Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На 37 или 38 е, не знам все още. и това са мноооого редки случаи. И са пак когато навърши 40. И за такива неща. И това само показва какъв е един човек, говорещ за такива работи. Ако не дай се Боже и на някоя жена от семейството, надали ще ви е така смешно. За едни чалгаджийки такива глупости, че не е истина. Хич не ми дреме за Деса де, нито ми е приятелка, нито роднина. Ама е грозно просто, "майтапи" за такива неща дето е важно за една жена.

Какви майтапи, това са естествени ходове в живота. Не мисля, че е толкова ненормално на около 40 да навлезе в пременопауза най-малкото ... виж я каква се освини, по-дебела ще стане от Ванча в най-дебелите й периоди, ако продължава така :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви майтапи, това са естествени ходове в живота. Не мисля, че е толкова ненормално на около 40 да навлезе в пременопауза най-малкото ... виж я каква се освини, по-дебела ще стане от Ванча в най-дебелите й периоди, ако продължава така :3fdb8960598fa63e:

Спокойно, теб едва ли ще настигне по кг. Кака Кели си тежи на мястото!

Момче да обсъжда в няколко.поста менопаузата, ще се гръмна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно, теб едва ли ще настигне по кг. Кака Кели си тежи на мястото!

Момче да обсъжда в няколко.поста менопаузата, ще се гръмна.

Тя отдавна ме е задминала, скъпа :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам ... Гласът ... и слушам Камица се напъва да пее Залезът и зората... Ами... нищо не е останало от онова топло гласче... толкова твърдо и неприятно пее, че...

 

Добре, че Кристина пя доста зле, за да не изпъкне "пеенето" на Кама...

 

Кога ще е концертът на Жалена и Преса в Шумен?

 

Ах какъв лицемер си тиииииииииииии? Винаги съм знаем това, но този път и теб като Слави след 10 години те хванах "в крачка". Топло гласче, а? :roll1: А кой рева 10 години за грачене, заедно 2-3 изтрещели агитки в този форум? :1000 (6): Ама как всички един ден си признавате сами, без никой до ви кара, че просто сте позирали тук пред хората, за да им се харесате. Какво нещо е живота - радост и тъга, цели 10, 15, а за някои 20 години в измама.

 

А за концерта нали знаеш? - нема Кама, нема концерти, това е положението. :roll1:

 

 

Здравейте! С тъга ви съобщаваме, че поради лошите прогнози за времето в събота и технически причини концертът "ЗВЕЗДИТЕ НА ПАЙНЕР" се отменя! Всички, закупили билети в мрежата на Ивентим могат да ги върнат на касите, в обектите, от които са ги закупили или по пощата в централния офис. Закупените билети от Младежки дом могат да бъдат върнати там, на касата всеки работен ден до 28 юни.

Благодарим за интереса и се извиняваме на всички почитатели! Ще очакваме изпълнителите в друг мащабен концерт!

 

RVZuccd.png

 

:mf_surrender:

 

Просълзих се! :1000 (29): Отивам да изпия няколко бири в чест на пайнерското пропадане. И не забравяйте, за "чипровската" прокоба.... :1000 (6):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах какъв лицемер си тиииииииииииии? Винаги съм знаем това, но този път и теб като Слави след 10 години те хванах "в крачка". Топло гласче, а? :roll1: А кой рева 10 години за грачене, заедно 2-3 изтрещели агитки в този форум? :1000 (6): Ама как всички един ден си признавате сами, без никой до ви кара, че просто сте позирали тук пред хората, за да им се харесате. Какво нещо е живота - радост и тъга, цели 10, 15, а за някои 20 години в измама.

 

А за концерта нали знаеш? - нема Кама, нема концерти, това е положението. :roll1:

Просълзих се! :1000 (29): Отивам да изпия няколко бири в чест на пайнерското пропадане. И не забравяйте, за "чипровската" прокоба.... :1000 (6):

 

Може първите 5 години да е пяла с това топло гласче... ама не сме я чували. Откакто пее на живо има точно едно нормално изпълнение - и то не е цяла песен... а ако се чудиш кога... ще ти кажа... първият път като пя с Графа и Поли.

 

А на нейните песни квичи и грачи като гарга. И допуска мнооого груби интонационни грешки. А са я сложили за ментор.

 

Чипровската я видяхме като излезе от Пайнер. Няма хитове, няма концерти. Един формат намаза и си на седмото небе. Като се замислиш, нищо по-различно не се случва при Кама, отколкото при Пайнер.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 37 или 38 е, не знам все още. и това са мноооого редки случаи. И са пак когато навърши 40. И за такива неща. И това само показва какъв е един човек, говорещ за такива работи. Ако не дай се Боже и на някоя жена от семейството, надали ще ви е така смешно. За едни чалгаджийки такива глупости, че не е истина. Хич не ми дреме за Деса де, нито ми е приятелка, нито роднина. Ама е грозно просто, "майтапи" за такива неща дето е важно за една жена.

 

Eмануела е на 35 години. Ще стане есента на 36.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(10).gif Каква менопауза на 30г? Все говорите глупости, ама чак такива.. Деса може да е всякаква там каквато я изкарвате, ама дърта и в менопауза!??! Сериозно прекалявате някой път с простотиите..

Мислех, че само аз го забелязвам 1000%20(29).gif Нещо носа си е правила и устните.. и направо потрес.. А беше една от най-красивите!

Тотално си е съсипала лицето..Сега има супер груби черти

и прилича на травестит.А колко красива беше :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственият хит засега! Супер мощно парче :Vishenka_05:

 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственият хит засега! Супер мощно парче :Vishenka_05:

 

Коментирай, че в канала на Планета приоритетно се качват клипове на Преси от стари програми, а на други изпълнители, пяли на същите програми - не! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че в канала на Планета приоритетно се качват клипове на Преси от стари програми, а на други изпълнители, пяли на същите програми - не! :3fdb8960598fa63e:

 

Кралицата пак е тропнала с жезъла :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата пак е тропнала с жезъла :3fdb8960598fa63e:

Вече съм надул "Туроваве" до пазара, предлагам да го направим заедно! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чипровската я видяхме като излезе от Пайнер. Няма хитове, няма концерти. Един формат намаза и си на седмото небе. Като се замислиш, нищо по-различно не се случва при Кама, отколкото при Пайнер.

 

А ти що мислиш, че след 17 години се е махнала от Пайнер бре? Не разбрахте ли, че в тая компания няма нищо, което да задържи големи звезди?

 

Ако имаше и минимален шанс, нещо да се промени кога мислиш, че Кама ще допусне очевидни некадърници да се правят на звезди? :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато в попфолка има дефицит на нови песни, ще слушаме новото парче на Митко Петров! :D

 

Мне, ще слушаме министърките. :1000 (29):

 

Дано Галена да е сътворила нещо свястно, че с това туроваве....

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти що мислиш, че след 17 години се е махнала от Пайнер бре? Не разбрахте ли, че в тая компания няма нищо, което да задържи големи звезди?

 

Ако имаше и минимален шанс, нещо да се промени кога мислиш, че Кама ще допусне очевидни некадърници да се правят на звезди? :roll1:

 

Ама никой не й търси сметка що е напуснала. Въпросът е - какво направи след като оковите паднаха?

Отговорът е: нищо.

 

Разходите й са едни и същи, приходите също. Рядко вади продукция. А пък хит не е помирисвала от 2010г., поне някакъв сезонен. Концерти - няма! Албум - няма! Книга - няма! Та, какво по-смислено тя направи от ПАйнер?

 

А за концерт във Варна никак не се надявайте. Никой няма да даде пари за подобна тъпотия. Така е без спонсори... а на Митьо не му се налива от парите на фирмата. Всъщност, те достатъчно се вътрят ежегодишно с концерта в София. Арена-та струва около 50к, да не говорим за това да премъкнат остарялата им техника и всичко останало дотам. И после да платят хонорари на звездичките си. Простата сметка, която сочи, че ако имат 2000 с билети по 10лв средно - те даже не си избиват разхода за наем. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама никой не й търси сметка що е напуснала. Въпросът е - какво направи след като оковите паднаха?

Отговорът е: нищо.

 

Разходите й са едни и същи, приходите също. Рядко вади продукция. А пък хит не е помирисвала от 2010г., поне някакъв сезонен. Концерти - няма! Албум - няма! Книга - няма! Та, какво по-смислено тя направи от ПАйнер?

 

Кой ти е казал на теб, че нищо не е направила? Кой не е помирисвал хит бре, ей? Вие тук за какви се мислите, че ми лаете по цял ден как нямала хитове, а в същото време се спуква от работа и има най-големите лични приходи в този шибан бизнес за 2016? Да ти смятам ли пак бре нахалник, наглеещ ми от 10 години тук? Как така без хитове е най-доходоносната, на 20-та година от кариерата си бре? Какво трябва да е правила в миналото, че днес според лаещи псета като теб без хитове да мачкаш наред разни пачаври с преходно значение? Ей, в Америка всичко се мери в долари и обороти. Никой шибяняк там не говори за трафик и платени гледания. Никой и това въобще не ги вълнува. Не носи ли този трафик кинти, заеби да е фактор. И сега да те питам, като Пайнер прибира всичко на страхливите котенца във фирмата трафика им бизнес ли е? Какво ми броите по цял ден, като това е едно нищо, абсолютно нищо, за кариерите на която и да е. Как без хитове бре? Как въобще можеш да напишеш такава чутовна глупост?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ти е казал на теб, че нищо не е направила? Кой не е помирисвал хит бре, ей? Вие тук за какви се мислите, че ми лаете по цял ден как нямала хитове, а в същото време се спуква от работа и има най-големите лични приходи в този шибан бизнес за 2016? Да ти смятам ли пак бре нахалник, наглеещ ми от 10 години тук? Как така без хитове е най-доходоносната, на 20-та година от кариерата си бре? Какво трябва да е правила в миналото, че днес според лаещи псета като теб без хитове да мачкаш наред разни пачаври с преходно значение? Ей, в Америка всичко се мери в долари и обороти. Никой шибяняк там не говори за трафик и платени гледания. Никой и това въобще не ги вълнува. Не носи ли този трафик кинти, заеби да е фактор. И сега да те питам, като Пайнер прибира всичко на страхливите котенца във фирмата трафика им бизнес ли е? Какво ми броите по цял ден, като това е едно нищо, абсолютно нищо, за кариерите на която и да е. Как без хитове бре? Как въобще можеш да напишеш такава чутовна глупост?

 

Има си хитове, само кавъри от 2000 година обаче. Последната ѝ песен, която си спомням да съм я чувал е Усещам те още и Изпий ме цялата :D Май и двете пак са гръцки кавъри, или?

 

Да не говорим как окепази Ена, че още ме е яд. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...