "Джурджевдан" и "Зора е" (акапела).

Оставям трите и участия в концертната програма на Пирин Фолк - 2007 беше пак с "Моя Българийо" не знам дали не са подменили аудиото, за по - добър звук, но май със "Скитници" и микса от '10 бяха на плейбек, да. Иначе и на промоцията си на "Виж ме" и лайфовете по Сърбия за "Опа, опа", наградите на Нов Фолк '11, имаше и на СК фолк концертче някакво - разбираемо на плейбек, както и гостувания на промоции и предавания като Шесторката (след нейния сезон). Турнетата и спадат към участията, тях не ги броя. И пак ето, че намираше начин, талантът винаги си намира сцена :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та тя няма къде да се изяви толкова, през това десетилетие Пайнер направиха толкова концерти и турнета, дори Фен имаха награди и турне. На турнето на Фен всъщност имаше покана и щеше да участва в няколко от градовете, но понеже не е нахална да звъни, подсеща и дотяга не се случи. Но през това време станаха факт "Великолепната шесторка", концерта с Мирослав и Шабан "Мост на балканите", юбилейния концерт на дует Ритон в НДК, на който изпяха на живо "Трябва да чакаш", 3тия и концерт в НДК и двата на Лепа Брена, в които участваше. На нейния концерт единици бяха песните на плейбек - новите и непознати от сръбския албум предимно, другото на живо с бенд. На Брена в Арена Армеец и двете песни бяха на живо, макар и със сингбек, а на този, преди два месеца всички нейни си песни + "Джурджевдан" и "Зора е" (акапела).

Оставям трите и участия в концертната програма на Пирин Фолк - 2007 беше пак с "Моя Българийо" не знам дали не са подменили аудиото, за по - добър звук, но май със "Скитници" и микса от '10 бяха на плейбек, да. Иначе и на промоцията си на "Виж ме" и лайфовете по Сърбия за "Опа, опа", наградите на Нов Фолк '11, имаше и на СК фолк концертче някакво - разбираемо на плейбек, както и гостувания на промоции и предавания като Шесторката (след нейния сезон). Турнетата и спадат към участията, тях не ги броя. И пак ето, че намираше начин, талантът винаги си намира сцена :3fdb8960598fa63e:

Сериозно ли написа такъв роман заради това, че -А. се e объркал и вместо "Вера" е написал "Рена"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко това е доказателство, че българо-турския проект “Дай ми още”/ “Unutamam” на Анелия е изключително успешен, както у нас, така и в южната ни съседка. Певицата показа, че има музикален нюх и за нея не е проблем да се утвърди и на международната сцена. Може би затова и следващата песен, което тя ще ни представи, е в дует с гръцки изпълнител. Заедно с младия секссимвол Кириакос Георгиу Анелия засне видеоклипа на песента на полуостров Ситония в Северна Гърция и с него двамата ще атакуват музикалните класации това лято.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагах, че напълнява от менопаузата :3fdb8960598fa63e:

1000%20(10).gif Каква менопауза на 30г? Все говорите глупости, ама чак такива.. Деса може да е всякаква там каквато я изкарвате, ама дърта и в менопауза!??! Сериозно прекалявате някой път с простотиите..

 

Какво се случва с лицето на Емануела?Доста погрозняла ми се струва :mf_surrender:

 

Мислех, че само аз го забелязвам 1000%20(29).gif Нещо носа си е правила и устните.. и направо потрес.. А беше една от най-красивите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли написа такъв роман заради това, че -А. се e объркал и вместо "Вера" е написал "Рена"?

 

Даже забравих, че беше канена и в "Пей с мен", фестивалите също не броя 1000%20(6).gifБазикам се, ами не ми представлява никаква трудност, гледам и аз да се включа. Тук знам, че съм компетентен и няма да се изкажа неподготвен, за това дори и го написах бързо. В смисъл приятно ми е, какво толкова - многословен съм си :ae: Иначе усетих, че нещо в цялата тема Рени не се връзва, но се намесиха няколко изпълнители, та си помислих, че вмята и за Рени в това отношение, а и нормално да си помисля така, не е една буква сгрешена. Иначе Вероника от 10 години къде и тя да се изяви, не пее от години, аз не се и сещам за нейно живо изпълнение :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Топ 20 - Май

1. Емануела - Виновна

2. Преслава - Пада звезда

3. Роксана ft. Румен Борилов - Хиляда пъти

4. Теди Александрова ft. Азис и Наси - Подгряващи звездички

5. Константин ft. Деси Слава - Аз бях тук

6. Галин и Емануела - 5,6,7,8

7. Анелия - Дай ми още

8. Галин - Мойта дама

9. Джордан - Не те боли

10. Джулия ft. Анелия - За мене край си

11. Кали ft. Азис - Имаш ден

12. Фики - Ако искаш

13. Галена - Moro mou / Бебето ми

14. Емилия ft. DJ Цеци Лудата Глава - #Напусни

15. Илиян - Дзак, дзак

16. Яница ft. Галин - Няма да ме купиш

17. Емануела - Почти перфектен

18. Джена - Коя

19. Кали и Илиян - Мафия

20. Деси Слава - И на всички като тебе

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е в предменопауза. :3fdb8960598fa63e:

 

ПС: Вероника ли напусна Пайнер или я изгониха?

Мисля, че бях задавал въпроса, но не се сещам за отговор. :D

Напусна, защото се чувстваше недооценена през последните години.

Как ще са я изгонили, даже я бяха убеждавали да остане.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как на 30, като е на 40? Има случаи, в които можеш и на 35-6 да влезеш в менопауза, с майката на един приятел така се получи.

 

На 37 или 38 е, не знам все още. и това са мноооого редки случаи. И са пак когато навърши 40. И за такива неща. И това само показва какъв е един човек, говорещ за такива работи. Ако не дай се Боже и на някоя жена от семейството, надали ще ви е така смешно. За едни чалгаджийки такива глупости, че не е истина. Хич не ми дреме за Деса де, нито ми е приятелка, нито роднина. Ама е грозно просто, "майтапи" за такива неща дето е важно за една жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...